Przemek Ferguson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Jose »

napisane jak fejk/ustawka
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Przemek Ferguson

Post autor: scarz »

Strasznie sztucznie to to napisane, brakuje tylko na końcu wiadomości linka do sklepu Stoprorap.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: FruitOffTheWall »

xD japierdole wstawiać fejk/spreparowaną specjalnie wiadomośc dla pocieplenia wizerunku (oo jaką to my nie mamy zajebista wytwórnie, dajemy chłopakowi drugą szanse, oooo jak my sie wszyscy kochamy hip hop łączy a nie dzieli jak to mawiał foguz)
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Spenser »

Albo ustawka albo trafili go jak miał dobry nastrój/leki dobrane
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Przemek Ferguson

Post autor: yungXpaproch »

ustawka jak chuj, chyba ze juz totalnie zwariowal chlop i pisze jak robot
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Połas »

Remo feat. Mayk, Hans Solo, Przemek Ferguson - Depresja
Obrazek
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Przemek Ferguson

Post autor: benqacz »

Sam numer, bit aranżacja tandetna, niemniej ferguson tu dając średnią zwrotkę jak na siebie zjadł poprzedników
#free2rzyn
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Jasek »

kurwa, ten screen to przypomnial mi o stronie besty.pl, gdzie jakies odpowiedniki dzisiejszych twitterowych julek wklejaly screeny z rozmow ze swoimi kolezankami o wielkiej przyjazni na cale zycie. To, ze to jest wytwornia StoPro (chociaz sluchajac Winiego, to jednak niezbyt XD) jest kurwa absurdalne, ze sie w tak infantylne gowno pierodla. Ten track Depresja brzmi jak uposledzony fan quebonafide w 2k13, ktory chcialby nawijac jak idol, ale siedzi mentalnie na w/w stronie internetowej, w nastepnym tracku bedzie pewnie kurwa jakis XANAX i refren EJ COS TAM UZALEZNIA JAK XANAX, gdzie za to robi MAŁA lub RAP. Przewija sie wers "My mamy huśtawki ale nastrojów" NO JA PIERDOLE, MAMY 2021, TO JUZ ROK TEMU BY NIE PRZESZLO I OSMIELIL SIE NA TO TYLKO ZAKAS populista na klatce w moim bloku, ze dzieciaki maja hustawki nastrojow. Nie wiem co tam Remo robil w MyMusic przed przejciem stopro, bo nigdy tego nie sprawdzalem, ale niech tam spierdala z powrotem. No i ten Przemas znowu udowadnia ze jest gruba, ale i (JEDNAK TO KURWA MOZLIWE) gorsza wersja Filipka, ta jego zwrotka brzmi jak
Spoiler
, gdzie piszącemu nie chciało się posiłkować w trakcie pisania wikipedią, więc wykorzystał te słowa które zna, no i wyszło, to gówno.
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Sialala »

Jak wyżej
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

Jasek pisze: 21 sty 2021, 3:18 Nie wiem co tam Remo robil w MyMusic przed przejciem stopro, bo nigdy tego nie sprawdzalem, ale niech tam spierdala z powrotem.
to samo, tylko bardziej
jak kolega chciałby sprawdzić
Spoiler
laxoncreed
Posty: 237
Rejestracja: 22 paź 2020, 10:44

Re: Przemek Ferguson

Post autor: laxoncreed »

bez przesady jesli chodzi o stare mymusic, mam wrazenie ze w wiekszosci kontrola artystyczna ze strony Remika polegała na "to się CHYBA sprzeda wśród dwunastolatków" i tyle, stąd z jednej strony jakieś TKMy, z drugiej podpisanie Malika czy Igiego u na dobrą sprawę szczytu hype'u. inna sprawa to to, kiedy się osobiście angażował i maczał palce w produkcji czy tam sygnował swoją ksywą i wystawiał ghostów (Robert, patrzę na ciebie), choćby legendarny banger od gimpera przypomnę
Obrazek
borixon > juicy j
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Megidox »

