Wini

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini

Post autor: kapper1 »

vampmoney pisze: 03 kwie 2020, 12:40 A co do ze tak się robi refreny, fakt to brzmi jak podręcznikowy przykład refrenu xD taki z książki od muzyki jak w muzyce rozrywkowej anno domini 2013 zrobić refren, podoba mi się
nie skrzeczy jak pizda, czyli tych czasach jest już dobry refren.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini

Post autor: Krynew »

Na glamie info, ze Wini sprzedal wytwotnie StoproRap i skupia sie tylko na marce odziezowej stoprocent.

Madra decyzja Winiego, Kabe zapewne i tak zaraz poszedlby na swoje o ile juz tego nie zrobil, a inni gracze obecnie mogliby zaoferowac wiecej.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2020, 11:50 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini

Post autor: loco »

wytwórnia Stopro podobno sprzedana

https://glamrap.pl/wini-sprzedal-swoja- ... BMryJpIe70
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini

Post autor: Krynew »

Przejelo to MyMusic. Remik na w bio na instagramie zaznaczone StoproRap
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini

Post autor: przedszkolanek »

teoretycznie dobra decyzja, jestem tylko ciekawy jak na piar marki odzieżowej wpłynie to, że za chwile w stopro zaczną wydawać takie tuzy
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini

Post autor: oldschool »

[mention]przedszkolanek[/mention] co masz do zibexa? Bo jednak to nie ta liga zjebania co TKM
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini

Post autor: loco »

przedszkolanek pisze: 26 kwie 2020, 15:19jak na piar marki odzieżowej wpłynie
tak samo jak rena, adhd, wu, czy kieru. kto tego słuchał?
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wini

Post autor: Jasek »

Patusy. A patusy sie ni huja na takie cos nie przerzuca
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini

Post autor: przedszkolanek »

oldschool, niby tak, ale i tak jest słaby, a wątpię też by człowiek niebędący into polski niuskul jakoś to specjalnie rozróżniał

loco, może się mylę, ale nie wydaje mi się, żeby ubrania stoprocent dotychczas kojarzyło sie z przysłowiowymi pedałami w rurkach
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Wini

Post autor: daveyo »

Stoprocent kojarzyło się z 3 rzeczami: zajebistą odzieżą, Winim i Sobotą, z muzyką bywało różnie i może teraz to się zmieni, niemniej jednak jestem ciekaw kolejnych kroków, oby tego nie spierdolili.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Wini

Post autor: KillerCroc »

A zastanawiałem się czemu mi się teraz wyświetlają reklamy stopro
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Wini

Post autor: Połas »

Wini wydał oświadczenie.
🎤Oświadczenie dotyczące wytwórni StoproRap®

Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcą wszystko wiedzieć.Nigdy nie czułem potrzeby tłumaczenia się z czegokolwiek, do czego mam nadzieję zdążyliście się przyzwyczaić na moich socialach,
na których to bardzo rzadko zdarzy mi się odpowiadać.
Nie mniej jednak, pozwolę sobie na mały komentarz dotyczący wytwórni StoproRap.

Dla mnie osobiście ta formuła się już wyczerpała.
Najzwyczajniej w świecie znudziło mi się prowadzenie wytwórni, dlatego sprzedałem ją. Ponadto, już od lat biłem się z myślą, że prowadzenie labelu muzycznego i firmy odzieżowej pod niemalże jedną nazwą nie jest do końca trafionym pomysłem. Teraz będę chciał się dużo mocniej skoncentrować na dalszym tworzeniu marki odzieżowej Stoprocent®, która ma już ponad dwie dekady
i od której zaczynałem.

Zdaję sobie również sprawę, że StoproRap® to kawał historii polskiego hip hopu, więc mam nadzieję, że wytwórnia przeszła w dobre ręce. Firma My Music jest jedną
z najbardziej doświadczonych polskich firm,
która posiada jako jedyna w pełni cyfrową i analogową dystrybucję. Wierzę, że ci ludzie będą dalej profesjonalnie rozwijać ten brand.

Po co ten przydługi, lekko zgryźliwy wstęp? Jakie to ma znaczenie, kto posiada daną firmę i tak jako słuchacze nie macie i dalej nie będziecie mieli pojęcia ile ciężkiej pracy osób trzecich stoi za jakim projektem muzycznym. Jeśli chodzi
o artystów, którzy do tej pory wydawali muzykę, pod tym sztandarem, nic się dla nich nie zmienia,
będą dostawali przelewy z innego konta.
Myślę, że sama wytwórnia będzie dysponowała,
znacznie większymi możliwościami zarówno pod
względem kapitału finansowego, logistycznego jak również muzyczno-biznesowego know-how.

Może przy niektórych z przyszłych projektów, będę współpracował, a może nie. Na zakończenie
dziękuję wszystkim artystom, słuchaczom i przede wszystkim ludziom, którzy brali udział przy tworzeniu tej marki,
za ciekawą i nie raz szaloną przygodę.

Ps
Paradoksalnie będę prawdopodobnie tworzył znacznie więcej muzyki, ale już tylko w charakterze producenta wykonawczego, co uważam że wychodzi mi najlepiej.

