Kara

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Kara

Post autor: lysy »

pamiętam, jak jeszcze w bece z lokalnych pisałem, że ma potencjał
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kara

Post autor: oldschool »

Niech ma, wspaniałą raperką nie jest, ale na tle konkurencji tej samej płci wypada i tak bardzo dobrze. A coś czuję, że się przyjmie :D
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kara

Post autor: instinkt »

przecież ona brzmi jak byle typ ode mnie z ośki postawiony przed majkiem w 2012-2014
kto tego słucha kurwa :lol:
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Kara

Post autor: deska »

proszę nie
Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Kara

Post autor: krotkilot »

instinct pisze: 04 kwie 2020, 18:37 przecież ona brzmi jak byle typ ode mnie z ośki postawiony przed majkiem w 2012-2014
kto tego słucha kurwa :lol:
Promowałeś ziomków z osiedla żeby się wybili? Miło z twojej strony!
MalinowyJogurt pisze: 04 kwie 2020, 17:19 Kara ma współpracować z SBM Label
Skąd info? Byłaby z pewnością najbardziej charakterną i "mającą jaja" osobą w SBM :D
MalinowyJogurt

Re: Kara

Post autor: MalinowyJogurt »

[mention]krotkilot[/mention] zamieniłem z nią kilka słów na insta, a potem wrzuciła też info na insta stories, bardzo kumata dziewczyna, bez problemu można zadać nurtujące was pytania u niej na insta. Mimo tego co pisałem stronę temu to wolę ją niż pseudo rapową Admę czy Dziarmę
beria
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:46

Re: Kara

Post autor: beria »

Ale żeby się przypierdalać do raperki, że jest z biedy czy patologii to już nowy poziom zjebania.

Kara jest świetna, ale zweryfikuje ją pierwsza płyta. Luźne tracki przed debiutem to nawet kękę dawał dobre. SBM byłoby o tyle fajne, że sporo tam pedałów do skrzeczenia jej refrenów, fan base sobie poszerzy.

Polski rap 2020:
Ona się wychowała w kawalerce całą kuchnię ma we wnęce.
On disnejlendy, tato z tytułem prawa profesora.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kara

Post autor: gods bidness »

beria pisze: 05 kwie 2020, 13:50 Ale żeby się przypierdalać do raperki, że jest z biedy czy patologii to już nowy poziom zjebania.

Kara jest świetna, ale zweryfikuje ją pierwsza płyta. Luźne tracki przed debiutem to nawet kękę dawał dobre. SBM byłoby o tyle fajne, że sporo tam pedałów do skrzeczenia jej refrenów, fan base sobie poszerzy.

Polski rap 2020:
Ona się wychowała w kawalerce całą kuchnię ma we wnęce.
On disnejlendy, tato z tytułem prawa profesora.
O ile zgadzam się, że zjebane jest przypierdalanie się, że raper(ka) pochodzi z patologii, o tyle tak samo za zjebane uważam przypierdalanie się, że raper ma ojca z tytułem profesora.

Karze szczerze kibicuję, bo jest dobrą odtrutką na dzisiejszy glam rap nastoletnich przyjebów. Jest świeża właśnie dzięki temu, że brzmi jakby była sprzed 20 lat. Dla mnie to żaden zarzut, a plus. Tak jak Griselda w USA jest teraz odskocznią dla mumble autotjunowych ciot.

Jej mariażu z SBM się trochę obawiam, właśnie przez to, że będą chcieli z jej płyty zrobić fajną, modną muzyczkę do playlisty polski trap na spotify i wstawią jej na siłę tych rzeczonych pedałów do skrzeczenia refrenów. Oby się nie dała i udowodniła, że faktycznie jest taka, za jaką ją uważam.

Plus liczę, że stricte jakościowo wskoczy na półkę wyżej, zacznie kombinować z flow, konceptami utworów itd., bo tu widzę jeszcze sporo niedociągnięć i dość duże ryzyko zamknięcia się w jednym i tym samym ratatatata maszynowym schemacie flow a'la Peja.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kara

Post autor: lygrys »

Biorąc pod uwagę wszystkich tych uliczników na polskiej scenie, to jej mi się słuchało najlepiej, chociaż prawdę mówiąc zawsze mi się słucha ciężko takiego rapu, bo nie znoszę takiej stylistyki.

