Eldo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Eldo

Post autor: aleksy »

nie wierzę czym ten "rap" się stał, ludzie mają czelność zadawać pytania, za moich czasów.. ach szkoda gadać, gimby od sb i tak nie skumają

hahaha
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Eldo

Post autor: jajca »

siema, planujemy kręcić teledysk do numeru "światła miasta", twoja obecność udowodni widzom, że Artysta ma w sobie dużo pokory, szacunku do klasyków i jest zwykłym chłopakiem z bloków
ale jakbys chcial z nim pogadac, to najpierw wyslij pytania kurwa faxem do autoryzacji
dzwoni mój menedżer przez mesendżer
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Eldo

Post autor: dogmeat »

Jak Fukaj słuchał coprobo albo Grammatik to niewiele z tego wyniósł najwidoczniej.
Przykro jest czuć się produktem mającym podbić wyświetlenia, wiec nie dziwie się ze Eldo takowym nie chce zostać w tym momencie.

To nie jest nawet feat a propozycja udziału a teledysku. „Czy pobujałbyś się do muzyki dzieciaka którego nie znasz z którym nie masz nic wspólnego i który nawet nie zrobił nic aby osobiście nawiązać z tobą kontakt bo instagram direct to trudna sprawa, a to wszystko bo nazwał kawałek tytułem Grammatika daj znać mogę przekazać kontakt do menedżera i reżysera teledysku pozdrawiamy SBM Label”.
Spoiler
xD
Spoiler
a Fukaj łak
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Eldo

Post autor: recklezz »

Kurwa ja tam tego rozumiem Eldo. Troche szacunku, czlowieczenstwa... aż taki problem napisać do niego kurwa normalnie, który tam raper chciał go na teledysku wyslac wiadomosc, co jest zaraz na obiad miedzy soba beda sie umawiac przez menago bo co tak zabiegany jest jakis typ co robi po 50k wyswietlen czy o chuj chodzi? jakies formulki odpierdala, normalnie pytasz jakiegos typa ze jest taka a taka sytuacja czy by zagrał w klipie bo masz pomysł taki i chuj, szanuje twoja tworczosc wiele dla mnie znaczy etc a takie wysyłanie osób trzecich to sie nie dziwie, że odebral to tak jak odebrał. Menager to niech koncerty, festiwale ogarnia - tam to rozumiem ale featy czy jakas prezencja na tracku to już między sobą niech się dogadują by zachować te resztki kurwa jakiejs autentycznosci, ze faktycznie chcesz z nim zrobić bo go szanujesz/lubisz/podziwiasz i żeby to naturalnie bylo a nie takie cos odpierdalac.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

recklezz pisze: 02 gru 2020, 10:05 między sobą niech się dogadują by zachować te resztki kurwa jakiejs autentycznosci
przprszm ale nie żyjemy w dziewięćdziesiątych, żeby rap miał resztki autentyczności
rap to biznes męczy jak fitness jak śpiewał wieszcz fu zipera zip skład
ja rozumiem co piszecie i częściowo się zgadzam z tymi argumentami
ale eldo niepotrzebnie się spina jak to on. mamy 2020 menadżer młodej gwiazdeczki z wytwórni o takim a nie innym profilu pisze do niego w sprawie biznesowej normalnie, menager mógł zadzwonić, mógł przyjść osobiście z kwiatami do Leszka klasyka POLSKI HIP HOP ale napisał na msng, tak też można w 2020, serio
a eldo mógł normalnie odpisać ale wybrał wrzucenie screena i ciśnięcie beki nie dziwi mnie to
oraz
Krynew pisze: 01 gru 2020, 22:38 Może gdyby Eldoka miał menago w czasach swojej świetności to by nie musiał się teraz prosić o pracę na twiterze.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Eldo

Post autor: Jasek »

Eldo nigdy mi nie siadał, ale akcja ze strony tego FukaJa 20 iq, i beka z rapera solarbiałas odwieczna za płynięcie z gównem byle w nurcie. Jeszcze jakby Eldog był jakiś niedostępny w prywatnej wiadomości czy coś, zawalany setkami dm'ów, ale nie huja tak nie jest, nawet nie chodzi o to żeby pisać z szacunku do kogoś, ale kurwa do siebie, że nie jesteś popową parówą, której za niedługo menago i tekwty będzie pisać
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Eldo

