Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Quebonafide

Post autor: sebring »

zajebiste bo bit jest kosą
que totalnie bez żadnych konkretów i w sumie jak na tak oczekiwany numer to naprawdę trochę miałko wypadł
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

mario995 pisze: 13 lip 2021, 17:21 flakowaty raperzyna z USA
Tommy Cash jest z Estonii.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Quebonafide

Post autor: cloud »

i to jest ten numer, na który czekała cała Polska? :lol: zdelegalizować polski rap, błagam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide

Post autor: SWN »

No fajne do odsłuchania sobie premierowo, klip na najwyższym poziomie, ale kto z czołówki nie ma teraz klipów na najwyższym poziomie? Cały track od lat otoczony mgiełką tajemnicy i legendy jak jakiś Detox Dr Dre, a przychodzi co do czego i...no nie wiem

Z tą gościnką Tommiego też trochę beka, bo przeglądając internet albo kłócąc się na melanżach bardzo często spotykałem sytuację w stylu:

-I TAM BĘDZIE TOMMY CASH NA FEATURINGU CZAISZ!!1
-aha a ten tommy cash to co zrobił
-heh nwm w sumie ale no tommy cash wszędzie piszą;ppp

To nie jest ani trochę ksywka mająca powalać na kolana w 2021, a w komentarzach ludzie dostają spazmów jakby skołował se Drejka
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

oyama pisze: 13 lip 2021, 16:28 moze byc, ale repeat value ma to zerowy @bronek
O kurde szkoda :shock: Mi sie podoba, nie znalem tych snippetow wczesniejszych moze to zagralo ale jak tak teraz je przesluchalem to zaden mi sie nie podobal bardziej niz to co wyszlo :dunno:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Quebonafide

Post autor: ART »

co za gowno obsrane
ekipa robi lepsze klipy a tutaj podnieta
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: joey »

SWN pisze: 13 lip 2021, 17:46 Z tą gościnką Tommiego też trochę beka, bo przeglądając internet albo kłócąc się na melanżach bardzo często spotykałem sytuację w stylu:

-I TAM BĘDZIE TOMMY CASH NA FEATURINGU CZAISZ!!1
-aha a ten tommy cash to co zrobił
-heh nwm w sumie ale no tommy cash wszędzie piszą;ppp

To nie jest ani trochę ksywka mająca powalać na kolana w 2021, a w komentarzach ludzie dostają spazmów jakby skołował se Drejka
no właśnie, kto to w ogóle kurwa jest
trójkąt bermudzki wola mokotów
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Quebonafide

Post autor: oyche »

estoński jacuś
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Quebonafide

Post autor: oyama »

@bronek szczerze mowiac, to bardziej bylbym zadowolony z kolaboracyjnej plyty lub CHOCIAZ kolejnej nutki z Sentino. Jakims ultra sajko nie jestem ani jednego, ani drugiego, ale na SWIATTOMOJPLACZABAW bylo czuc chemie i pasowaliby do siebie na plycie :D
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide

Post autor: moxxi »

Nic dziwnego że nie ma czego słuchać w tym hibhobie jak obecny słuchacz jest ukontentowany kawałkiem Benz Dealer z Tommy Cash, szkoda, brakowało zdecydowanie Mick Jenkins na końcu jeszcze
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Quebonafide

Post autor: MicBar »

Bit forteca, zwrotki może bez szału, ale ogólnie in plus. Za teledysk osobny :bowdown: Te nawiązania do Snatch <3
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Quebonafide

Post autor: SentoAlainDelon »

Klip TOP, Bit Git no i to by było na tyle z tego numeru.
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Quebonafide

Post autor: TrifeLife »

Wcale bym się nie zdziwił jakby ten kawałek był po prostu reklamą dogadaną z Mercem. Wziął od nich siano za lokowanie, opakował w teledysk, najebie im wyświetleń, działa na podświadomość. Nie mówię, że tak na pewno jest, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że on nic od nich za to nie przytulił, bo za dużo tych przebitek marki.
Dla większości małolatów młodszych niż "Snatch", pomysł na teledysk może się wydawać zajebisty. Xero, ale kozacko zrobione.

Generalnie trochę dziwne wyglądają u niego te pomalowane oczy, zwłaszcza gdy dwa dni przed premierą wrzucił na YT wywiad z tranzystorem. xD

Mi to nie siedzi, jak z resztą wszystko od Quebo, poza "Romantic psycho", które uważam za dobrą płytę.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Jak nawet w opisie klipu jest napisane, że teledysk został zrealizowany niezależnie, bez udziału Mercedesa.
Sensei życia
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide

Post autor: mario995 »

oldschool pisze: 13 lip 2021, 17:28 Tommy Cash jest z Estonii.
Pardąs, w sumie nigdy bym go nie wziął za Estończyka xd
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Quebonafide

Post autor: TrifeLife »

nihil Novi pisze: 13 lip 2021, 18:54 Jak nawet w opisie klipu jest napisane, że teledysk został zrealizowany niezależnie, bez udziału Mercedesa.
Ta bezczelna przebitka New Balance`ów 3:07 też jest niezależna? xD

Ja nie mówię, że na pewno tak jest, ale samo to intro wygląda jak jedna wielka reklama.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Też odniosłem wrażenie lokowania produktu na początku.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

oyama pisze: 13 lip 2021, 17:58 @bronek szczerze mowiac, to bardziej bylbym zadowolony z kolaboracyjnej plyty lub CHOCIAZ kolejnej nutki z Sentino. Jakims ultra sajko nie jestem ani jednego, ani drugiego, ale na SWIATTOMOJPLACZABAW bylo czuc chemie i pasowaliby do siebie na plycie :D
Po ostatnich dymach z zaplata za feat nwm czy dojdzie do tego ale oby
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Quebonafide

Post autor: loco »

Fajny klip, mocny bit i to na tyle. Nic odkrywczego, ale bez przesady też, że jakieś gówno.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Quebonafide

Post autor: SentoAlainDelon »

bronek pisze: 13 lip 2021, 19:12
oyama pisze: 13 lip 2021, 17:58 @bronek szczerze mowiac, to bardziej bylbym zadowolony z kolaboracyjnej plyty lub CHOCIAZ kolejnej nutki z Sentino. Jakims ultra sajko nie jestem ani jednego, ani drugiego, ale na SWIATTOMOJPLACZABAW bylo czuc chemie i pasowaliby do siebie na plycie :D
Po ostatnich dymach z zaplata za feat nwm czy dojdzie do tego ale oby
Drugi numer jest już nagrany ale szanse że wyjdzie są małe.
ODPOWIEDZ