Kara

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kara

Post autor: Whtn »

ja nie wątpię w jego smykałkę do robienia pitosu, wątpię bardziej w poziom muzyczny tych których zatrudnia, dj decks, kara i jebany przemek ferguson to nie oszukujmy się, poziom gówna :rotfl:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kara

Post autor: Jaayu »

no wiadomo, ale imo typ wlasnie ma piekny plan, bedzie kurwa rap w stylu 2012 step records i to zacznie niesc, bo nie oszukujmy sie, duzo osob sluchajacych obecnie jakiegos multiego i innego taco hemingłej sluchalo w 2014 roku np. jakiegos kurwa zbuku mloda krew i uwazali, ze to przekaz i prawdziwa muzyka i w sumie dalej tak uwazaja. ja sie nie dziwie, na tym bedzie gruby hajs tylko trza dac chwilke czasu, malolatom znudza sie trapy i beda pierdolic 'kiedys to bylo ahh ohh'. wedlug mnie to jedyny powod dla ktorego taki kurwa przemek ferguson jest sluchany
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

No tak jest, od kurwy ludzi zaczęło słuchać polskiego rapu gdy ten newschool już raczkował i dla nich pierwszymi prywatnymi klasykami jest Quebo - Eklektyka, początkowe SBM itd. Już teraz można zobaczyć głosy, że obecnie to ciągle nawijają jak to kiedyś nie mieli, a mają. Historia zatoczyło koło i jak trap się znudzi to będą leciały propsy dla truskulowych graczy jakie to oni linijki wymyślili.

Dodano po 2 dniach 2 godzinach 45 minutach 42 sekundach:
Jakieś tam info z jej IG:
- kolejna płyta w nowej wytwórni, wiadomo już, że chodzi o Stopro
- z SBM się umówiła tylko na wrzutę 3 kawałków do startera (nie wiem jaki interes w tym miało SBM, ale chuj)
- coś tam gada, że jej robią pod górę z wrzuceniem odsłuchu płyty pierwszej na YT i że Gajowy na tej płycie dissował Bedoesa w swojej zwrotce, jej to nie pasowało, ale na płycie jest. Słabo mieć chuja do gadania przy wydawaniu swojej płyty dla takiej wytwórni jak 3Y Gun Label.

Coś czuję, że przy następnym albumie mocno wycziluje i odpuści wizerunek prawilnej karyny.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1934
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Kara

Post autor: Połas »

oldschool pisze: 29 sie 2020, 19:57 - z SBM się umówiła tylko na wrzutę 3 kawałków do startera (nie wiem jaki interes w tym miało SBM, ale chuj)
Podejrzewam, że SBM mocno chciało ją wadać, a przynajmniej Białas, bo przecież nawet zaprosił ją na swoje solo. Widać, że skakali dookoła niej, jak tylko się dało, ale pewnie Remik wyłożył większy hajs lub zaproponował jej dogodniejszy termin wydania solo.
oldschool pisze: 29 sie 2020, 19:57 - coś tam gada, że jej robią pod górę z wrzuceniem odsłuchu płyty pierwszej na YT i że Gajowy na tej płycie dissował Bedoesa w swojej zwrotce, jej to nie pasowało, ale na płycie jest. Słabo mieć chuja do gadania przy wydawaniu swojej płyty dla takiej wytwórni jak 3Y Gun Label.
3Y Gun Label w ogóle odwala manianę jeżeli chodzi o streamingi. Jej płyta, płyta Faziego i album Gajowego dopiero kilka dni temu trafiły na serwisy streamingowe. I w dodatku - przynajmniej na Deezer - żaden album nie ma swojej okładki, tylko grafiki z podpisami KARA, FAZI, GAJOWY :lol: Ale rzeczywiście słabo, jeżeli nie miała nic do gadania.

PS dorzucam jedną jej gościnkę z początku tego miesiąca, której chyba tutaj nie było.
SYNERGIA (BARTEK BORUTA RYBA KDS) - Nigdy nie zrozumiesz ft. PETER GANG PP, 3Y GUN KARA prod. Choina
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kara

Post autor: daveyo »

Kara feat Zbuku - Nie Mów Mi (prod. Immortalbeats)
Spoiler
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1160
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kara

Post autor: guzi »

ależ ona ma tragiczny dobór bitów, współczuję
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kara

Post autor: kapper1 »

Jedyną karą to jest odsłuch tego.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

– Nie zamawiajcie płyt z 3Y, ponieważ pieniądze z nich w ogóle nie trafiają do mojej kieszeni. Cała moja praca włożona w tę płytę poszła w ch*j na marne. Jestem trochę zła, ale mam to w d*pie. Nie będę już się prosić o te pieniądze. Żeby Was nie skłamać – z całej płyty „Przebudzenie” dostałam z wytwórni 3Y ponad 3000 złotych. – zaapelowała Kara na Instagramie.

