Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Michakraw
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2020, 0:07

Re: Quebonafide

Post autor: Michakraw »

Czy te instrumentale nie są dodane po to by znowu jebać państwo na podatek?
Nie mam pojęcia, ale pomysł czytania książki w której opowiada o podróżach i słuchania w tle instrumentali z płyty bez słów, które rozpraszają, to fajny pomysł.

[mention]Flavis[/mention] tak samo jak kolega wyżej, nie słucham blendów, ale zrobiłeś coś co mogłoby wejść na płytę jako bonus.
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Quebonafide

Post autor: Flavis »

Dzięki za pozytywne przyjęcie, dzisiaj spróbuję dodzwonić się do Que w czasie Hejt Parku i puścić mu to. :rotfl:
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Quebonafide

Post autor: oyche »

warto quebo wojewódzki?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide

Post autor: SWN »

Sam jeszcze nie oglądałem, ale widziałem dużo pozytywnych opinii że Kuba podszedł dość fajnie jak do rapera, sama rozmowa chyba zupełnie odmienna niż ta z Mesem, a i z fragmentów na instastories wnioskuje, że Quebo poważny i opanowany, także obyło się bez głupiutkich pytań o życie łóżkowe ze Szreder, możliwość ruchania fanek i tym podobne. Ja zaraz sobie dam do obiadku choćby z ciekawości.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Quebonafide

Post autor: Rhubarb »

no nie jest to typowa pajacówa Wojewódzkiego jak w tv, gdzie w ciągu 20 minut zadaje 3 głupie pytania, potem w trakcie odpowiedzi gościa mu przerywa czerstwym żartem, podskakując na swoim siedzeniu i ciesząc się z ustawionej reakcji publiki; normalnie daje mu się wypowiedzieć i zadaje kilka spoko pytań, kilka nadal brzmi jakby zadawał je Pezetowi 7 lat temu, ale ogólnie na plus
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide

Post autor: Jolo »

Tak sobie wróciłem do tych filmików "Przygody Wesołego Hypemana" i mimo że Que już wyszedł z "depresji" to jednak nie wyobrażam sobie go znów w takiej konwencji...A szkoda bo to był dobry wariat, to całe bekowe prowadzenie social mediów, umawianie się z fanami na grę w piłkę na orlikach. A teraz odjebał kawał dobrej roboty przy promocji płyty i wywalone.
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Quebonafide

Post autor: staroć »

a co ma robić? teraz to może na taras wyjść co najwyżej
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Zreszta jakby Queba sie tera umowil z fanami na pilke to musieliby z 52 druzyny stworzyc bo by tyle ludzi najebalo, w tym w chuj nastolatek (gdzie nic do nich w sumie nie mam, no ale mowimy o pileczce)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Michakraw
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2020, 0:07

Re: Quebonafide

Post autor: Michakraw »

Jolo pisze: 09 kwie 2020, 13:22 Tak sobie wróciłem do tych filmików "Przygody Wesołego Hypemana" i mimo że Que już wyszedł z "depresji" to jednak nie wyobrażam sobie go znów w takiej konwencji...A szkoda bo to był dobry wariat, to całe bekowe prowadzenie social mediów, umawianie się z fanami na grę w piłkę na orlikach. A teraz odjebał kawał dobrej roboty przy promocji płyty i wywalone.
Oglądałeś Wojewódzkiego? Mówił, że boi się koronawirusa i pierwszy raz wyszedł z domu. Trasy koncertowej nie zagra, a pewnie miał jeszcze parę asów w rękawie, jego koncert to miało być "doświadczenie". Ja osobiście nie mogę się pozbyć wrażenia, że właśnie to jest tak normalny i spoko gość, że aż ciężko uwierzyć. To, że wydaje płytę na której pojawiają w kawałku z topową gwiazdą pop-alternatywy w PL (Darią Zawiałow) pojawia się follow up do kawałka Smarkiego jest tego idealnym odzwierciedleniem.
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Quebonafide

Post autor: Dwaena »

podrzućcie rip wywiadu, chętnie sobie odpale do obiadku
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Quebonafide

Post autor: JoeyJoeJoe »

Michakraw pisze: 09 kwie 2020, 14:38 Trasy koncertowej nie zagra
potwierdzone to jest?
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Zagra. Tyle, ze później. Prawdopodobnie jesienią.
Sensei życia
Michakraw
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2020, 0:07

Re: Quebonafide

Post autor: Michakraw »

JoeyJoeJoe pisze: 09 kwie 2020, 16:07
Michakraw pisze: 09 kwie 2020, 14:38 Trasy koncertowej nie zagra
potwierdzone to jest?
nihil Novi pisze: 09 kwie 2020, 16:17 Zagra. Tyle, ze później. Prawdopodobnie jesienią.
No miałem na myśli najbliższe 3 miesiące. Na pewno w planach promocji było wiele wydarzeń i niespodzianek, które miały się odbywać od kwietnia do lipca, w wakacje pewnie festiwale. Z racji tego, że przez najbliższe 3 miesiące nie zagra nic, to logiczne, że rozwój promocji stanął w miejscu.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide

Post autor: Opieronie »

:lol:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Quebonafide

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Quebonafide

Post autor: PSZ »

ten profil to jakiś jego prywatny i ktoś zleakował to właśnie czy o chuj chodzi
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Quebonafide

Post autor: DeDoK »

Sam go zleakowal na najnowszej fotce na insta. Dodatkowo wcześniej był to profil prywatny ale sam Kuba zmienił jego ustawienia na publiczny

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide

Post autor: moxxi »

To niezła depresja po Mac Miller xD
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

A co to ma jedno z drugim? Nie można mieć depresji, bo się wrzuca foty na insta? Ból możesz trzymać w środku, ale człowiek funkcjonuje dalej.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Tylko ze pan kuba nie trzymał bólu w środku, tylko na publicznym profilu, a na prywatnym już nie, więc w sumie odwrotna sytuacja
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