Wini

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Wini

Post autor: Jose »

Info ze Stoprocent:
Spoiler
Obrazek
Winicjusz "Wini" Bartków ur. 01.09.1939 to osoba, o której wiele można by powiedzieć. Wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, hedonista i epikurejczyk, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, koneser marihuany wiecznie walczący ze swoim nałogiem, twardy charakter o wielu słabościach, uparty kontestator światowego ładu, modniś noszący się niedbale, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator otaczającej rzeczywistości, afirmator życia czerpiący z niego garściami, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista i niepoprawny erotoman, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu. Ta wybuchowa mieszanka cech charakteru w połączeniu z kryzysem wieku średniego i spożytymi halucynogenami sprawiły, że jak niektórzy twierdzą, " Winiemu na stare lata kompletnie odjebało" i został raperem. Ma na swoim koncie 3 solowe mixtape'y i wciąż nagrywa nowe kawałki.
Rok 2012 przyniósł premierę dwóch płyt jednego dnia: "Essa Sound Heavy Metal Funk" i "Bóg jest Miłością".
Albumy:
Essa Sound Heavy Metal Funk (2012)
Bóg jest miłością (2012)
Głodny duch (2015)
Syjonistyczna republika bananowa (2018)

Mixtapy:

Wini Mixtape (2007)
Mixtape II: Mędrzec o twarzy głupka (2009)
Mixtape III: Cartman Music (2009)
Fałszywy rap, prawdziwy hajs (2017)


To temat dla muzycznej twórczości Winiego. Temat z wywiadami znajduje się TUTAJ.
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Wini

Post autor: Dzonson »

Jeszcze Wini Mixtape z 2007 roku oraz Mędrzec o twarzy głupca, czyli Wini Mixtape 2 z 2009.

Kurde, co tu o nim powiedzieć. No jak dla mnie to jest jeden z najlepszych raperów w polsce, z unikalnymi przemyśleniami, patentami na numery, przewózką, dykcją. Album Głodny Duch to jest pieprzone arcydzieło, rap, w którym Wini sobie zadaje pytania, nierzadko bez odpowiedzi. Dodajmy jeszcze, że na 2CD mamy luźniejszą stronę umysłu geniusza i po prostu mamy tam bangery.

Z własnej strony, jako wielbiciel jego muzyki, mogę podrzucić tutaj garść jego mniej znanych numerów, a wg mnie wartych uwagi. Enjoy :D

Hulaj dusza...
Jestem Tylko Zwykłym Ćpunem
3 kolory
Ciemne okulary
Biały murzyn
Wiedziałem że tak będzie
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini

Post autor: przedszkolanek »

na kanał winiego wleciał wspomniany wyżej WINI MIXTAPE II: MĘDRZEC O TWARZY GŁUPKA
za pare tygodni pewnie wjedzie jedynka
https://www.youtube.com/watch?v=IQZ3Urh ... VwFtg7f9HQ
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

Wini sobie unboxuje
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

Unboxing kapeluszy
Spoiler
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini

Post autor: mlodyperkez »

tej mordo ale to jest temat wini - wykonawca, wiec te unboxingi to chyba nie tutaj
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini

Post autor: kapec »

Wini - Luuuz prod. DJ PETE & MILO LASSITER

Utwór "Luuuz" w wykonaniu Winiego. Za produkcję utworu odpowiadają DJ PETE & MILO LASSITER.
Może się tak stanie, że na skutek hossy na krzywej mojego samopoczucia, kawałek trafi na
album "Zmienić się albo zdechnąć próbując", która w wersji fizycznej ukaże się po wakacjach
albo też na skutek bessy i za sprawą Essy, której wyroki są niezbadane po prostu nie trafi.
Celebrujcie Luuuz póki możecie!
Essa!
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

Zajebiste
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

Brakowało mi czegoś nowego od niego, Jego muzyka to taka odskocznia od tego co się wokół dzieje, nie da się tego nie lubić.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Wini

Post autor: mario995 »

Winicjusz wariacie :rotfl:
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini

Post autor: Luxair »

Co oni nie mają żadnych producentów w tym Stopro że wokal dali za cicho z gigantycznym reverbem?
Wini też mógł z 2 razy przećwiczyć tekst bo strasznie to wyszło.
Plusik za gadzi mózg i gadzi język.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wini

Post autor: instinkt »

Maminsynek prod. milolassiter & DJ Pete
:bowdown:
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2020, 21:41 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

o jezu jaki super track :bowdown:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini

Post autor: kapper1 »

Tak się robi refreny, Bedoesy, Białasy i inne łaki. :joint:
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Wini

Post autor: checollada »

Wydaje mi się, czy Wini coraz lepiej wyglada? Bardzo się cieszę, ze udało mu się trochę zrzucić. Bałem się, ze się przekręci znienacka, po kombinacji wiek x waga x styl życia tak można było wnioskować.

A piosenka bardzo ładna, temat jest nieśmiertelny, a wykonanie jedyne w swoim rodzaju, essa!
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

Chudnie w oczach, nawet czasami na rowerze sobie po Szczecinie śmiga na co mu wczesniej waga w ogóle nie pozwalała. No i dieta mocno, żadne chudnięcie od prochów.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Wini

Post autor: Tracz »

Wini = HIP HOP <3 Paweł Zarzeczny polskiego rapu :bowdown:
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Wini

Post autor: vampmoney »

Ale mi się miło zrobiło, jak to młodzież mówi, mega wholesome

A co do ze tak się robi refreny, fakt to brzmi jak podręcznikowy przykład refrenu xD taki z książki od muzyki jak w muzyce rozrywkowej anno domini 2013 zrobić refren, podoba mi się
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini

Post autor: ogkush »

lubie rapsy winiego, kontrowersyjna opinia: zanim schudnal bym dla mnie takim polskim bigim :lol:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini

Post autor: mlodyperkez »

bardzo fajny utwor od winicjusza
ODPOWIEDZ