Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Quebonafide

Post autor: Denar »

hardy pisze: 17 sty 2020, 11:33 Wizerunek to duża część jego sukcesu. Jest moda na taki wygląd. A gdy scena się zmieni i znów będzie powrót do normalności, szarości w wyglądzie? Aby się utrzymać, trzeba dać coś co nie przemija.
:bowdown: [mention]hardy[/mention] :bowdown:
Rozkminiłeś rapgrę, pomyśl czy nie zostać nowym Jedynakiem albo innym geniuszem marketingu.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Quebonafide

Post autor: Aka M »

Que ( symbol masonerii ) prawdopodobnie a raczej na pewno, podpisał cyrograf z diabłem, stąd ta charyzma i kariera która nabrała błyskawicznego tempa. Niestety cyrograf jak to cyrograf, każdy musi za to zapłacić ( coś jak kredyt ze stopą procentową na mieszkanie ) swoją cenę, jeden szybciej drugi tuż przed samą śmiercią. Kuba aka Que ( pamiętajmy o tym, ze to jest symbol masonów, za czym idą okultyzmy oraz inne cuda na kiju, chuj to kogo interesuje na jakim kiju ), wykorzystał swoje pięć minut. Szatan, inaczej diabeł ( nie wiadomo jeszcze z kim podpisał cyrograf, być może belzebub skoro został wyruchany przez tranzystora ), ale jedno jest pewne w piekle będzie się smażył i powinien iść do kościoła jak najszybciej to odwracać ( jeżeli się da, kto jest bardziej zapoznany z tematem to KMWTW ), a nikt go bardziej z takim tematem nie zrozumie, jak w kościele chrześcijańskim ksiądz za amboną, być może będzie mial jeszcze czas na odkucie grzechów, jeżeli go ksiądz hehe rozgrzeszy. Ale do meritum, odnośnie cyrografu i potępienia szatana, czytałem kiedyś w książce że można wychujać szatana i podpisać się nie swoją krwią, tylko za pewne o tym nie wiedział i jest w czarnej piździe. Spójrzmy prawdzie w oczy, Que aka Qba, nawoływał w swoich tekstach do bardzo złych rzeczy, potrójne dna się zdarzały, gdy odkrywałem jedno po drugim, zaprzestałem od razu słuchania belmondo, ponieważ miał w nich ukryty bardzo zły przekaz, który wręcz nawoływał do nieakceptowalnych ruchów dla szanujących się chrześcijanin. Boję się, że opętał swoich słuchaczy tą szatańską muzyką i nie wiem czy nie jest już za późno, żeby tych ludzi skierować z powrotem na odpowiednią drogę. Módlmy się, za każdego psychofana Qubonafife ( głos mi drży jak wypowiadam tego oponenta nazewnictwo wykreowane przez belzebuba ), o to żeby przestali pierdolić już w tym temacie. Pozdrawiam :twisted:
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide

Post autor: oKulTywowany »

:rotfl: :lol: :wall:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Quebonafide

Post autor: gods bidness »

Ten typ to był zawsze przerost formy nad treścią. Nawet jak jeszcze robił taką bardziej hip-hopową muzykę, nie dało się uniknąć wrażenia, że to takie egzaltowane dziwadło. Więc niespecjalnie dziwi, że o jego powrocie piszą pudelki, a główny target to 13-letnie dziewczynki.
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Quebonafide

Post autor: ghost »

Ej on usunał ten kawałek Quebonafide - Romantic Psycho ?? Bo jest tylko JESIEŃ na YT, a powstały dwa prawda?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Quebonafide

Post autor: oyche »

ten pierwszy tylko na spotify
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Quebonafide

Post autor: ghost »

oyche pisze: 12 lut 2020, 9:54 ten pierwszy tylko na spotify
dzieki mordeczko
radioaktywnyodpad
Posty: 145
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Quebonafide

Post autor: radioaktywnyodpad »

Wizerunek zajebisty, nerd z depresją, mina na każdym zdjęciu taka sama. Oby do wiosny przeszło Kubuś. A jesień fajny numer jak dla mnie, mega kolyszacy bit, idealny na tą pogodę
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Quebonafide

Post autor: baqlashan »

pozapieprzałby tydzień w przerzucaniu węgla, albo na budowie to by przepraszał Pana Boga na kolanach za swoje płaczkowe emancypowanie tych wydumanych problemików peirwszego świata, przy jednoczesnym byciu obrzydliwie bogatym, hatfu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Quebonafide

Post autor: efzet »

baqlashan pisze: 13 lut 2020, 6:30 pozapieprzałby tydzień w przerzucaniu węgla, albo na budowie to by przepraszał Pana Boga na kolanach za swoje płaczkowe emancypowanie tych wydumanych problemików peirwszego świata, przy jednoczesnym byciu obrzydliwie bogatym, hatfu
Obrazek
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Quebonafide

Post autor: camzat »

A gdzie te dziary jego?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Pierwszy wielki hit Quebonafide! Jak powstała "Euforia"? (Didaskalia #11)
Spoiler
Awatar użytkownika
jetski
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2019, 17:20

Re: Quebonafide

Post autor: jetski »

Quebonafide na końcu klipu u Żabsona z dzisiaj:
Spoiler
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Fajna ta promocja w sumie, wysmiewanie tego wizerunku gwiazd, wrzucania chujowych pytan do kazdego posta przez influencerow dla komentarzy. Jak to pociagna jeszcze dalej w ciekawy sposob to dam propsika

Ofc to moze byc tez na serio w jakims stopniu, ale nie wierze ze by mu tak odjebało, na bank cisnie pizde wrzucajac te posty
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Na bank prowo i fajna akcja jednocześnie. Quebo nie jest debilem żeby wrzucać takie story jak dzisiaj i traktować to powaznie :lol:
Sensei życia
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide

Post autor: Jolo »

jetski pisze: 14 lut 2020, 15:48 Quebonafide na końcu klipu u Żabsona z dzisiaj:
Spoiler
haha piwniczka i tu się załapał xD Ten makijaż naprawdę robi robotę
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide

Post autor: Moltisanti »

Nie wierzę że wy serio dopuszczacie możiwość że to na serio :damn: Anyway koleś trochę wyśmiewa sam siebie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Lol niby dlaczego wyśmiewa sam siebie?
Sensei życia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Ja w sumie nie dopuszczam, no ale jakoś mam w głowie jak kiedyś fani tłumaczyli wszystkie chujowe akcje swoich ulubionych raperów prowem i po prostu nie umiem to tak napisać od razu, że to prowo bo czuje sie jak oni :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Quebonafide

Post autor: Mko21 »

gods bidness pisze: 12 lut 2020, 7:29 Ten typ to był zawsze przerost formy nad treścią. Nawet jak jeszcze robił taką bardziej hip-hopową muzykę, nie dało się uniknąć wrażenia, że to takie egzaltowane dziwadło. Więc niespecjalnie dziwi, że o jego powrocie piszą pudelki, a główny target to 13-letnie dziewczynki.
Podbijam, do tego pewnie kontrowersyjna opinia, jego rap jest po prostu nudny i przewidywalny. Tego 2 kawałka to nawet nie dosluchałem do końca, gówno najgorsze, ta akcja też na pierwszy rzut oka wydaję mi się czymś co może zajarać tylko jakieś dzieciaki z podstawówki, gimbusów, karyny, czy innych upośledzonych zajawkowiczów pl rapu.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2020, 19:25 przez Mko21, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
ODPOWIEDZ