Sarius

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sarius

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=sMpYK52 ... steTheBeat

Sarius, PlanBe, Kali, BARANOVSKI, K. Szafrańska, Sir Mich - Żyj jak chcesz [Pepsi Taste The Beat]
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sarius

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Sarius

Post autor: potter »

Ja chyba wolę śpiewanki, ale większość będzie zadowolona, że wkurwiony Mariusz tym razem.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Sarius

Post autor: msh »

Tak, bo wkurwiony Mariusz, to dobry Mariusz. Kawałek mi przypomina ten z Rogalem DDL, jeśli chodzi o klimat. Wolę go w takiej odsłonie jak wikinga. Sarius to zajebisty raper, nie brakuje mu niczego. Wiem, że forumek go jebie dosłownie za wszystko, np. na to, że miał odejść z rapu, co było chwytem maretingowym, co tylu raperów robiło, dużo gorsze jazdy, Odkąd stał sie sławny, jest jebany, Taka prawda, że to wciąż czołówka mainstreamu,
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sarius

Post autor: oldschool »

Ty masz jakąś jazdę widzę na bronienie słusznie hejtowanych raperów. Przecież ta akcja Sariusa z kończeniem rapowania to był zaplanowany idiotyzm, a nie, że powiedział jak Pih przy bodajże Kwiatach Zła, że jak się nie sprzedadzą to nic więcej nie nagra. Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę, a okazało się, że VNM czy ktoś niechcący zdradził, że niektóre numery z tej EP były nagrane wcześniej. Przecież to było jawne kłamstwo i jebanie w dupę fanóww :rotfl:
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Sarius

Post autor: msh »

Dobra, chujowa akcja skoro tak. Az tak dokładnie nie znałem tej akcji, dzięki za info, No ale nadal nie skreślam tego rapera, którego może i bronie ale dlatego bo uważam, że skoro broni się muzyką jak Sentino który btw. jest od niego lepszy, ale ma wiecej przypałowych akcji i na forumku jest lubiany. Lubię jego rap i to tyle, niech dalej coś odpierdala ale ja słucham muzyki jednak bo szczerze to na nich wszystkich mam wyjebane. Każdy ma sporo za uszami. Płyty mi się podobają i słucham dalej. Jest technika (może nie jak u chociażby u bonsa), jest flow i co najważniejsze charyzma, której kazdy mu tak odmawiał, cały forumek jak to nie pisał, że zasięgi nie te bo nie ma charyzmy, bo to taki rzemieślnik tylko, a co? wypierdolił teraz jak taki taco hemingway (no może troche przesadziłem). Ja wiem, jest znienawidzony bo to juz nie under. Kurwa jest dobry i nikt mu tego nie odmówi.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sarius

Post autor: przedszkolanek »

no właśnie muzyka się nie broni i to jest największy problem z nim
frontkick

Re: Sarius

Post autor: frontkick »

Lol bawia mnie trochę te wyroki co do akcji Sariusa

Timeline:
1. Typowi się kończy kontrakt z asfaltem więc logiczne że miał numery w szufladzie które mógł VNMowi pokazać
2. Premiera IŻKIŚ kończy się strasznym flopem i płyty w ogóle nie ma na olisie nawet, rapowej płyty nie ma na olisie czyli poszło tego pewnie z 200-300 sztuk max
3. Po całkowicie uzasadnionym załamaniu się (mariusz emocjonalny chłopak i nie ukrywał że stawia na jedną kartę wszystko) następuje nawrót zdrowego rozsądku, chłopaki się zbierają i składają materiał z tego co było w szufladzie i nowych nagrań

Krzywej akcji nie uswiadczono

Tzn nie twierdze ze to nie było ustawione, po prostu nie ma dowodów żeby wydawać takie wyroki na niego zdecydowane
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Sarius

Post autor: LuckyLuke »

oldschool pisze: 22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
To akurat jest prawda i tym znajomym, który go pocieszał i okazał pomoc byłem ja. Dzięki uprzejmości mojego zioma, dostał hajs na bity, mixy, wydanie płyty, zamknął się w studiu i zrobili z Gibbsem tę płytę w tydzień. Natomiast kończenie kariery to była oczywiście bajka i owszem wiedziałem o tym. Zrezygnowałem też z swoich %, żeby miał lepiej, ale w efekcie zostałem potraktowany jak gówno, bo zablokował mnie na fejsie, przestał odbierać telefony i polazł do Stemplowskiego. To tak w skrócie. Ale może się w końcu zbiorę, żeby całą historię opisać, bo to jest wierzchołek góry lodowej.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2020, 16:48 przez LuckyLuke, łącznie zmieniany 1 raz.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sarius

