Kara

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kara

Post autor: instinkt »

X kurwa D

przecież twoja logika myślenia jest totalnie SPIERDOLONA
tylko przez to że ma cipe ma być słuchana/propsowana mimo że wypuszcza jakieś totalne gówno?
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kara

Post autor: benzoabuser »

w sumie może mieć chuja, bo dobrze nawija
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kara

Post autor: daveyo »

Nic takiego nie napisałem przecież. Tylko po co takie porównania?
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kara

Post autor: Jaayu »

a no po to, ze czesc spustow pochodzi od tego ze jest kobieta
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kara

Post autor: daveyo »

:roll: a może, że jako kobieta się wyróżnia i posiada jakąś charyzmę? dlaczego inne kobiety robiące uliczny rap nie są tak propsowane i zauważane?
a no właśnie, więc nie jest to tylko kwestia płci.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kara

Post autor: #23 »

Typie ona jest tak samo chujowa jak inne uliczne raperki. Jest bardziej wkurwiająca od Admy i Guovy razem wziętych a to nie lada wyczyn.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Kara

Post autor: Bolo »

TY OLEJ CO GADAJO
CO ONI SIĘ ZNAJO
JAK SAMI NIC NIE MAJO
TUTAJ NIC NIE WSKURAJO
TY TO UPADŁY ANIOŁ
COŚ TAM COŚTAM UPADAJO

no @Addicted racja, dojebany rap, ulica tego nie widziała, BA rap ogólnie tego nie widział, przekminione wersy gamechanger tak zwany, nikt tego nigdy predzej nie ogaroł a on wygrać pragnoł, techinke majo marno cośtam cośtam rapsom. Więcej takiego rapu.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kara

Post autor: Jaayu »

no ale od randoma jakiegos ulicznego rozni ja tylko plec wiec o co biega dave many
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kara

Post autor: #23 »

Bolo pisze: 08 sie 2020, 23:37 TY OLEJ CO GADAJO
CO ONI SIĘ ZNAJO
Wrzuciłem te dwa wersy do google, chciałem zobaczyć całość tej jazdy z kurwami, za to zobaczyłem wyniki wyszukiwania dotyczące wymiany oleju w samochodzie. Ona czasem nie pracuje jako mechanik samochodowy?
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
frontkick

Re: Kara

Post autor: frontkick »

Lepsze te numery od wszystkiego co nagraly w zyciu Adma Wdowa i Guova takze jest minimalnie ponad calkowita chujowizna

Kara az tak nie tryharduje chyba, przy Admie i innych ciagle mam poczucie ze ona sb mysli echhh nie jestem facetem musze wam udowodnic i zarapowac tak jakbym miala penis mimo ze jednoczesnie swiruje silna i niezalezna a za to Kara jest jakas naturalna w tej patoulicznej stylistyce i nie ma kompleksów, zostawiam props i spierdalam
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kara

Post autor: #23 »

XkurwaDe

Nie banglasz remix Wdowy>gówno>Kara
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kara

Post autor: daveyo »

Kara to zupełnie inny styl więc ciężko tutaj ją porównywać z Admą czy Guovą...
frontkick

Re: Kara

Post autor: frontkick »

Jako że mamy w kraju tylko jedna raperkę myślę że można spokojnie uznać że wszystkie pozostałe dziewczyny grają w jednej lidze kasztanów kasztanek i dlatego mozna je porównywać swobodnie

Użytkowniku #23 szanuje twoją opinię
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Kara

Post autor: 8es »

Tryhardować co to do kurwy znaczy?
MalinowyJogurt

Re: Kara

Post autor: MalinowyJogurt »

@8es robić coś na siłę, przesadne staranie się w osiągnięciu czegoś. Ja jak usłyszałem jej pierwsze kawałki to jak widać na pierwszej stronie poszedł hejt, potem miałem okazję z nią chwile na insta popisać no i ma coś w głowie dziewczyna, ale kwestia muzyczna leży, przecież to jest ciągle patusiarska nawijka tak jak ktoś wyżej napisał.

sprawdź to wychowałam się w biedzie,
zamknij ryj bo mój ziomek cie dojedzie
chwalisz sie, że jedziesz w nowej becie
nawet na ciebie nie spojrze pecie


Przecież jak teraz się trochę wybije to skończy się na dograniu u jakiegoś Dixona i TPS i na tym się skończy jej kariera, ludzie to sprawdzą, pare kawałków będzie miało wyświetlenia, ale nikt nie będzie tego słuchał codziennie, raczej nikt przy rodzinie tego nie puści, tak samo przy dupeczkach w samochodzie.

Wielki Belmondo podsumował takie jak one wersem Zajarane stylem pato-bieda, różowy plegar, jasny jeans, naćpany kolega

Jednak fajnie na klipach popatrzeć na taką zwykłą Karoline z osiedla, niż te wszystkie insta girls i whore bitch wannabe Adme i Wdowe.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kara

Post autor: Spenser »

Może po prostu się jara ulicznym rapem i w życiu obraca się w środowisku prawilno-kmwtw&pdkowym i tyle :dunno:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kara

Post autor: Jaayu »

MalinowyJogurt pisze: 09 sie 2020, 8:59 Jednak fajnie na klipach popatrzeć na taką zwykłą Karoline z osiedla, niż te wszystkie insta girls i whore bitch wannabe Adme i Wdowe.
najpier wchciałem podbić, ale potem przyjrzałem się jej twarzy i dla mnie wygląda jak roman bosski po liftingu apką faceapp (czyli bosska hehe)
no moze nie roman ale przypomina mi jakiegos znanego faceta
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Kara

Post autor: stratemirat »

Remik podpisał ją do StoProRap
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kara

Post autor: Whtn »

on to chyba ma ambicje na stworzenie drugiego step records z jego najlepszych lat :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

No i dobrą ma ambicję, Remo ma więcej oleju w głowie niż inni co prowadzą wytwórnie, a mało co się o nim mówi. Gość na tych wyśmiewanych raperkach doszedł do momentu, gdzie on wykupuje tych co się z niego śmiali :rotfl:
ODPOWIEDZ