Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Quebonafide

Post autor: pieschrodingera »

No pewnie rozsądniej byłoby wybrać studia, które kończą się licencjatem, jeśli ma się to skończyć tak, że wróci za te +/- 3 lata.
tbc
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Quebonafide

Post autor: koxefer »

Piters pisze: 06 cze 2022, 17:07 Tyle, że on dla hajsu to na pewno już nic nie musi, zwłaszcza że tam pisał o innych biznesach

Wiec nawet jak sobie pojdzie na te medycyne to nawet jak jedyne co zrobi to potnie żabe jak na pszyrce w gimnazjum to nic się nie zmieni żeby MUSIAŁ wracać kosić hajs na rapie
Pewnie, nie musi i tez nie spisuje go od razu na straty, bo to kumaty czlowiek. Po prostu w praktyce w rapie moze jeszcze duzo osiagnac, w neurobiologii niekoniecznie niezaleznie od tego jak bedzie zapierdalac.
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3981
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Quebonafide

Post autor: emcess »

ale on idzie na neurobiologię, czyli 3letnie normalne studia, a nie medycynę. wszędzie pisze ze studia medyczne, bo pewnie na uniwersytecie medycznym
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Quebonafide

Post autor: F88G »

No trochę odjazd z neurobiologią, ale ja tam mam zawsze ogromny szacunek do studentów III wieku.

Quebonafide znalazł się w ciekawej superpozycji, bezprecedensowej w polskiej grze, w której odejdzie jako żywa legenda lub powróci jako szmata. Nie obstawiam żadnej opcji.
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Quebonafide

Post autor: Clay »

Przestałem słuchać regularnie już dawno, ale mam do niego ogromny sentyment głównie ze względu na okres szkolny, Eklektykę którą katowałem niemiłosiernie i która była czymś co popchnęło moje zainteresowanie rapem od sporadycznego słuchania do kilkuletniego okresu jarania się tym gatunkiem.


Jedna z barwniejszych postaci w PLHH, fajnie że udało mu się przebić tak daleko.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2029
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Quebonafide

Post autor: gods bidness »

Ja tam czekam aż typ w końcu wyjdzie z szafy i ogłosi, że pierdoli się z facetami. Bo że jest cuckoldem, to już u Wojewódzkiego się lekko przyznawał. I żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, ja lubię go nawet, bo jest barwnym ptakiem na polskiej scenie, jego kawałki odbieram różnie, czasem są genialne, a czasem wkurwia mnie jego zmanierowane egzaltowane flow i często irytujące popadanie w nadwrażliwość. Na pewno lepiej, jak jest ktoś taki na scenie niż jakby kogoś takiego nie było i miał go zastąpić Radzio 2 Obserwator. Dużo dla niej zrobił i dla jej wizerunku.

I rozumiem tę artystyczną duszę, i że WIELCY tak mają, że wielkość to obłęd, rozumiem te efemeryczne uczucia i emocje, i to jego skupianie się na sobie samym, staranne codzienne pomadowanie tatuaży, robienie tych niezwykłych ruchów i zamieszania wokół siebie - artysty, który tak jest niezwykły, że aż pokazuje jak jest zwykły, jeżdżąc po miastach i po wsiach, rozdając swe piękno i błogosławiąc wszystkim po równo. I że nawet na twitterze gimbusów pobłogosławi, i uratuje matkę ziemię. I że czasem zamknie oczy i skryje się pod kocem barwionym na czarny błękit woalem przed okrucieństwem świata, i studiuje biologię i medycynę, żeby stworzyć lek na raka i rozdać go potrzebującym, i czasem rozpłacze się nad gorącą herbatą kwitnącą w filiżance.

Rozumiem, że to rośnie taki polski hip hopowy motyl, taki nasz rapowy Michael Jackson, David Bowie czy Mick Jagger, tylko nie z Santa Barbara czy Londynu, a z Ciechanowa, i że to jest piękne, i że współczesna młodzież doskonale rozumie jego niezrozumienie i płacze masowo razem z nim, ale dla mnie, jako gościa kilka lat starszego od niego, jest to dość żenujące, patrzy się człowiek na to z politowaniem i serio ma ochotę go tak wziąć, powiedzieć - gościu, pierdolisz się z facetami, tulisz do paproci w lesie i łapiesz w nocy fioletowe motyle w jedwab, trudno - nie ty pierwszy, nie ostatni, zejdź na ziemię, nie wiem, idź dół na budowie wykop, cegły ze dwa dni taczką powoź, zrób w domu remont, w windzie się na dobę z Diho i Kazem Bałagane zamknij albo chociaż idź jak Mes na terapię, bo on też już na teledysku organizował własny pogrzeb i gwiazdy zaprosił na uroczystość. Weź ty się w garść, bo to jest taka grafomania tylko jak ona się objawia w słowie pisanym, tak ta twoja się przełożyła na rzeczywistość i męczy oczy i uszy.

No ale wiadomo, co kto lubi i co się komu podoba, moja opinia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2022, 21:04 przez gods bidness, łącznie zmieniany 1 raz.
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Quebonafide

Post autor: tybdo_yntogliw »

@gods bidness : nieładnie, jest pride month, a ja bym się z chęcią z JAKUBEM GRABOWSKIM poruchał :///////
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide

Post autor: oKulTywowany »

a może jąkający krzy krzysztof i jakub grabowski to para skryta od x lat róźnorodno tajemniczo tropikalnie romantyczna
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Quebonafide

Post autor: 8na10 »

@gods bidness piękne :bowdown:
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Gods bidness real talk
A co do wyjscia z szafy, jeszcze chwile, chlop musi juz oficjalnie przestac byc czescia sceny zeby poczuc sie komfortowo, zreszta jest to pewnie jeden z glownych powodow wycofania sie, prawdopodobnie Kuba był juz zmeczony ukrywaniem sie a w ten sposob bedzie mogl zrobic z siebie męczennika i zdobyc uznanie poprzez wspolczucie i powrocic jak wrzawa opadnie, a temat bedzie oswojony
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Quebonafide

Post autor: Sialala »

@gods bidness bez kitu :lol: taka ciamajda z niego jest ze chuj.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Quebonafide

Post autor: LeeSu »

XDD dobry post full
+48 997
To nie pitca na dowuz
tomeczek2301
Posty: 548
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Quebonafide

Post autor: tomeczek2301 »

ale ten wywiad u wojewódzkiego to ściek o boze
frontkick

Re: Quebonafide

Post autor: frontkick »

Strasznie pizdowaty ten numer, nie dosc ze ciagle ma te maniere pokrzywdzonego wrażliwca to jeszcze nawija to jakims antyflow

fajny bit i refren no ale
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Quebonafide

Post autor: 8na10 »

e tam, kanye bardziej pizdowate nagrywał.
jasny wracaj na forum
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide

Post autor: moxxi »

Solar coraz lepsze te akcje marketingowe wymyśla
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

Obrazek

Słowa @gods bidness jeszcze bardziej trafne. Typ jest absolutnie zakochany w sobie xD
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

powiedziałbym, że bardziej zjebany, ale jak kto woli
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Quebonafide

Post autor: dou »

Serio łykacie prowa?
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

Prowo czy nie, jest zjebane
ODPOWIEDZ