Remik poza byciem ojcem UMC przeskoczył pozniej na youtuberow i przeciez nawet zrobil mega festiwal dla 13latkow z rapujacymi youtuberami
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Przemek Ferguson

Post autor: loco »

przeciez beka z tego remola jak sam skurwysyn, polecam zajrzec na jego tiktok

https://www.tiktok.com/@remikmymusic/vi ... 0296166917
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: przedszkolanek »

ej, co jest? tyle już ludzi z pl na tiktoku jest, że jakiegoś remika z dupymymusic obseruje 700k? czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Przemek Ferguson

Post autor: yungXpaproch »

w kurwe popularne to przeciez wsrod malolatow ale w porownaniu do youtube, czy jakis instagram to na tiktok mozesz o wiele latwiej duze liczby zrobic
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Burak »

Wjechało oświadczenie
Spoiler
Po mojej cztero miesięcznej nieobecności należy się Wam pare słów wyjaśnień. Choć nie ukrywam pisanie tego tekstu było najtrudniejszą rozprawką w moim życiu.

Od dłuższego czasu zmagam się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, mój stan tak się pogorszył, że wymagał leczenia odwykowego i u psychiatry. Cały ten czas przebywałem w ośrodku odwykowym. Z dnia na dzień, kiedy trzeźwiałem dochodziło do mnie, iż zawiodłem wiele osób a niejedną upokorzyłem. Te wszystkie złe rzeczy zaczęły się kilka miesięcy po podpisaniu kontraktu fonograficznego. Zbiegły się również z chorobą mojego taty i jego śmiercią. Początki współpracy z StoproRap przebiegały w całkowitej abstynencji jednak później poległem, co przyniosło wiele szkód i porażek. Nadmierne spożywanie środków psychoaktywnych powodowało to, że nie byłem sobą. Nie potrafiłem pogodzić się z odejściem mojego taty co nie jest jednak moim usprawiedliwieniem. W końcu cała sytuacja mnie przerosła i po namowie mojej mamy zdecydowałem się na leczenie. Zdaje sobie sprawę, że te kilka słów które dla Was przygotowałem nie naprawi odrazu całej sytuacji, nawet tego nie mogę oczekiwać. Jednak ja nadal chce spełniać swoje marzenie, którym jest tworzenie muzyki.

Chciałbym żeby moja niechlubna historia była przestrogą dla innych. Wiem, że podobno wszytko można robić z umiarem. Możliwe. Ja jednak tak nie umiałem. Dlatego jedno co mogę dziś powiedzieć: uważajcie na siebie! Narkotyki, alkohol, substancje psychoaktywne - nie są dla każdego. Na pewno nie są dla mnie. Tej jednej rzeczy udowadniać nie muszę.

Nie wiem co by się stało gdyby nie pomoc mojej rodziny, wytwórni - Decksa i Remika. Podali mi rękę w momencie kiedy mało kto w tak bezinteresowny sposób chciał pomóc. Dziękuje też Peji za słowa wsparcia w trakcie mojego leczenia.

Na końcu chciałbym przeprosić wszystkich moich słuchaczy, którzy wierzyli, że Przemo rozwali. Przepraszam Was wszystkich razem i każdego z osobna. Nie chce od Was
dziś drugiej szansy, nie zasługuje na nią jeszcze teraz. Jednak proszę nie skreślajcie mnie jako człowieka. Chce spróbować jeszcze raz...Dziękuje Mamo.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Przemek Ferguson

Post autor: yungXpaproch »

Burak pisze: 04 lut 2021, 15:07 Nie wiem co by się stało gdyby nie pomoc wytwórni - Decksa i Remika. Podali mi rękę w momencie kiedy mało kto w tak bezinteresowny sposób chciał pomóc
:lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Przemek Ferguson

Post autor: eddy_wata »

kurwa jaki to jest debil
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Przemek Ferguson

Post autor: mopek »

kurna przemiana jak piorun z hbo

ciekawe jakby brzmiał album wydany w czasie narkolotu i wojny ze stopro z każdą zwrotką nawiniętą plączącym się flow na temat tego jak bardzo ma wyjebane i jebać remika
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: FruitOffTheWall »

schudło sie troche
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