Wini

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini

Post autor: przedszkolanek »

Offcheck pisze: 27 kwie 2020, 17:30 Nie zdziwiłbym się, gdyby jednym z tych podpisanych artystów był Wiktor z WWA.
a to fakt, remik wziął jakiś czas temu mnóstwo najmłodszych niuskuli na dystrybucje cyfrową, może
ale generalnie nie zdziwiłbym się jednak, jakby kabe został, tyle że z nowym kontraktem, ciągle jest tani, a siano na nim jest jeszcze do zrobienia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Wini

Post autor: ebismolarek »

MalinowyJogurt pisze: 27 kwie 2020, 17:47 Swoją drogą chodziły ploty, że Stoprocent ma być partnerem technicznym Pogoni i Pogoń ma mieć stroje od Stoprocent co byłoby ewenementem w skali kraju, gdzie cała reszta gra w Nike, Adidas czy NB. No, ale to tylko plotki, że partnerem ma być polska firma, która nie sponsorowała żadnego piłkarskiego klubu i najwięcej mówi się właśnie o stoprocent i 4F
Właśnie jakiś czas temu to kminilem ze to byłoby ciekawe bo się trochę zdziwiłem widząc Runjaicia w koszulce Pogoni z logiem stoprocent
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

[mention]ebismolarek[/mention]

No normalnie w stopro śmiga Kosta na meczach i to w różnych wariantach kolorystycznych :D
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Dodatkowo stoprocent już jest sponsorem technicznym sekcji koszykówki czyli King Wilki Morskie Szczecin
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini

Post autor: loco »

https://glamrap.pl/rozmawiamy-z-nowym-w ... stoprorap/
Zakładacie już social media i zmieniacie logo StoproRapu. Czy będzie to wytwórnia skupiająca raperów reprezentujących konkretny odłam rapu?
Chciałbym, żeby to było wydawnictwo raczej promujące klasyczną szkołę rapu.
Co stanie się z raperami, którzy do tej pory byli kojarzeni ze szczecińską wytwórnią. Chodzi mi tutaj o Kabe, który kilka miesięcy temu wydał w StoproRap EP-kę, ale także o Renę?
Wszyscy artyści, którzy wydawali w StoproRap będą przede wszystkim dożywotnio przez moje wydawnictwo rozliczani, ponieważ zakup katalogu wiąże się również z należytym rozliczanie artystów, którzy przez lata nagrywali dla labelu swoje piosenki. Tak więc kontakt z artystami cały czas będzie. Jeśli będą chcieli mi zaproponować pod moje zarządzanie swoją twórczość w przyszłości to wiedzą gdzie mnie szukać.
[mention]MalinowyJogurt[/mention] owszem, może i najwięcej z hiphopowych brandów, ale biorąc pod uwagę, że to lokalna marka i mocno kojarzona ze szczecinem to uważam, że bardzo mało tego przewija się na mieście. kiedyś było więcej. no i nie oszukujmy się, zjechali na jakości.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3250
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Wini

Post autor: yungXpaproch »

wini to jest taki dobry chlopak, az sie morda cieszy na jego widok...
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Wini

Post autor: Offcheck »

loco pisze: 27 kwie 2020, 18:57 Zakładacie już social media i zmieniacie logo StoproRapu. Czy będzie to wytwórnia skupiająca raperów reprezentujących konkretny odłam rapu?
Chciałbym, żeby to było wydawnictwo raczej promujące klasyczną szkołę rapu.
Dobra, ciekawie się robi. Zobaczymy jakich truskuli przyciągnie :)
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Wini