Post autor: daveyo »

kurwaa, ale zajebiście usłyszeć takiego Sariusa na wkurwie, szczególnie ten początek mocarny. :bowdown: wszechstronny artysta, szacun.
frontkick

Re: Sarius

Post autor: frontkick »

No i to jest dopiero krzywa akcja, pozdro użytkowniku LuckyLuke strasznego pecha masz jeśli chodzi o tych polskich raperów tbh
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Sarius

Post autor: Jose »

LuckyLuke pisze: 22 paź 2020, 16:45 może się w końcu zbiorę,
taaaaa
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sarius

Post autor: Bryx Fenrir »

Piękny jest ten numer. Bardzo lubię wkurwionego Sariusa, żałowałem, że już dawno nie nagrywał tego typu numerów, ale widać, że nie zapomniał jak się to robi. HVZX to już w ogóle czołówka z bitami.
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Sarius

Post autor: pawoleh666 »

LuckyLuke pisze: 22 paź 2020, 16:45
oldschool pisze: 22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
To akurat jest prawda i tym znajomym, który go pocieszał i okazał pomoc byłem ja. Dzięki uprzejmości mojego zioma, dostał hajs na bity, mixy, wydanie płyty, zamknął się w studiu i zrobili z Gibbsem tę płytę w tydzień. Natomiast kończenie kariery to była oczywiście bajka i owszem wiedziałem o tym. Zrezygnowałem też z swoich %, żeby miał lepiej, ale w efekcie zostałem potraktowany jak gówno, bo zablokował mnie na fejsie, przestał odbierać telefony i polazł do Stemplowskiego. To tak w skrócie. Ale może się w końcu zbiorę, żeby całą historię opisać, bo to jest wierzchołek góry lodowej.
jaki człowiek taki rap, jaki rap taka rzeczywistość - chujowe
dla mnie sarius to miał mniej przebłysków z muzycznej chujozy w swojej karierze, niż Filipek xD
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sarius

Post autor: przedszkolanek »

przesłuchałem ten singiel, no i o czym wy mówicie, przecież to się jakościowo nie różni specjalnie od numerów bryxa, tylko brzmienie lepsze, bo nie nagrywane w szafie, dajcie spokój
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sarius

Post autor: Bryx Fenrir »

@przedszkolanek No ale po co zaczepki w moim kierunku, nudzi się Tobie? Uważam, że Sarius naprawdę dobrze robi ten offensive style z HVZX, ja rozumiem, że można Mariusza nie lubić, ale raperem jest niebanalnym. Mnóstwo numerów miał dobrych, sporo średnich bądź słabych, ale komuś się może podobać, bo to ma stylówkę trochę ad 08-11.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sarius

Post autor: przedszkolanek »

ale ja cię nie zaczepiam, ziomku, piszę tylko, że spusty nad sariusem są kurwa nie na miejscu, szanujmy się
i było to ogólne, nie do ciebie tylko
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sarius

Post autor: Bryx Fenrir »

A to spoko, myślałem, że pusty przelot w stylu offence-bezsens, Sarius jest o tyle kontrowersyjną postacią, że rzeczywiście często w gronie znajomych nawet o nim dyskutujemy, ja mam do niego sentyment, bo te pierwsze płyty też były przeze mnie słuchane, chociaż za te akcje z kończeniem kariery to lekki dystans mam do tej postaci :D
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Sarius

Post autor: pawoleh666 »

hvzx jest dobry do numerów z kartkym bo oni są razem dobrze zgrani, a u sariusa producent to chyba za bardzo znaczenia nie ma bo i tak zawsze jest gówno i brzmienie jest to samo xd
a ta akcja to wielkie XD. I tak Sarius za jakiś czas skończy jak VNM.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sarius

Post autor: Mutley »

oldschool pisze: 22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
Również potwierdzam, że to prawda. Zasłyszane od ziomka, który miał z nim kontakt. Nie było żadnej depresji.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2020, 19:24 przez Mutley, łącznie zmieniany 1 raz.
happiness only real when shared
ODPOWIEDZ