Kaczor

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Kaczor

Post autor: FÜRDIEGANG »

:bowdown: :bowdown: myslalem ze chodzi o kaczora brs
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Kaczor

Post autor: arboozrap »

Ja bardzo lubię "Nokaut" i "Operacja Kocia Karma", ale najlepiej wchodzi mi właśnie nielegal "Prawdziwość dla gry". Wypuścili to własnym sumptem, a mimo to osiągnęli niezły suckes - pochlebne opinie w Klanie, zinie Playa i dużo osób zamówiło tą kasetę wysyłkowo za nadaniem pocztowym. W takim kilmacie nawijało już wiele osób w Wielkopolsce, a w szczególności Rychu Peja (dla niego ogromny szacunek), ale Killazi to była zupełnie inna stylistyka, inna nawijka, podobne tematy ale zarapowane kompletnie odmiennie. I nie było u nich udawania gangsterki rodem z USA, ale west coast przeszczepiony na polski grunt z polskimi warunkami. Klimatyczne bity Czarnego dodały magii tym nagraniom, a w szczególności w "Dedykacji" gdzie zesamplowano Renę Rolską. I tutaj chyba po raz pierwszy pojawiła się bragga (a na pewno znacznie rozwinęła) - słyszymy ją szczególnie w kawałkach "Killaz Group", "Blaoew" czy tytułowym. To dla mnie jest mistrzostwo - te porównania do dyktatorów wojskowych, bokserów, struktur włoskiej mafii. No a najbardziej znany kawałek - "Panie policjancie" pokazał, że da się uderzyć w haniebne działania policji bez "jebania" i różnych HWDP. Uwielbiam ten materiał.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaczor

Post autor: phobos »

xddd
Spoiler
Obrazek
to się akcja #metoo nie udała tym razem
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor

Post autor: oldschool »

No ale gdyby to był on, ale zabecelował solidnie tej babie i ona wycofała zeznania, no to by na to wyszło, więc raczej to o niczym nie świadczy? :dunno:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaczor

Post autor: phobos »

co :lol:
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor

Post autor: oldschool »

No afera była, że Kaczor na spacerze z psem wyjebał babie jakiejś. Za bardzo nie było twardych dowodów, ani świadków. Sprawa o uszczerbek na zdrowiu mogła iść z urzędu, ale Kaczor mógł się dogadać z babką na boku i ona mogła powiedzieć, że to nie on i zarzuty oddalone i tyle :dunno: Jak piszę glupoty, to popraw, a nie ciśnij bekę.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaczor

Post autor: phobos »

cisnę bekę, bo zakładasz, wbrew informacjom wskutek których policja umorzyła postępowanie, że to jednak mógł być on
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor

Post autor: oldschool »

No jego reakcja wskazywała na to, że to jednak on i nie bardzo chce więcej na ten temat napisać, żeby samemu bata na siebie nie kręcić :dunno:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaczor

Post autor: phobos »

pewnie robił to, co mu doradził prawnik
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor

Post autor: oldschool »

@phobos chcesz to ciśnij bekę, uważaj co chcesz, ale sadzę, że gdyby nie miał z tym nic wspólnego to inaczej by gadał na fb/ig po aferze. Według prawa jest niewinny. no i uznajmy, że tak jest, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby nie było twardych dowodów na niego i by się dogadał z tą babką pod stołem, że ona mówi, że nie widziała sprawcy i tyle, a on jej płaci 20 czy 30k pod stołem, bo gdyby został skazany, to by raczej nie miał czego szukać w rapie/na siłce, a tak mu się to opłaci i tak.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaczor

Post autor: phobos »

no, albo na feat ją zaprosił że pihszou ją do wanny weźmie w ramach zadośćuczynienia
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9090
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kaczor

Post autor: genocidegeneral »

a jaką krzywdę ona wyrządziła pihowi
Obrazek
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Kaczor

Post autor: radoslaw »

@phobos to o czym pisze oldschool to jak najbardziej prawda i popularna akcja. Sprawca dogaduje sie z osoba poszkodowana najczesciej na hajs albo zastraszenie tamten cofa zeznania i jest po sprawie. Znam takie przypadki osobiscie nie jest to nowe zjawisko
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kaczor

Post autor: lygrys »

Z tego co pamiętam Kaczor nie zaprzeczył, że nie było go na tych zdjęciach.
Pewnie poszkodowana wycofała zeznania.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1425
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Kaczor

Post autor: bronek »

Poszkodowana pewnie chciala hajs za leczenie, wiec kaczor dal jej hajs jezeli wycofa sprawe w sadzie, babka dostala hajsy na leczenie + pewnie jakis dodatek a kaczor dumnie moze powiedziec ze nie tocza sie zadne postepowania karne przeciwko niemu i honor uratowany wiec sytuacja win - win, wydaje mi sie ze moglo tak byc ale chuj wie tak naprawde :dunno: w kazdym razie takie orzeczenie imo nie wyczysci go z niczego, bo fama poszla i nie bylo klarownego i udokumentowanego "ja tego nie zrobilem" wiec ludzie dalej beda go podejrzewac
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Kaczor

Post autor: arboozrap »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaczor

Post autor: oldschool »

ODPOWIEDZ