Post autor: BENGAL »

bokery ze skorpiona tez maja ciuchy od winiego bo wini kurwa dobrze kreci i przekminil w bance bo to w koncu klub z ekstraklasy a w jego koszulkach to sie tak wydaje ze to stopro tylko ale to juz jest dla niego staly kontrakt na dobry hajs bo spodenki getry koszulki dresy kurwa bajery szmery reczniki nawet i takie cuda jak dobrze zakreci to dobrze zadziala na tym plus jest opcja ze jak kurwa pojdzie ze oni w tym lataja zadowoleni sa to sie odezwa z czasem inne kluby zeby wspierac polska marke i zeby robic sobie dobry pr i po tej koronie to tez bedzie dobre wizerunkowo ze pomagamy polskiej gospodarce wspoilpracujac z polska firma i pomagamy polskim szwalniom itp
4f ma wyjebane raczej na pilke nozna aktualnie na ten moment bo maja dobry szmal z ukladu z komitetem olimpijskim i szczypiornistami
Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Wini

Post autor: krotkilot »

Dokładnie, Wini przemyślał że wytwórni jest mnóstwo na rynku z masą wykonawców i że de facto jednym artystą jakim był na obecną chwilą Kabe nie ma sensu tego dalej ciągnąć. Może w którymś momencie na przestrzeni lat zabrakło decyzji żeby aktywnie poszukiwać nowych raperów. Gdy nie wyszło z Tombem (który gdyby się ogarną i wydał w Stopro płytę mógł by być twarzą tej wytwórni jak przez lata Sobota) lub gdy odchodził Bonson.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Wini

Post autor: Jose »

W wywiadzie z Kstykiem też mówił, że takie promowanie Kabe to mnóstwo roboty i kasy, a i tak nie wiadomo czy chwyci, a co dopiero gdy mowa o kilku artystach
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Wini

Post autor: Offcheck »

No cóż. Ciekawy to skład był :)

Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Wini

Post autor: widzeszalenstwo »

kiedyś były takie teledyski(?) do jakichś wspólnych numerów winiego, tonego jazzu, soboty, tego łysego kolesia i pewnie też innych ziomków kręcone w jakiejś kanciapie albo studiu. dużo okrzyków ESSSSSSSA, dziwnych znaków palcami, taki hiphopowy klimat mocno. jest to jeszcze gdzieś w internecie?
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini

Post autor: kapper1 »

Bonson co tutaj jeszcze szczupły :lol:
Marcin_
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:33

Re: Wini

Post autor: Marcin_ »

widzeszalenstwo pisze: 29 kwie 2020, 1:23 kiedyś były takie teledyski(?) do jakichś wspólnych numerów winiego, tonego jazzu, soboty, tego łysego kolesia i pewnie też innych ziomków kręcone w jakiejś kanciapie albo studiu. dużo okrzyków ESSSSSSSA, dziwnych znaków palcami, taki hiphopowy klimat mocno. jest to jeszcze gdzieś w internecie?
Może to?
Spoiler
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini

Post autor: ogkush »

widzeszalenstwo pisze: 29 kwie 2020, 1:23 kiedyś były takie teledyski(?) do jakichś wspólnych numerów winiego, tonego jazzu, soboty, tego łysego kolesia i pewnie też innych ziomków kręcone w jakiejś kanciapie albo studiu. dużo okrzyków ESSSSSSSA, dziwnych znaków palcami, taki hiphopowy klimat mocno. jest to jeszcze gdzieś w internecie?
albo to: https://www.youtube.com/watch?v=OE_yQwR8pBg
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

[mention]widzeszalenstwo[/mention]






I mój faworyt
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Wini

Post autor: widzeszalenstwo »

ooo dokładnie o to mi chodziło, zapomniałem już dawno o takich kolektywach jak uquad squad i ogarnijsie.pl
dzieki chlopaki
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

Pościągam to dziś, bo mam wrażenie, że za pare lat to może być nie do odnalezienia. A kanciapa w której chłopaki nagrywali to piwnica Webbera, tego od Łony.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

WINI - Oj Dana Dana - prod. milolassiter, Wini, - refren Mama Sita
Spoiler
Numer promuje lub nie, nadchodzący a może nie album pt. Zmienić się albo zdechnąć prubując :roll:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wini

Post autor: instinkt »

co za wjazd :bowdown:

Wini się powinien zając ghostwritingiem dla polski raperów
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 8:03 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Wini

Post autor: #23 »

:bowdown: :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