Eldo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Eldo

Post autor: 2rzyn »

checix69 pisze: 24 cze 2020, 14:05 tez to rozkminialem. moze tak se napisal bo juz jest stary i se tak pierdoli. panowie juz pogodzeni jak cos, wczoraj sobie przyjaznie dyskutowali na tt. co ostatnio sie tak malo udzielasz @2rzyn ? (nie wiem o chuj chodzi ale jestes jedynym userem ktorego nie idzie zmentionowac).
nic ciekawego nie wychodzi to się nie udzielam, chociaż kilka płyt po prostu czeka u mnie na odsłuch, więc jeszcze się rozpiszę
nie wiem o co kaman z tym mentionowaniem, już któryś raz widzę że mnie nie oznacza
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Eldo

Post autor: jajca »

Hirek jakies glupoty pisal, ale nawet zabawnie się Eldo podpalał xD
chyba niedługo zarzutka o zarobkach zastąpi bekę z freestyle jako najlepsza zaczepka w stronę Eldo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Eldo

Post autor: camzat »

2rzyn pisze: 24 cze 2020, 15:43
checix69 pisze: 24 cze 2020, 14:05 tez to rozkminialem. moze tak se napisal bo juz jest stary i se tak pierdoli. panowie juz pogodzeni jak cos, wczoraj sobie przyjaznie dyskutowali na tt. co ostatnio sie tak malo udzielasz @2rzyn ? (nie wiem o chuj chodzi ale jestes jedynym userem ktorego nie idzie zmentionowac).
nic ciekawego nie wychodzi to się nie udzielam, chociaż kilka płyt po prostu czeka u mnie na odsłuch, więc jeszcze się rozpiszę
nie wiem o co kaman z tym mentionowaniem, już któryś raz widzę że mnie nie oznacza
Szatanskie moce moderatora. W rap offtopicu tez mialem problem z tym
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Eldo

Post autor: Jose »

2rzyna chyba przez tę cyferkę na początku nie oznacza, mnie też się nie rozwija, ale można korzystać z tagu @
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

jajca pisze: 25 cze 2020, 14:40 chyba niedługo zarzutka o zarobkach zastąpi bekę z freestyle jako najlepsza zaczepka w stronę Eldo
eee bez jajec jajca, dla mnie zero beki z takiej wrzutki i jeszcze porównanie do ostrego ktory pewnie zarabia benge prawie jak krzysztof krawczyk dla mnie poniżej pasa i w ogóle jest to po prostu smutne, że taki koleś jak eldo nie może się utrzymać jako zawodowy raper (oczywiście to, że od zajebistych "Zapisków" w 2010 dał radę nagrać i wydać tylko 2 mocno średnie płyty z pewnością nie pomaga w zarabianiu hajsu)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Eldo

Post autor: jajca »

Znaczy, ten cały Hirek takie durnoty pisal, oderwane i od czapy, a przy tym chamskie, ze w ogole ciezko traktowac powaznie takie pierdolenie, i pan Leszek powinien to olac cieplym moczem zamiast sie bulwersowac. A jednak wybrał drogę bulwersu, co zresztą czynił już wielokrotnie w analogicznych sytuacjach. Gdyby zamiast Wrony pisał to jakiś random w necie, to byłbym pewien, że to jakiś trollface baituje wyłącznie w celu podkręcenia L-doga, i rozochocony jego reakcjami.
W sumie, ta ich polemika mi trochę przypomniała dialog Lygrysa z Mesem (z Hirkiem w roli Krzysztofa) xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Eldo

Post autor: Ema »

hirek w pizdzie był, chuja widział, juz dawno powinien w ogóle nie zabierać słowa na żaden temat zwiazany z rapem itp. natomiast eldo, to stary kurwa bufon i spięta pała, ale ludzie sie nie zmieniają, wiec czego oczekiwać od tego gamonia
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

ech aż mi się stare czasy przypomniały jak eldo sprzedawał na allegro swoje "rękopisy" tekstów do płyt i ludzie go trollowali (wtedy jeszcze na gadu gadu), najpierw, że niby chcą kupić i zaczynali ustalać warunki a później wjeżdżali z legendarnym freestylem a eldo dostawał piany i wyzywał, kiedyś to było kurła
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Eldo

Post autor: loco »

Leszek Kazmierczak
@eldoeternia
Pierwszy dzień za belferskim biurkiem...życie ciekawe pisze scenariusze... #belfer
Spoiler
Obrazek
ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem, ale przynajmniej żaden uczeń nie wyjdzie z pustą głową fsssst
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Eldo

Post autor: Jose »

Sądząc po kserówkach, to angielski, nie?
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Eldo

Post autor: sugarhill_notausgang »

Angielski na bank, strzelam, że jakaś prywatna szkoła

Edit: @Jose https://www.instagram.com/englishsplash
Ostatnio zmieniony 13 paź 2020, 14:12 przez sugarhill_notausgang, łącznie zmieniany 1 raz.
MalinowyJogurt

Re: Eldo

Post autor: MalinowyJogurt »

Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie
lil__hurt_
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2019, 8:37

Re: Eldo

Post autor: lil__hurt_ »

MalinowyJogurt pisze: 13 paź 2020, 11:04 Tak wiele ocen wystawionych zbyt pochopnie
:rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Eldo

Post autor: oldschool »

Dobrze się Eldo zachował, czy nie? Jak uważacie.
Spoiler
Obrazek
A chodzi o Fukaja zapewne.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Eldo

Post autor: Jose »

Ja propsuję, beka full z SB, która chce tworzyć jakieś fake wizerunki, oh wait... przecież robią to od zawsze
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Eldo

Post autor: Krynew »

XD

Ale o co ten gbur znów się spiął? Że nie napisał osobiście? Może gdyby Eldoka miał menago w czasach swojej świetności to by nie musiał się teraz prosić o pracę na twiterze.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Eldo

Post autor: afterlight »

team eldo tutaj, nadal mnie wkurwia kreowanie raperow, ludzi na kogos kim nie sa bo tak sie oplaca, huj ze swiat idzie w ta strone ale bede tez w ruchu oporu jak moj czlowiek l do k
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Eldo

Post autor: Rupert »

XD beka z eldoga klasycznie

Jak się czujesz przyjacielu

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
encrenoire

Re: Eldo

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:12 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Eldo

Post autor: Denar »

Prawidłowo. Fajnie że są jeszcze ludzie z polskiego hh którzy wyznają inne wartości niż $ i popularność.
Pis joł
ODPOWIEDZ