Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1420
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Quebonafide

Post autor: bronek »

Kurde szkoda, ale znajac zmiennosc Sentiego moze jednak cos z tego bedzie :confused:

Dodano po 49 sekundach:
albo bedzie jak z "One" :lol:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Quebonafide

Post autor: manieq »

Bit forteca, ale Quebo rzeczywiście jakoś tak bez polotu. No i dziwne, że to nie jest "snippetowa" wersja - ciekawe, co stanęło na przeszkodzie.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Quebonafide

Post autor: ksiazenieporzadek »

TrifeLife pisze:
nihil Novi pisze: 13 lip 2021, 18:54 Jak nawet w opisie klipu jest napisane, że teledysk został zrealizowany niezależnie, bez udziału Mercedesa.
Ta bezczelna przebitka New Balance`ów 3:07 też jest niezależna? xD

Ja nie mówię, że na pewno tak jest, ale samo to intro wygląda jak jedna wielka reklama.
W opisie jest info tylko, że nie było współpracy z Mercedesem fromage


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1478
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Quebonafide

Post autor: NEGRO »

mieszane uczucia mam co do tego numeru z jednej strony mega zjebany z drugiej nie taki diabeł straszny, jak go malują.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Quebonafide

Post autor: DeDoK »

przeciez wiadomo ze kuba ma collab z new balance, wiec nic dziwnego ze lokuje
Awatar użytkownika
ELOYELO
Posty: 244
Rejestracja: 13 paź 2019, 19:03

Re: Quebonafide

Post autor: ELOYELO »

Naprawdę spoko. Dobrze, że nie wyszła wersja z snippetu, która słabo się zestarzała i brzmi jak typowy Quebonafide 16/17, a też nigdy nie kumałem zajawki na nią (chyba rzeczywiście chodziło tylko o jaranie się zagranicznym featem). Nie jest to jakaś rewolucja czy singiel roku, po prostu trzyma poziom.
Czy masz dwubiegunowość? Nie, mi się wydaje, że nie mam dwubiegunościo... Dobra, ty też wypierdalasz.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Quebonafide

Post autor: Ema »

Antyreklama mercedesa ,nawijka quebonacipe w ogóle nie pasuje do bitu i klipu . Jebac taki hip hop, aaa zapomniałem , przecież to nie hip hop
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1930
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Quebonafide

Post autor: Połas »

Dawnemu koledze z Ciechanowa chyba kawałek nie przypadł do gustu.
Spoiler
Obrazek
Obrazek
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Quebonafide

Post autor: pieschrodingera »

Queba niestety odstaje swoim poziomem.
tbc
encrenoire

Re: Quebonafide

Post autor: encrenoire »

co za gowno
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Quebonafide

Post autor: TrifeLife »

Typ przez pół roku był zdolny chodzić w jednej bluzie i robił z siebie downa, a wy mu wierzycie, że na pewno to nie jest reklama, bo ktoś jedno zdanie napisał w creditsach na końcu. xD

Jeżeli jednak jest, to tam poszły takie kwoty, że nikt w Polsce takich nigdy nie dostał, nawet Wojewódzki. A raczej nie sądzę, żeby Mercedesa nie było stać.

Jak jest naprawdę to tylko oni wiedzą.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide

Post autor: Jolo »

Już pomijając to czy to jest zajebiste czy nie, to jednak beka z wyświetleń. Coś mi się wydaję że zaniżył je Tommy, co jest zabawne.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

Ja pierdziele, najbardziej przehajpowany utwór ostatnich 5 lat, a takie gówno, że ludzie musza propsować teledysk, bo w końcu muszą coś spropsować po takim czasie i viralu nakręconym wokół utworu.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide

Post autor: mario995 »

Jolo pisze: 14 lip 2021, 9:18 Coś mi się wydaję że zaniżył je Tommy, co jest zabawne.
Dokładnie tak jest
Układ zwrotek jest zupełnie zły xD
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Quebonafide

Post autor: pieschrodingera »

Jolo pisze: 14 lip 2021, 9:18 Już pomijając to czy to jest zajebiste czy nie, to jednak beka z wyświetleń. Coś mi się wydaję że zaniżył je Tommy, co jest zabawne.
A to nie jest tak, że on generalnie robi lepsze wyświetlenia od Que?
tbc
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Nie. Wśród dzieciaków w Polsce się wzięło jakieś przekonanie, że Tommy Cash to jakaś gwiazda międzynarodowa i chuj wie kto.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Prawdopodobnie pojebalo się z Johnny Cashem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Quebonafide

Post autor: pieschrodingera »

Akurat nie, wydawało mi się tak przez to, że nawija po angielsku. Ja ogólnie nie oglądam teledysków i kojarzyłem go tylko ze spotify.
tbc
Trezeguet
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2021, 21:54

Re: Quebonafide

Post autor: Trezeguet »

TrifeLife pisze: 14 lip 2021, 2:47 Typ przez pół roku był zdolny chodzić w jednej bluzie i robił z siebie downa, a wy mu wierzycie, że na pewno to nie jest reklama, bo ktoś jedno zdanie napisał w creditsach na końcu. xD

Jeżeli jednak jest, to tam poszły takie kwoty, że nikt w Polsce takich nigdy nie dostał, nawet Wojewódzki. A raczej nie sądzę, żeby Mercedesa nie było stać.

Jak jest naprawdę to tylko oni wiedzą.
Quebo za to pieniedzy nie wziął.
Potwierdzone info z bliskiego środowiska.
Druga sprawa ze brakuje w tej teorii logiki.
Reklama skierowana do córek ktore bedą prosiły swoich bogatych ojców o mercedesa na 18stke? :dunno:
Mercedes ma duzo lepsze kierunki reklamy niz polski rap, w ktorym i tak hype'u na tą marke nie brakuje.
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Quebonafide

Post autor: TrifeLife »

Nie twierdzę, że na pewno wziął, a nawet jakby - co w tym złego? Nie mam z tym żadnego problemu, że zarobił. To nie są dopalacze, czy rzeczy wątpliwe etycznie, że musi się z tego tłumaczyć.

Po drugie - no nie wiem, czy jego słuchają tylko nastolatki. Które też za jakiś czas będą dorosłymi.

Same tytuły "Benz dealer" w mediach z linkiem do klipu - wiesz jaka to jest wartość dla marki?
ODPOWIEDZ