Słoń

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Słoń

Post autor: 2do5 »

Biorac pod uwagę jak średnim raperem jest Słoń + zamiłowanie do horrorcore nie ma szans, żeby jakiś jego solowy album był dobry, imo najwięcej spoko momentów ma Brain Dead Familia (numer z Oxonem zajebisty), jako WSRH Zenit ep też daje rade, ale nic wiecej od tego gościa do mnie nie przemawia
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Słoń

Post autor: bortwick »

Dużo zdrowia Słoń! Wracaj szybko.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Słoń

Post autor: MalkoNTENT »

O co chodzi?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Słoń

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Chyba ma duże problemy z gardłem od grania koncertów(?)
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Re: Słoń

Post autor: sickboy »

z takich faktow to powiem ze koles trzyma poziom od pierwszej solówki calkiem niezle, zero afer, zero jakichs gowien na glamrapie, ma swoich oddanych fanow co zapierdalaja w d2 i bdf - szanuje go za zrobienie marki na wlasnej ciezkiej pracy tak samo jak palucha którego kompletnie nie lubie i jest łakiem.
mutylator momentami cholernie zamula, te storytellingi fajne oprocz głosu tej typiary w butterfly ktory jest kurwa najgorszy xD poza tym jeszcze brakuje mu troche, tak uważam, w kompozycji utworów, np. w kawałku tam gdzie wymienia IIWŚ i inne zbrodnie ludzkie refren jest tak strasznie zbędny że mi kompletnie obrzydzil sluchanie tego numeru i zostal tam wpierdolony chyba dla zasady
czekam niecierpliwie na plyte i kibicuje temu słoniu elo :bowdown:
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Słoń

Post autor: Kutendo95 »

Mnie zawsze refreny wkurwiają u słonia, takie na odwal jakby pierwsze co mu do głowy przyszło zanucić
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słoń

Post autor: kapec »

Dunkel
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:31

Re: Słoń

Post autor: Dunkel »

Ja Słonia mniej traktuje jako rapera a bardziej jako horrorcore, gdzie pewnie bym powiedział, że jest średni, ale jak to tak dissujecie, po czym widzę orgazmy z tematach z raperami nadużywającymi autotune, to nie, nie, tak nie będzie. :D
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 328
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Słoń

Post autor: Korben Dallas »

Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Słoń

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=V3xS0wY6-CM

Major SPZ ft. Słoń - Esencja życia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Słoń

Post autor: daveyo »

https://www.facebook.com/19073951094326 ... video_list
:what:

Kiedy nie lubisz muzyki Słonia i zawozisz paletę z jego płytami w złe miejsce.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słoń

Post autor: kapec »

Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Słoń

Post autor: Sotnikov »

Skąd ten Ralph się urwał, pomijając już jego sposób bycia i wizerunek, to co on pierdoli za bzdury :confused: słoń za to wydaje się ogarniętym typem
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Słoń

Post autor: lysy »

co to za typ :lol:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Słoń

Post autor: benzoabuser »

Może ktoś wyciać ralpha demolke?
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Słoń

Post autor: Archie »

Pomijając manierę wypowiedzi (rozumiem że może denerwować), to przecież Ralph Kamiński w tej rozmowie ze Słoniem miał więcej odwagi niż 99% polskich dziennikarzy przeprowadzających wywiady z raperami. Zrobił konkretne rozliczenie Słonia z jego słów - najpierw wprost zapytał o słabego rapera (a.k.a. zakończmy strzały w powietrze), a jak Słoń myślał, że się wykręcił to rzucił ksywą "Żabson" i to było zabawne jak nagle frywolny Słoń zaczyna ważyć słowa. Przy wątku podrobionych pasków Gucci, który poruszył to nagle Słoń zrobił minę jakby spodziewał się, że zaraz znowu padnie pytanie o raperów. :lol:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Słoń

Post autor: JoeyJoeJoe »

No te strzały w powietrze słonia robią się lekko nudne
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Słoń

Post autor: daveyo »

Nowy artysta w Brain Dead Familia

KODEIN - Blade
Spoiler
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Słoń

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo średnie. Niby ma te stylówkę, ale to wcale tekstowo nie jest zbyt dobre, trudno powiedzieć, żeby z jakąś wyższą przyjemnością się tego słuchało.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Słoń

Post autor: mbunt »

Archie pisze: 20 kwie 2020, 16:15 Pomijając manierę wypowiedzi (rozumiem że może denerwować), to przecież Ralph Kamiński w tej rozmowie ze Słoniem miał więcej odwagi niż 99% polskich dziennikarzy przeprowadzających wywiady z raperami. Zrobił konkretne rozliczenie Słonia z jego słów - najpierw wprost zapytał o słabego rapera (a.k.a. zakończmy strzały w powietrze), a jak Słoń myślał, że się wykręcił to rzucił ksywą "Żabson" i to było zabawne jak nagle frywolny Słoń zaczyna ważyć słowa. Przy wątku podrobionych pasków Gucci, który poruszył to nagle Słoń zrobił minę jakby spodziewał się, że zaraz znowu padnie pytanie o raperów. :lol:
nie mam czasu zeby ogladac ten wywiad ale jesli to sie zdarzylo to leci ode mnie props do pana Kaminskiego
w ogole moglby byc taki format wywiadu gdzie cytuja wersy raperom z absurdow w polskim rapie bo strzalow w powietrze jest stanowczo za duzo
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
ODPOWIEDZ