Post autor: Jose »

wiem, że dawno i nieprawda i to wsm nie ma związku, ale przypominam, że relacje SB i Eldo bywały różne

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

Jasek pisze: 02 gru 2020, 10:17 nawet nie chodzi o to żeby pisać z szacunku do kogoś, ale kurwa do siebie, że nie jesteś popową parówą, której za niedługo menago i tekwty będzie pisać
No też o to mi chodziło w poście. Mamy 2020 co drugi raper na świeczniku jest popową parówą za którą menago będzie teksty pisać i oni tego nie rozkminiają czy mają szacunek do siebie czy nie, po prostu są popowymi artystami i dla nich to jest OK i zapewne oczywiste jest, że takie sprawy się załatwia przez menadżera a nie kurwa osobiście jak jakiś boomer mes co dzwoni do bomera vnma i zaprasza do piosenki, jakby go kurwa nie było stać na menadżera od załatwiania takich rzeczy
można się z tego śmiać pewnie też się śmiałem 5 lat temu czy tam 10 lat temu hip hop łamał mi serduszko kiedy patrzyłem na to
ale 2020 to troche za późno chyba
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Eldo

Post autor: recklezz »

@sugarhill_notausgang
no moze nie potrzebnie sie spial, ale dobrze ze pokazal to dla ogółu bo ja np nie mialem pojecia ze tak postepuja Ci raperzy młodego pokolenia - wszystko za nich menago robi nawet o featy czy jakies aranzacje na klipie sie prosi do innych raperow kurwa, i podbijam post Jasek, w smutna strone to idzie. Kurwa oni sie tam wszyscy przecież znają, mają numery, zadzwonic jest; sluchaj jestem tym i tym, mam pomysl na taki track czy bylbys w stanie postawic stope tu i tu. A i sprawdzilem tego Fukaja to nie ma jednak 50k wyswietlen wiec przepraszam ;d A nawet pare milionowych sie znajdzie to ciekawostka bo pierwszy raz ksywe widze ;d moze to i dobrze, bo za grosz maniery ja to jestem z innej gliny ulepiony i takie sytuacje o czlowieku mówią wiele, kurwa cały czas w ten rap wierze, co jest

e: o @jajca idealnie napisane.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2020, 10:31 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Eldo

Post autor: jajca »

mnie tam bardziej rozczulilo nie to, ze w ogole do niego napisal menedzer przez mesendzer, tylko ze pisal w sprawie, ktora ma wykreować taki a nie inny wizerunek ARTYSTY, ukłon w stronę klasyki, odwołanie do dawnych czasów itd., gdzie sama forma wiadomości temu zaprzecza w sposób namacalny
wszyscy wiemy, ze hipokryci itd. ale tu możemy posmakować tego w formie szczególnie intensywnej
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Eldo

Post autor: Jasek »

Nie no, ja nadal rap traktuje w kategorii upośledzonego odłamu ale jednak sztuki, a jakiś kasztan z toną ludzi za sobą, który jest produktem to jest dla mnie niczym innym jak america’s most wanted i niczym bez cech, w 2020 nadal spory odłam potrafi sam nawijac czy napisać do kogoś z prośbą o pojawienie się w teledysku. A z tym Mesem i Vnem to nie kumam po huj w takiej sytuacji mener miałby być, idzies do teledysku to przynajmniej wiesz do kogo, reszta potrzebna jak wzorki na bletkach
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Eldo

Post autor: Bolo »