🎤Winicjusz Bartków
Obrazek
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Wini

Post autor: Farezowsky »

Remo także
Bardzo miło mi poinformować, że zakupiłem część przedsiębiorstwa Stoprocent jakim jest wydawnictwo. Po ponad dekadzie marka odzieżowa Stoprocent i wydawnictwo zostało od siebie formalnie oddzielone. W ten oto sposób label będzie posługiwał się od dziś tylko i wyłącznie nazwą StoproRap. Aktualnie pod względem artystycznym wydawnictwo jest „puste” – gdyż zakupiłem cały back katalog bez przyszłych kontraktów artystów stoprocent. W przeciągu kilku najbliższych dni poznamy pierwszego artystę StoproRap, ruszy również konkurs w którym będzie do wygrania kontrakt fonograficzny o wartości minimum 100.000 zł. Chciałbym, żeby marka StoproRap była wydawnictwem z prawdziwego zdarzenia. Artysta podpisujący z nami kontrakt ma dostać pełne wsparcie całego mojego zespołu. Począwszy od marketingu i promocji, po przez produkcję i merch, skończywszy na publishingu i dziale koncertowym. Nauczony 20 letnim doświadczeniem wiem, że dobre wydawnictwo nie powinno być hurtownią. Dlatego w StoproRap będziemy skupiać się na dwóch, trzech artystach rocznie a konkurs fonograficzny dla nowych artystów (nie koniecznie debiutantów) będzie realizowany tylko raz w roku. Nagroda jednak będzie naprawdę konkretna. Warto wspomnieć, że od dziś marka StoproRap jest jedynym polskim labelem hip-hopowym z własną dystrybucją cyfrową i fizyczną. Wszystkich zainteresowanych rozwojem StoproRap zapraszam na nasze socjale Facebook i YouTube. Ruszył też profil na InstaGramie @stoprorap Na końcu chciałem bardzo podziękować Winiemu za czas który razem przegadaliśmy. Wierzę, że wydawnictwo które tworzył od 2009 roku ma jeszcze dużo do osiągnięcia. Obiecuję, że zrobię wszystko żeby je dalej skutecznie rozwijać. Jednak tak jak wyżej napisałem będzie to praca na jakość a nie na ilość. Remigiusz Łupicki
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini

Post autor: oldschool »

Oby się na tym nie przejechał. Oczywiście moje zdania może mieć chuja wspólnego z prawdą, ale odzież Stoprocent nakręcał rap. Kto będzie po odłączeniu tego od wytwórni w tym chodził poza ludźmi w Szczecinie? To już nie te czasy co kiedyś, że w chuj osób chodziło w ciuchach raperów.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini

Post autor: Krynew »

Wini
Jeśli chodzi
o artystów, którzy do tej pory wydawali muzykę, pod tym sztandarem, nic się dla nich nie zmienia,
będą dostawali przelewy z innego konta.
Remo
Aktualnie pod względem artystycznym wydawnictwo jest „puste” – gdyż zakupiłem cały back katalog bez przyszłych kontraktów artystów stoprocent.
Okej :lol:
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini

Post autor: przedszkolanek »

Aktualnie pod względem artystycznym wydawnictwo jest „puste” – gdyż zakupiłem cały back katalog bez przyszłych kontraktów artystów stoprocent. W przeciągu kilku najbliższych dni poznamy pierwszego artystę StoproRap
TKM i Marianne w stopro za 3...
od dziś marka StoproRap jest jedynym polskim labelem hip-hopowym z własną dystrybucją cyfrową i fizyczną
Step nie ma cyfrówki?
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: Wini

Post autor: DwaRazy »

ale wini biały wiersz dojebal
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini

Post autor: loco »

oldschool pisze: 27 kwie 2020, 16:28Kto będzie po odłączeniu tego od wytwórni w tym chodził poza ludźmi w Szczecinie?
w szczecinie mało ludzi chodzi w stopro

ciekawe gdzie wyląduje kabe. def jam?

e; kanał yt stoprocent zmienił nazwę na stoprorap
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Wini

Post autor: Offcheck »

loco pisze: 27 kwie 2020, 16:51 ciekawe gdzie wyląduje kabe. def jam?
Chyba nie ma innej opcji. Kabe chyba jeszcze za krótki, żeby pójść na swoje, a Def Jam ostatnio wciąga wszystkich rapowych FA.
przedszkolanek pisze: 27 kwie 2020, 16:36 Step nie ma cyfrówki?
Dokładnie, to jakiś farmazon. Step ma, Asfalt ma.
przedszkolanek pisze: 27 kwie 2020, 16:36 TKM i Marianne w stopro za 3...
Kurde, można się śmiać z Remika, ale to jeden z bardziej łebskich ludzi do biznesu w rapgrze. Te wacki raczej zostaną w MyMusic. Nie zdziwiłbym się, gdyby jednym z tych podpisanych artystów był Wiktor z WWA.
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
MalinowyJogurt

Re: Wini

Post autor: MalinowyJogurt »

loco pisze: 27 kwie 2020, 16:51
oldschool pisze: 27 kwie 2020, 16:28Kto będzie po odłączeniu tego od wytwórni w tym chodził poza ludźmi w Szczecinie?
w szczecinie mało ludzi chodzi w stopro

ciekawe gdzie wyląduje kabe. def jam?

e; kanał yt stoprocent zmienił nazwę na stoprorap
A ja właśnie z rapowych ciuszków to najwięcej widzę ludzi w stoprocent, ale rzadko kiedy są to małolaci, bardziej osoby podchodzące pod trzydziestkę + wielu kibiców chodzi w dedykowanej kolekcji stoprocent dla Pogoni Szczecin.

Swoją drogą chodziły ploty, że Stoprocent ma być partnerem technicznym Pogoni i Pogoń ma mieć stroje od Stoprocent co byłoby ewenementem w skali kraju, gdzie cała reszta gra w Nike, Adidas czy NB. No, ale to tylko plotki, że partnerem ma być polska firma, która nie sponsorowała żadnego piłkarskiego klubu i najwięcej mówi się właśnie o stoprocent i 4F
ODPOWIEDZ