Eldo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Eldo

Post autor: DJ_BOBO »

Jolo pisze: 17 maja 2020, 0:51 Eldo właśnie robi live na IG..smutny obrazek. Legenda sceny, a mówi że pracy szuka bo zwolnił się w marcu i kasa mu się kończy.
Jeżeli do tej pory żył z muzyki to i tak powinien dziękować Allahowi że to tak długo trwało
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Eldo

Post autor: zemsta1kadluba »

Spoiler
ZOBACZ ELDOKA NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJĄ MYŚL UWOLNIONĄ, GOTÓW DO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO ZE...<SMARKNIĘCIE> Z PUSTĄ GŁOWĄ.A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO ELDO JEDZIE CAŁY ŚWIAT PADA TUTAJ NA KOLANA, ZOBACZ ELDO CAŁY CZAS SIE STARA NO BO OBROŃCY TYTUŁU ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z PUSTĄ GŁOWĄ, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ, ELDO MIASTO WYCZYŚCI Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE NAJSYS ALE WORST,LEŻĄ NA PODŁODZE ZOBACZ ELDOKA ZNISZCZY PRZEJDZIE PO NICH JAK TAK JAK WALEC,ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM,ELDO PREZIDENTO,ZOBACZ TAK JAK NA KUBIE FIDEL CASTRO NIGDY NIE SKOŃCZE BO CAŁY CZAS MIKROFON WŁĄCZE, NIKT MI GO NIE ODETNIE, ZOBACZ ELDOKA WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, ERDO I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH MAJKACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIE, A ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PIS JOU
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Eldo

Post autor: phobos »

"eej ty nie stój pod żabką tylko nagraj dobrą płytę" tak to szło w dissie na rysia?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8104
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Eldo

Post autor: eddy_wata »

czy w związku z ostatnimi wydarzeniami ktoś powienien zająć się ubezpieczeniem społecznym i emeryturą dla raperów? mogę zbierać składki..
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Eldo

Post autor: Jolo »

Jest mi ich szkoda a z drugiej strony beka...przecież taki Eldo miał swoje momenty w karierze jeśli chodzi o popularność...i żeby sobie jakoś nie zabezpieczać przyszłości to mnie trochę śmieszy, co oni myśleli że do końca życia będą na topie? Jedynie bardzo nielicznym się to udaje. A nawet jak dalej są na topie to mąka jakieś swoje biznesy czy coś..
pandemiusz
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2020, 8:35

Re: Eldo

Post autor: pandemiusz »

Trochę beka, ale jeżeli jakiś Radek Kaużny może robić w DHLu to taki Eldoka też sobie może znaleźć robotę. Nie wiem co oni robią z tym hajsem.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Eldo

Post autor: loco »

a co to jest jakiś kurwa nadczłowiek, że smutny obrazek? tysiące osób straciło prace i nie ma za co żyć, więc przestańcie też pierdolić i robić z niego jakąś ofiarę. z głodu nie umrze, koniczynę za darmo można wpierdalać
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Eldo

Post autor: przedszkolanek »

mnie nie szkoda go, jeszcze jakby robił dobrą muzykę, to może, a tak to wyjebane
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Eldo

Post autor: KillerCroc »

Kurwa pisałem kiedyś o tym że to jest kwestia czasu zanim te wszystkie 2-ligowe raperzyny którzy są znani z tego że rapowali jak w Polsce podwójnym rymem było dla większości tip-top - hip-hop dokładnie tak skończą. Zero obrotności, zero pomysłu na siebie, zero zabezpieczenia finansowego (chyba że takie było ale przez pewne czynniki musiało zostać spieniężone na inne rzeczy bo tak czasami też bywa niestety) i budzisz się z ręką w nocniku x lat później i co teraz robić? Poważna praca 9-to-5? Pezet kiedyś zajebiście powiedział że on potrafi w życiu tylko rapować i gdyby nie to to nic by w życiu nie robił bo nie potrafi nic innego a do normalnej pracy nie pójdzie bo kto go niby weźmie do jakiejś poważniejszej fuchy?
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9767
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Eldo

Post autor: jajca »

no dokladnie, czasy że znana morda=money for nothing juz dawno minely, rozkład sił i hajsu w show biznesie został gruntownie przetasowany, nawet kasia cichopek musiala sprzedac rezydencje w wilanowie i przeprowadzic sie grzecznie do mieszkania w bloku. Kto mądry, ten się zabezpieczał i inwestował, a VNM i Eldo muszą wynajmować klitki na parterze
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Eldo

Post autor: LWD »

eddy_wata pisze: 17 maja 2020, 2:12 czy w związku z ostatnimi wydarzeniami ktoś powienien zająć się ubezpieczeniem społecznym i emeryturą dla raperów? mogę zbierać składki..
trwają prace nad podatkiem od smartfonów, wątpię by te pieniądze szły do tych co rzeczywiście na tych smarfonach są słuchani (młodzi raperzy z rekordami na spotify i youtube), więc może Eldoka powinien się zakręcić w odpowiednie towarzystwo, jakichś podstarzałych rockmanów z 200 odsłuchami na youtube.
jajca pisze: 18 maja 2020, 14:05 Kto mądry, ten się zabezpieczał i inwestował, a VNM i Eldo muszą wynajmować klitki na parterze
Eldo chyba zdążył kupić jakąś lepszą nieruchomość na własność, pół roku temu wrzucał na swój insta (z drugiej strony tych złotych płyt za dużo więc być może to w jakimś studio nagraniowym, ewentualnie w siedzibie mymusic, ale oznaczone Warszawa więc raczej nie)
Obrazek
Awatar użytkownika
chuj
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40

Re: Eldo

Post autor: chuj »

Ta druga od góry nagroda to jakaś nagroda za płytę "Jeden Osiem L ‎– Wideoteka" w której L-dogg chyba nie miał żadnego wkładu, a była wydawana przez UMC, więc pewnie siedziba MyMusic.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Eldo

Post autor: Krynew »

Eldoka dołączył do stopro rap. Wyda tam album "Alfa".
Kocham, pozdrawiam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Eldo

Post autor: daveyo »

Myślę, że jest to świetny ruch z jego strony, a na ten album bardzo mocno czekam.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Eldo

Post autor: przedszkolanek »

to ma być to nowe otwarcie?
remik ściąga do nowej wytwórni ludzi których i tak ma na dystrybucji
jestem na nie
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Eldo

Post autor: Jolo »

Eldo podczas tamtego live mówił ze prawdopodobnie zostanie dyrektorem artystycznym tej właśnie wytwórni.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Eldo

Post autor: oldschool »

Dziwią mnie strasznie te decyzje, ale rynek zweryfikuje. Jestem ciekawy jak to wyjdzie.
niuskultonowytruskul
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:26

Re: Eldo

Post autor: niuskultonowytruskul »

Kupienie stopro rap żeby odgrzewać jakiegoś eldo xD
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Eldo

Post autor: KillerCroc »

Obstawiam że to wydanie albumu to tak raczej ukłon w jego stronę, jeśli faktycznie zostanie dyrektorem artystycznym to pewnie będzie tam robił za ghost writera bo już ma w tym doświadczenie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Eldo

Post autor: Holden »

Eldo kurwa już miałeś karierę kończyć!
ODPOWIEDZ