Przecież menago napisał bo to ich pomysł a ten fukaj to pewnie nawet dobrze nie wie kto to eldo i ma wyjebane czy będzie na klipie a menagery robią tutaj plan podbicia prawilnosci jakiegoś nołnejma
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

jajca pisze: 02 gru 2020, 10:28 wykreować taki a nie inny wizerunek ARTYSTY, ukłon w stronę klasyki, odwołanie do dawnych czasów itd., gdzie sama forma wiadomości temu zaprzecza
A no tak, to jest trochę zabawne, prawda.
Ale z tego co widzę (też pierwsze słyszę o typie) to jest młody typek co wybił się wiosną tego roku, w ogóle mnie nie dziwi, że sam osobiście nie zadzwonił do eldoki i nie spytał "dzień dobry panie leszku tu mówi FukaDżej chciałbym pana zaprosić do udziału w moim teledysku", no nie wiem może powinno, ale nie dziwi mnie, że załatwia przez ludzi z wytwórni
Jasek pisze: 02 gru 2020, 10:30 A z tym Mesem i Vnem to nie kumam po huj w takiej sytuacji mener miałby być
no właśnie ten żarcik miał pokazać, że Ty nie kumasz, a koleś rocznik 2000 czy ile on tam ma może nie kumać, że takie rzeczy kiedyś załatwiano osobiście, tyle chciałem powiedzieć tylko, to jest już inne pokolenie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Eldo

Post autor: Jaayu »

Bolo pisze: 02 gru 2020, 10:41 Przecież menago napisał bo to ich pomysł a ten fukaj to pewnie nawet dobrze nie wie kto to eldo i ma wyjebane czy będzie na klipie a menagery robią tutaj plan podbicia prawilnosci jakiegoś nołnejma
pełna prawda w tym poście
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Eldo

Post autor: pawoleh666 »

eldo przynajmniej pozostał true
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Eldo

Post autor: Denar »

No to menago do wyjebana bo najwidoczniej nie wie jak pewne sprawy załatwiać, a już szczególnie z Leszkiem którego charakter zna każdy kto siedzi w rapie dłużej niż 5 lat.
Czekam na posta od Christiny Aguilery że menago jakiegoś popowego noname pisze jej DM o tym czy chciałaby się pobujać na jego teledysku bo szacenuk :lol:
Dobrze że takie rzeczy są nagłaśniane, jebać SBM
trapdent
Posty: 74
Rejestracja: 02 maja 2020, 19:05

Re: Eldo

Post autor: trapdent »

jeśli w 2020r dziwi kogoś, że muzyk ma menago który załatwia za niego pewne sprawy to :dunno: :dunno: :dunno:
sent from my iphone XS using trapatalk
frontkick

Re: Eldo

Post autor: frontkick »

Naprawde nie widzicie absurdu sytuacji w której artysta chcacy tak strasznie okazac szacunek drugiemu szanuje go na tyle że nawet nie chce mu sie osobiscie zapytac czy wbije na klip tylko to załatwia przez kogos tam?

Rozumiem jak sb chlopaki dogadują featy przez menago no ale to jest zupelnie inna sprawa przecież bo chodzi o hajs a nie świrowanie wielkiego szacunku do legendy sceny, jak juz to ten fukaj powinien do menadżera Eldo podbijać a nie
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Eldo

Post autor: mario995 »

Trochę dziwna akcja, ale #TeamEldo. Pachnie kalkulacją cała akcja. Przecież ten Fukaj jakby był bardziej ogarnięty, to sam by mógł do Eldoki napisać, a może nawet by mu się dograł Leszek ( jak Bediemu się dograł, to czemu nie Fukajowi )
A że Eldoka ma dosć trudny charakter, no cóż, SB strzał w stopę xd
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Eldo

Post autor: mlodyperkez »

sugarhill_notausgang pisze: 26 cze 2020, 12:54 ech aż mi się stare czasy przypomniały jak eldo sprzedawał na allegro swoje "rękopisy" tekstów do płyt i ludzie go trollowali (wtedy jeszcze na gadu gadu), najpierw, że niby chcą kupić i zaczynali ustalać warunki a później wjeżdżali z legendarnym freestylem a eldo dostawał piany i wyzywał, kiedyś to było kurła
smutno mi sie zrobilo jak to przeczytalem, szkoda mi uszatego :( legenda pl hh bez watpienia, chujowo ze mu nie pyklo finansowo z rapsami.
ODPOWIEDZ