Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1799
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Quebonafide

Post autor: the badman »

Przekozak track, przekozak artysta. Masa wspomnień z muzyką i nie tylko. Nigdy nie zapomnę koncertu w Alibi gdzie spędziłem z nim cały na scenie, byłem hypemanem całkowicie z dupy a po koncercie piłem z randomowymi laskami bo same podbijały myśląc że jestem "kimś od que", piękne czasy, Dzis nie ma juz ALibi i jak widać powoli też Que
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Quebonafide

Post autor: Wtn »

Oby nie kończył, kozak raper, Eklektyka czy Płyta Roku to moje klasyki gdy zapierdalałem w bluzie patokalipsy w gimnazjum i się jarałem każdym panczem który rzucali Que lub Eripe XD
edenmar
Posty: 1232
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: edenmar »

Takie na pół gwizdka to pożegnanie. Niby nie spodziewajcie się już nic więcej od Quebonafide, ale nagrałem ostatnio w chuj muzyki, którą będę co jakiś czas wypuszczał. Niby koncertów już nie będzie, ale chce robić performance i na scenie będzie się pojawiał. Propsuję samą decyzję o zakończeniu kariery muzycznej w takim momencie, chociaż nie wiem, czy komukolwiek się coś takiego udało skutecznie i definitywnie zrobić, nikt mi w tej chwili do głowy nie przychodzi. Co do samego Quebonafide to trzeba mu oddać, że był raperem spinającym dwie epoki i przeszedł całą tę drogę od bitew freestylowych i demówek wrzucanych w internet, aż do bycia popową superstar. Nikt w Polsce chyba się lepiej nie wpisuje w ten schemat. No i props za Natalię, powodzenia w karierze naukowej, ma chyba na tyle poukładane w głowie, że ma szanse na całkiem fajne żyćko na marginesie tego celebrycko-rapowego światka.

Sentymentalny traczek bardzo ładny, bit i refren robią robotę.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2022, 14:42 przez edenmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3829
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Quebonafide

Post autor: Czak »

Mega props że nie idzie na psychologię i nie otwiera własnego gabinetu bo tego bym się dużo bardziej spodziewał
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5212
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Quebonafide

Post autor: kapec »

Filozofia i socjologia już odhaczona.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Quebonafide

Post autor: Cz4rny1337 »

Ehhh ładne domknięcie klamra, dobrze wspominam okres w którym stawał się popularny i masa kawałków to „klasyki”dla mnie i przyjaciół katowane do dziś
Obrazek
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Quebonafide

Post autor: gods bidness »

Kawałek nawet spoko, ale tak do tego przejścia i bez refrenu. Czemu teraz wszystkie te wokalistki brzmią tak samo? Byłem pewny, że to ta Sanah cała, a to podpisane, że jakaś Masza.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Szkoda w chuj, bo fajnie wyewoluował i ostatnia płytka to była klasa. Fajnie się tego słuchało spośród setek cykaczy atakujących z każdej strony. Liczyłem, że pójdzie o krok dalej i kolejny materiał będzie jeszcze lepszy niż RP, no ale cóż...
Sensei życia
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

gods bidness pisze: 06 cze 2022, 13:23 Czemu teraz wszystkie te wokalistki brzmią tak samo?
W tytule tracka w sumie jest podpowiedz
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Quebonafide

Post autor: Bryx Fenrir »

Nie wszyskie ruchy Q mi się podobały, ale jednak będę z sentymentem wspominał tego zawodnika, ktoś ładnie wspomniał, od ery freestylowca po top 1 pod względem fame przez 3-4 lata w Polsce. Propsy za całokształ Q, chociaż nadal uważam, że najlepszy numer to Hype
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Quebonafide

Post autor: KILLIE »

@jajca; a ktoś musi hejtować, żeby użyć takiego stwierdzenia
Jasion94
Posty: 879
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Quebonafide

Post autor: Jasion94 »

W serio myślicie ze to jego ostatni track i nic więcej nie wyda?
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

łudzimy się, że tak
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3166
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Quebonafide

Post autor: mas »

za 3 lata, jak hajs będzie się mniej zgadzał i okaże się jednak mu już nie chce studiować się kierunku z dupy po 30 to pewnie będzie wieki kambek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Quebonafide

Post autor: Krynew »

No nawet to nawinął u Sokoła, że jak mu nie wyjdzie to wróci robić piosenki do szkolnych potańcówek
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Quebonafide

Post autor: azar »

mas pisze: 06 cze 2022, 16:49 za 3 lata, jak hajs będzie się mniej zgadzał i okaże się jednak mu już nie chce studiować się kierunku z dupy po 30 to pewnie będzie wieki kambek
jak coś to już jest po 30tce a jednak mu się chce
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3166
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Quebonafide

Post autor: mas »

31 grudnia też wielu osobom chce się robić nowe rzeczy co w większości weryfikują pierwsze tygodnie nowego roku po zdrzeniu z rzeczywistością
Ostatnio zmieniony 06 cze 2022, 17:00 przez mas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Quebonafide

Post autor: koxefer »

No to wyglada jak jakis wewnetrzny kryzys, ktory niekoniecznie przelozy sie na przejscie przez kilka lat ciezkich studiow. Szczegolnie, ze w rapie jest na topce, a ile moze osiagnac w medycynie z takim startem. No, ale chuj wie, mocno rozumiem pociag do robienia czegos wiecej.
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Tyle, że on dla hajsu to na pewno już nic nie musi, zwłaszcza że tam pisał o innych biznesach

Wiec nawet jak sobie pojdzie na te medycyne to nawet jak jedyne co zrobi to potnie żabe jak na pszyrce w gimnazjum to nic się nie zmieni żeby MUSIAŁ wracać kosić hajs na rapie

Ale może mu zajawka wróci, to już inna sprawa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 311
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Quebonafide

Post autor: kebab »

mas pisze: 06 cze 2022, 16:49 za 3 lata, jak hajs będzie się mniej zgadzał i okaże się jednak mu już nie chce studiować się kierunku z dupy po 30 to pewnie będzie wieki kambek
Otóż to. Gość przeczytał książkę o prof. Jerzym Vetulanim, troszkę mu się pojebało w główce i pomyślał nagle, że on też chce taki być xD tym bardziej beka, że typ po 30, który nie dał rady z taką socjologią i filozofią, uwierzył że zostanie naukowcem neurobiologiem. Ale dobrze, niech reszta polskich raperzyn i stękożapsów też pójdzie tą drogą, wyjdzie na dobre rapowi.
ZAKAZ
ODPOWIEDZ