– Nie mam nic do chłopaków z 3Y, kibicuję Wam cały czas. Znamy się trochę. Nie mam nic do samych ludzi, których są w 3Y, są tam moi koledzy, jednak nie podoba mi się zachowanie Żółwika, ponieważ zostałam wyjeb, a byliśmy wspólnikami. – dodała.
https://glamrap.pl/kara-nie-kupujcie-ty ... a-do-mnie/

Klasyka. Pojawiły się pierwsze pieniądze to i zasady odeszły na bok :rotfl:
MalinowyJogurt

Re: Kara

Post autor: MalinowyJogurt »

KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Kara

Post autor: cloud »

ufff, byłem blisko zakupu płyty, ale całe szczęście jednak tego nie zrobię..
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Kara

Post autor: Krynew »

Jedyna, która tam kręciła jakieś liczby to ją wyjebali na hajs, ech te zasady ulicy xD
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10015
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kara

Post autor: lygrys »

jeszcze wyjdzie na to, że Remik jest najbardziej uczciwym wydawcą.
A pamiętam jak w programie Hip Hop Reebok nadawanym na polsacie od 02:00 w nocy prowadzący Łyskasz z Mor W.A. nieudolnie próbował przekonać Endefis, że źle zrobili wydając album u Remika, a Oni mu na to, że On im zaproponował najlepszą umowę, dlatego ją podpisali.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Kara

Post autor: esdoen »

LACOCAMADRE x INTRUZ x KARA - TRUDNA MŁODZIEŻ

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8030
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Kara

Post autor: eddy_wata »

tragiczny numer i tragiczny bit.
Swoją drogą pozdro, że Kara i Intruz nawijają o jebaniu designerskich ciuchów, Intruz ma nawet numer AntyGucci, a teraz w teledysku ten 1 z La Coka ma bluze Fendi retail 3 kafle xDDDDDDD
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: Kara

Post autor: grubcioo »

Nie od dziś wiadomo że ci uliczni wojownicy sami sobie zaprzeczają.

Wielkie kurwa pozdro dwa jeden jeden pięć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10015
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kara

Post autor: lygrys »

Strasznie asłuchalny utwór, jedynie da się przesłuchać zwrotkę Kary, bo jej flow jakoś brzmi.
Mam nadzieje, że StoPro Rap jest załatwi dobry bitmakerów.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Kara

Post autor: FÜRDIEGANG »

ale kurwa tragedia haha jeszcze jak ją prawilni ziomkowie wyjebali na kwit to w ogole beka
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kara

Post autor: kapec »

oldschool pisze: 03 paź 2020, 15:33
– Nie zamawiajcie płyt z 3Y, ponieważ pieniądze z nich w ogóle nie trafiają do mojej kieszeni. Cała moja praca włożona w tę płytę poszła w ch*j na marne. Jestem trochę zła, ale mam to w d*pie. Nie będę już się prosić o te pieniądze. Żeby Was nie skłamać – z całej płyty „Przebudzenie” dostałam z wytwórni 3Y ponad 3000 złotych. – zaapelowała Kara na Instagramie.

– Nie mam nic do chłopaków z 3Y, kibicuję Wam cały czas. Znamy się trochę. Nie mam nic do samych ludzi, których są w 3Y, są tam moi koledzy, jednak nie podoba mi się zachowanie Żółwika, ponieważ zostałam wyjeb, a byliśmy wspólnikami. – dodała.
https://glamrap.pl/kara-nie-kupujcie-ty ... a-do-mnie/

Klasyka. Pojawiły się pierwsze pieniądze to i zasady odeszły na bok :rotfl:

Odpowiedź wyżej wspomnianego Żółwika.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kara

Post autor: Spenser »

Czy 2020 będzie rokiem w którym zacznie się w rapie bardziej dbać o pisane umowy?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kara

Post autor: przedszkolanek »

Spenser pisze: 06 paź 2020, 21:07 Czy 2020 będzie rokiem w którym zacznie się w rapie bardziej dbać o pisane umowy?
nie
ODPOWIEDZ