Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Quebonafide

Post autor: Whiskiz »

Przesłuchalem numer jeszce raz i podtrzymuje opinie z wczoraj no chujowe to. Nie zgodze sie do tego ze to dziwny numer na powrot, jak dla mnie idealnie przekalkulowane. Smutni naiwni chlopcy doszukaja sie tutaj EMOOOOCJI, KURCZE QUEBO SMUTNY JA TEZ JESTEM SMUTNY CZAJE JEGO LOCIK, laseczki beda podjarane boo quee wrocil no i jedziemy dalej :lol:
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide

Post autor: Jolo »

On smutny bo się rozstali czy co? Jakby był szczęśliwie zakochany to by nagrał coś bardziej weselszego.... Ogólnie, to smutne co to się z Kubusiem stało od tej sławy i kasy, kiedyś to naprawdę spoko ziomek się wydawał, cieszył się życiem, był taki ludzki...
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide

Post autor: KillerCroc »

No ale też w sumie nie dziwię mu się trochę że tak trzyma się z Taco bo to jest jedyny chyba raper który tak dba o swój wizerunek i swoją prywatność i komu jak komu ale jestem w stanie Quebo uwierzyć że jemu ta sława przeszkadza. Właśnie on zawsze był tym normalnym chłopakiem raperem, jak była trasa ze Sławami i Kubanem kiedyś to niesamowite było dla mnie to jaki on był luźny i przyziemny do słuchaczy, zapalić szluga, zbić piątke, pogadać. Teraz pewnie przez to że jego fanbase się tak diametralnie zmienił to ja mu się nie dziwie kompletnie że tak go to przytłacza.

No ale chuj z tym, przecież nikt mu nie kazał nagrywać chujowego numeru i puszczać go w sieć. Ten temat można było ugryźć na milion ciekawszych sposobów a to brzmi jakby on faktycznie pierwszy raz po tym czasie chwycił za mikrofon i kartkę i coś nagrał.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Quebonafide

Post autor: Groszek »

No kurwa nagrał euforie dla nastolatek potem całą płytę dla fanek euforii i mu to przeszkadza :lol: :bowdown:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide

Post autor: KillerCroc »

No i co? To sprawia że mu to może nie przeszkadzać albo nie ma prawa żeby mu to nie przeszkadzało? Ja wychodziłem z założenia że ta cisza jest spowodowana tworzeniem hajpu na jakiś powrót a on wraca z takim miałkim gównem bez zapowiedzi, to jest strzał w stope z perspektywy marketingowej bo mógł ten balonik spokojnie dalej pompować a teraz potencjalni zainteresowani którzy nie jarali się jego twórczością ale czekali bo on nie jest raperem tylko marką na obecną chwilę raczej już nie czekają a fanów którzy się tym jarają zajarałoby cokolwiek.

Może doszukuje się tutaj za dużego sensu, w każdym razie uważam że problem z rozpoznawalnością dalej jest jak najbardziej realny a to czy nagrał euforię nie ma żadnego znaczenia moim zdaniem ale mogę się mylić przecież, tylko rzuciłem temat do rozmowy :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

Mi się wydaje, że to dobrze zadziała marketingowo, przypomniał o sobie, wszyscy piszą (wliczając media, wczoraj nawet mi telefon wrzucil news z onetu ze Kłebonafajd wrócił), a ludzie kupili by nawet jakby zaczął bekać do mikrofonu przez 3 minuty
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Quebonafide

Post autor: Whtn »

KillerCroc pisze: 08 lut 2020, 14:04 jakby zaczął bekać do mikrofonu przez 3 minuty
W sumie prawie to zrobił, tylko zamiast bekania było sranie
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: Piters »

:lol: W sumie racja :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

A czy nie zauważyliście, że obecnie najlepiej się sprzedaje właśnie nawijka o takich rozterkach emocjonalnych, a nie wygrywanie życia. Mamy 2020, a nie 2016 czy 2017. Nie twierdzę, że on to nagrał, bo przekalkulował, że to się najbardziej opłaci, ale nie zgadzam się totalnie z [mention]KillerCroc[/mention], ten kawałek to nie jest marketingowy strzał a stopę, a bardzo dobry ruch.
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Quebonafide

Post autor: JoeyJoeJoe »

oldschool pisze: 08 lut 2020, 14:41 A czy nie zauważyliście, że obecnie najlepiej się sprzedaje właśnie nawijka o takich rozterkach emocjonalnych, a nie wygrywanie życia.
Może ogólnie lepiej się sprzedaje ale rap o wygrywaniu radzi sobie dobrze. Żabson na singlu w tej konwencji uzbierał już z 20 milionów wyświetleń w pół roku.
https://www.youtube.com/watch?v=kFUQVbfIuvw
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Zgadzam się, nigdzie nie napisałem, że wygranie życia jest passe jak panczlajny o mitologii :D
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide

Post autor: Tracz »

Ludzie nie rozkminiajcie tego za bardzo, Quebo ma taki hype że co by nie nagrał to będzie dla niego dobrze. Singiel bez szału, ciekawa konwencja, ale średnio ciekawa treść.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
piechupiech
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:28

Re: Quebonafide

Post autor: piechupiech »

zuperhero pisze: 07 lut 2020, 15:29 ten sampel to jest amon tobin? kurwa skąd ja to znam, nawet sobie mogę w głowie dalszą cześć zanucić, teraz będzie mnie męczyć cały dzień :/
Flying Lotus - Zodiac Shit
https://youtu.be/Xx82xI_ZheQ
Astigmatic Records
~ facebook ~
~ bandcamp ~
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Quebonafide

Post autor: krakowski łotr »

Jakie to jest tako hemingłejowe
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Quebonafide

Post autor: zuperhero »

piechupiech pisze: 08 lut 2020, 20:36
zuperhero pisze: 07 lut 2020, 15:29 ten sampel to jest amon tobin? kurwa skąd ja to znam, nawet sobie mogę w głowie dalszą cześć zanucić, teraz będzie mnie męczyć cały dzień :/
Flying Lotus - Zodiac Shit
https://youtu.be/Xx82xI_ZheQ
no przecie że to to
i <3 u
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Quebonafide

Post autor: #1 »

^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Zapraszam do tematu o płycie: http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=7&t=4007

Ewidentnie to zapowiada jakiś materiał.
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Quebonafide

Post autor: xotic »

Ile on ma lat, 15?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Data i miejsce urodzenia: 7 lipca 1991 28 lat, Ciechanów
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Quebonafide

Post autor: Zaraza »

Trzeba przyznac, ze bit do Jesieni jest mocarny. Jezeli cala plyta bedzie miec taki oldschool vibe to bardzo chcialbym przytulic plytke z samymi instrumentalami.
ODPOWIEDZ