Kara

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Kara

Post autor: Yoyon »

Jolo pisze: 29 sty 2021, 18:31 Karze brakuje jedynie fizycznego penisa w spodniach.
Ale mentalny na czole się zgadza
encrenoire

Re: Kara

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 15:55 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Kara

Post autor: panbyku »

a skąd, sam będę pierwszy do przyznania, że Kara chujowo rapuje i jest męcząca - mnie wkurwiają wycieczki do jej wyglądu, chuj nas to obchodzi jak ona wygląda i po co mamy to komentować, słabe to jest
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kara

Post autor: gods bidness »

A właściwie czemu Margaret nie ma swojego tematu w dziale polski hip hop, skoro rapuje bardziej niż niejeden niuskulowy raper z działu polski hip hop?
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Kara

Post autor: panbyku »

bardzo zasadne pytanie - pewnie kwestia jeszcze kilku rapowych numerów z jej strony
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kara

Post autor: przedszkolanek »

margaret tak se, a kara katastrofa, ale oddajmy jej to, że to jedna z jej lepszych zwrotek (z tych które słyszałem)
cóż, filipek z cyckami
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3246
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kara

Post autor: yungXpaproch »

kara :bag: , margaret jak zwykle, nawet spoko ale do zapomnienia
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Kara

Post autor: Bolo »

Podoba mi się kontrast ze gdy ja umalowali i ubrali to potem i tak zaczyna kocie ruchy i gestykulacje Jak Patus typowy wykonywać a nie jak kobieta i wyglada to przekomicznie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kara

Post autor: benzoabuser »

przedszkolanek pisze: 07 lis 2020, 19:58 DUDEK P56 - 156 BPM FEAT ZBUKU, KARA PROD.DDK,GENBEATS (TELEDYSK 2020)
Spoiler
co ten zbuku pierdzi, przecież belmondziak by nie zniżył się nawet do poziomu stęknięcia do majka mając na ficie rapera zbuku
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kara

Post autor: Jaayu »

no a co ma nie pierdzieć? w jego i jemu podobnych głowach nie jest w stanie się przetworzyć myśl, że przećpany skejter zebrany z ulicy rozpierdala na majku, ma fanów mimo lecenia w chuja non-stop no i, że wszyscy mają wyjebane na ruchanie transa. on jest dumny, że nie nagra z belmondo, pewnie liczył, że będzie go glamrap cytował i już uśmieszek miał chytry, że troche namiesza, a wyszedł kutos i jedyne co może osiągnąć to dziesiąte udostępnienie na stronie Tylko Rap z Przekazem czy coś
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kara

Post autor: benzoabuser »

w ogóle jak widzę jakie on wersy wypluwa z siebie to się kurwa załamać idzie, gość ma jakieś kurwa kompleksy typowego raperzyny klasy d
Bo w moim życiu są ważniejsze rzeczy, chłopaku, niż wbić się na OLiS, ej
Pierdolę twoich idoli, ej, tutaj za swoim się stoi, ej
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Kara

Post autor: yytr »

Margaret leci lepiej niż większość polskich raperów, props. Kara by fajnie pasowała gdyby chujowo nie nawijała XD Ale mimo wszystko ten kawałek jest bardziej drill niż te wszystkie Alberto i inne XD
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Kara

Post autor: 2rzyn »

Przeciez ta margaret i tak chujowa :dunno:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

yytr pisze: 02 lut 2021, 12:13 Ale mimo wszystko ten kawałek jest bardziej drill niż te wszystkie Alberto i inne XD
Co? XD

Wytłumacz.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Kara

Post autor: yytr »

Znaczy, żeby nie było ja się nie znam, może coś pojebałem. W sumie kojarzy mi się z taką penerską przewózką, a Kara autentyczny pener, ale w sumie nawija, że już tak nie chce xd
Tak se napisałem z dupy, po prostu zamysł by wjebać tam taki twór jak Kara spoko, ale sama Kara już nie xD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

Kara w programie Polsatu – 'Poprawczak': 'chciałam się zmienić, przestać ćpać'
W sieci pojawiła się 30-sekundowa zapowiedź najnowszego polskiego programu „Poprawczak”, który będzie emitowany w piątki o godzinie 21:00. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 19 lutego na antenie Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). W serii dokumentalnej pojawiła się m.in. raperka – Kara, aktualnie związana kontraktem wydawniczym z wytwórnią StoproRap.

CHCIAŁAM JUŻ SAMA OD SIEBIE SIĘ ZMIENIĆ, CHCIAŁAM PRZESTAĆ ĆPAĆ… – MÓWI KARA.

Opis programu: Nieletni przestępcy. Do Zakładu Poprawczego trafili za handel narkotykami, pobicia, kradzieże, niektórzy – za głowę, czyli za zabójstwo. Opowiadają o życiu za murami poprawczaka i drodze, która ich do niego zaprowadziła. Drodze często tak mrocznej, że aż trudno uwierzyć, że musiały nią iść, tak naprawdę, dzieci. Wielokrotnie krzywdzone. Najpierw, najczęściej, przez własnych rodziców. „Poprawczak” to seria dokumentalna o dramatycznych losach nieletnich przestępców.
https://rapnews.pl/kara-w-programie-pol ... cpac-video

Ciekawe czy da jej to jakiegoś boosta do kariery :D
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Kara

Post autor: DJ_BOBO »

bardzo ciekawe
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

A dobra chuj, nie doczytałem, że to na jakimś niszowym kanale będzie Crime+Investigation Polsat, myślałem, że na zwykłym :oops:
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kara

Post autor: OmarStooleyman »

Nie jest to dziwne, że Kara, mająca bardzo adekwatną ksywkę do jej muzyki nagrywała z równie ksywko-adekwatnym Zbukiem?

Normalnie zgrali się w czasoprzestrzeni idealnie, a ich ksywki to autodissy i autobiografie zarazem.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Kara

Post autor: yytr »

@oldschool nie no jednak Kara to jest drill większy niż Alberto xD
ODPOWIEDZ