Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

dziendobry
Posty: 83
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Quebonafide

Post autor: dziendobry »

No on nie pisze na szybko, to prawda
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Quebonafide

Post autor: baqlashan »

taconafide > eklektyka imo
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide

Post autor: KillerCroc »

W sumie to może nie tyle się zgadzam co sam uważam Taconafidę za dużo lepszą płytę niż ma ogólnieprzyjęty status przez użytowników
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Quebonafide

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

onizuka pisze: 23 paź 2019, 19:19 Mi się wydaje że oczekiwania go zżeraja, wie że każdy czeka, wie że musi być najlepsze, a w studiu wychodzi nic ciekawego. Pewnego poziomu pewnie już nie przeskoczy więc pewnie bardziej kombinuje nad otoczka wokół promocji
[2]
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Quebonafide

Post autor: aleksy »

ja to kilka razy podchodziłem do eklektyki i za chuj nic mi się tam nie podobało, taka typowa polska płyta z 2013, o kurwa przyspieszenie, o kurwa podwójny i chuj jaraj się ty tak nie umiesz, a weźcie wypierdalajcie, tam nie ma żadnego pomysłu na muzykę, a z kolei taconafide to dużo ambitniejszy projekt, do którego, jak już mówiłem, polscy słuchacze nie dorośli, pozdro
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Quebonafide

Post autor: kon rafal »

A Ty polski słuchaczu dorosłeś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Quebonafide

Post autor: aleksy »

tak

wielkie 5 dla cb
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Quebonafide

Post autor: WHITE »

Moze gdyby wyciac Quebę to bym spropsowal Taconafide. A tak to chujnia
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Quebonafide

Post autor: kon rafal »

To pochwal się mordeczko, co takiego widzisz w tej płycie, czego mogą nie widzieć osoby niedojrzałe muzycznie

wielkie 4 dla Ciebie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Quebonafide

Post autor: aleksy »

niedojrzałość słuchaczy polega na ocenianiu płyty przed premierą, beką, że artyści są popularni (hahaha 13latki, btw widzieliście ten koncert? pewnie wpuszczali z rodzicami hahahaha) i zarzutach jak to można nawijać o hajsie (2018 przypominam), poczytaj temat na slg, obejrzyj klasyczną już kompromitację typków z cgm podcast (warto przy okazji sprawdzić posty na slg, gdzie xzyhu mocno masakruje flinta aż ten drugi na końcu tupie nóżką i krzyczy, że wy to wogule jesteście gupi i z wami nie bd gadał) i będziesz wiedział o co mi chodzi, 3
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Quebonafide

Post autor: 99mayday »

Spoko ziomuś, ale nie napisałeś ani słowa co takiego widzisz w tej płycie, czego mogą nie widzieć osoby niedojrzałe muzycznie, co w tym wypadku jak zrozumiałem oznacza oceniające ten album przed premierą :razz: A też jestem ciekaw. Wielkie 5!
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Quebonafide

Post autor: kon rafal »

xzychu był wtedy nietrzeźwy i się pewnie tera wstydzi za 3/4 swoich postów z tamtego okresu, więc się nie liczy. Dawaj konkrety mordo bo ewidentnie owijasz w bawełnę
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Quebonafide

Post autor: aleksy »

dla mnie to po prostu dobra płyta na dobrych kurwa bitach, z dobrymi tekstami, sprawnym flow, patentami na kawałki, szczerością, emocjami i przede wszystkim odwagą, na którą składa się stworzenie komercyjnego projektu przez dwóch największych graczy na scenie, polski słuchacz podszedł do tego projektu dziecinnie (wyjaśniłem to wyżej i nie bd powtarzał) za co obwiniam oczywiście truskulowy nowotwór, którzy niszczył scenę przez kilkanaście lat, btw cały czas uważam, że dzisiejszy słuchacz jest najbardziej rozgarnięty w historii naszego rapu (kiedyś np young igi czy żabson nie mogliby odnieść sukcesu), ale jak widać, jest jeszcze wiele do zrobienia, może kolejny tego typu projekt będzie potraktowany poważniej
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
frontkick

Re: Quebonafide

Post autor: frontkick »

Użytkownik aleksy jak zawsze z rigczem, propsuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Quebonafide

Post autor: 99mayday »

spoko ziomek, nigdy nie słuchałem całej płyty, słyszałem chyba tylko kryptowaluty i tamagochi, i krótko mówiąc nie zachęciło mnie to do całości płyty.
Te 2 utwory w moim odczuciu dużo poniżej możliwości obu raperów, teksty jakby pisane na kolanie, bez żadnej ikry w tym wszystkim. Brzmiało to jak wykonywane mechanicznie i to mnie zniechęciło, do tego info o kradzionym bicie do kryptowaluty jakoś przybił gwóźdź do trumny.
w wolnej chwili sprawdzę i się wypowiem :)
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide

Post autor: hardy »

Coś sie szykuje. Info o jakimś mr oh i wydarzeniu na 8.11 na moście poniatowskiego w wwa. Po wejsciu na ig mr oh pojawia sie grafika a na samym dole zdjecie Quebo. Czy to plyta czy cos więcej? Informacje na IG quequality.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

IMO to Quebo se otwiera knajpę/klub
Ostatnio zmieniony 05 lis 2019, 20:49 przez nihil Novi, łącznie zmieniany 1 raz.
Sensei życia
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide

Post autor: zemsta1kadluba »

u Bilona jadłem i polecam zajebista szama
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Quebonafide

Post autor: kelsohmm »

ma ktoś może leak pierwszej wersji "powszechny i smiertelny"?
Z tego co pamiętam były dużo mniej perkusji na tej wersji
możesz mi mówić daquan
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Quebonafide

Post autor: lambiczi »

https://www.youtube.com/watch?v=pcPRkVMgFGk udało mi się tylko znaleźć ze strzałami z CSa w tle :D
ODPOWIEDZ