Na pewno tym uliczny stylem się wyróżnia na tle kobiet rapujących, a tym że jest kobietą na tle ulicznych raperów.
Chociaż musiałbym sprawdzić jak bardzo się różny od polskich dam ulicznego rapu takich jak Rena czy Ryfa Ri? - a nie chce mi się sprawdzać.
Wydaje mi się, że Kara jest od nich bliżej polskiej ulicy, bo Rena jest bardziej otwarta na niemieckie i amerykańskie trendy, a Ryfa Ri jest bardziej jak Deluks.

Flintstone w jakimś z ostatnich cgm rap podcastów mówił, że to jest dla niego kandydat (w sensie pełnoprawna, a nie bo jest kobietą) do młodych wilków 2020.
Chętnie bym ją zobaczył w tegorocznej edycji.

Czy będę słuchał? Nie, bo polski uliczny rap to dla mnie folklor, cepelia, która mnie bardziej irytuje niż zachwyca.
Poza tym jak trzyma się z 3Y (to jest Yez Yez Yo?), to wątpię by wyskoczyła z tej szuflady.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kara

Post autor: Whtn »

Wy tak serio? Przecież to pod względem czysto muzycznym jest przekropne :dunno:
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kara

Post autor: lygrys »

Na tle polskich uliczników nie ma tragedii, ale na tle tego co robią newschoolowi raperzy to wiadomo, że lipa.
Mówię o rapowaniu, bo bity ma tragiczne.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kara

Post autor: daveyo »

To jak już się rozwinęła taka dyskusja to przedstawię Wam kolejną kandydatkę, nawet z tego samego labelu:

iza iprzeciw - reset
Spoiler
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kara

Post autor: Whtn »

[mention]lygrys[/mention]
Zależy kogo masz na myśli mówiąc o polskich ulicznikach, bo taki rogal, bonus czy major wciągają ją lewą dziurką, jeżeli masz na myśli ludzi pokroju episa no to w sumie to nie jest zbyt wielkie osiągnięcie żeby być lepszym od takiego wacka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kara

Post autor: lygrys »

Whtn pisze: 05 kwie 2020, 20:19 [mention]lygrys[/mention]
Zależy kogo masz na myśli mówiąc o polskich ulicznikach, bo taki rogal, bonus czy major wciągają ją lewą dziurką, jeżeli masz na myśli ludzi pokroju episa no to w sumie to nie jest zbyt wielkie osiągnięcie żeby być lepszym od takiego wacka
Raczej tych klasycznych nie trapowy, coś jak Polska Wersja czy jak oni się nazywają.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kara

Post autor: gods bidness »

Ale ona nie jest znowu jakaś strasznie uliczna. Nie nawija o gnaniu konfidentów, zasadach i chuj wie czym jeszcze. Po prostu rap tak strasznie spedałował, że jak dziewczyna rapuje, że waliła proch, nie robi cukierkowych refrenów i złorzeczy na autotune i cipowaty rap, to już za wielką gangsterkę słuchacze ją mają.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Kara

Post autor: Tracz »

Kozak w SBM zrobią z niej dobrą raperkę. Jeszcze bluza BOR na klipie szacuneczek
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kara

Post autor: przedszkolanek »

daveyo pisze: 05 kwie 2020, 20:09iza iprzeciw
lepiej brzmi niż kara

a co do kary, niech sobie współpracuje, jak dostanie dobrego producenta, zwłaszcza wykonawczego, to jakaś kariera z tego może być, niech przykładem będzie Cardi, która wybitna muzycznie nie jest
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Kara

Post autor: Addicted »

gods bidness pisze: 05 kwie 2020, 23:36 Ale ona nie jest znowu jakaś strasznie uliczna. Nie nawija o gnaniu konfidentów, zasadach i chuj wie czym jeszcze. Po prostu rap tak strasznie spedałował, że jak dziewczyna rapuje, że waliła proch, nie robi cukierkowych refrenów i złorzeczy na autotune i cipowaty rap, to już za wielką gangsterkę słuchacze ją mają.
Dokładnie tak, +1
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Kara

Post autor: drzeworyt »

Ja ją widzę na jakichś bardzo minimalistycznych, klasycznych bitach.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kara

Post autor: LWD »

jak dla mnie najlepszy kawałek kobiety w pl rapie
ODPOWIEDZ