Przemek Ferguson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Przemek Ferguson

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Nie mogło tu zabraknąć bakłażana
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
edenmar
Posty: 1233
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemek Ferguson

Post autor: edenmar »

msh pisze: 06 lip 2020, 23:23 Na pewno jest charyzma, której brakuję często wielu raperom. Taki Kękę głównie właśnie charyzmą się przebił.
No nie, tutaj to ja muszę zaprotestować. Charyzma charyzmą, ale Kękę miał wtedy proste i trafiające w sedno teksty i wersy. Nie wydaje mi się, żeby udało mu się, gdyby to był tylko rap o rapie bazujący na charyzmie. A Ferguson już teraz powtarza swoje własne linijki z innych numerów, na razie może uchodzić za pocieszną ciekawostkę, ale jak on nie będzie miał nic ciekawszego do powiedzenia na trackach niż to, że rapuje i "started from the bottom, now we're here", to długo tak nie pociągnie.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Przemek Ferguson

Post autor: msh »

@edenmar Z Kękim masz rację, aż zapomniałem jak jego debiut zajebiście do mnie trafiał. Jedna z moich ulubionych płyt. A jeśli chodzi o Fergusona, ja stopuję już z debatą o nim, dopóki nie wypuści CD, bo trochę inaczej na niego patrzę przez Wasze słowa. Faktycznie może jej nie udźwignąć, ale wierze w Przemka:). A na pewno mu kibicuję. Macie po części rację, ale nadal mi się to podoba co daję na trackach. Producent też odwala kawał roboty, ehh jak mi brakuję takich bitów.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2020, 13:53 przez msh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Jose »

Rozmawiałem ostatnio ze swoim uczniem na rapie i w sumie lubię te gadki z nim, bo ma zupełnie inną perspektywę i wyszedł w rozmowie ten Przemek Ferguson i mówi, że on to tak może niekoniecznie się jara, ale ma ziomków, co lubią, bo gość jest "czymś zupełnie innym", no i mówię mu, że chłopie, nawet wśród Przemków nie jest pierwszy, bo był Peerzet, jak przekminione albo przygłupie linijki to był jeszcze VNM i dupa się puszcza jak białowieska i gubię kontrolę jakbym spieprzał przed kanarami i petryliard innych i to było, ale te 8-10 lat temu, no i jak zwykle doszliśmy to niczego, ale w sumie coś w tym jest, że dla nas, starych dziadów, to nic nowego i po co to, a dla mniej obeznanych słuchaczy czy ludzi, którzy w rapie nie są od 20 lat, tylko od 5 (i mają w dupie dinozaurów jak Peerzet) to faktycznie może być jakimś powiewem świeżości na karcie "na czasie" i stąd ten fenomen, podobnie np. z Fukajem.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Przemek Ferguson

Post autor: baqlashan »

dla mnie fajnie że u niego się wkręca ta plemienna jazda, podkreśla często i gęsto skąd jest i widać że to szczerze kultywuje, i zajebongo

natomiast reszta to peerzetcore, toteż :sleep:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: bedwae »


Gościnka u niejakiego Felipe
Spoiler
RAP: FELIPÉ, PRZEMEK FERGUSON
MUZYKA: ADIXX BEATZ
REALIZACJA NAGRAŃ: PUNKT G STUDIO
MIX/MASTERING: BABINCI
VIDEO: ARTUR SIWEK
NUMER POCHODZI Z EP FELIPÉ "GŁOSY"
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Przemek Ferguson

Post autor: The Bitch Fucker »

Spoiler
Jose pisze: 07 lip 2020, 16:42 Rozmawiałem ostatnio ze swoim uczniem na rapie i w sumie lubię te gadki z nim, bo ma zupełnie inną perspektywę i wyszedł w rozmowie ten Przemek Ferguson i mówi, że on to tak może niekoniecznie się jara, ale ma ziomków, co lubią, bo gość jest "czymś zupełnie innym", no i mówię mu, że chłopie, nawet wśród Przemków nie jest pierwszy, bo był Peerzet, jak przekminione albo przygłupie linijki to był jeszcze VNM i dupa się puszcza jak białowieska i gubię kontrolę jakbym spieprzał przed kanarami i petryliard innych i to było, ale te 8-10 lat temu, no i jak zwykle doszliśmy to niczego, ale w sumie coś w tym jest, że dla nas, starych dziadów, to nic nowego i po co to, a dla mniej obeznanych słuchaczy czy ludzi, którzy w rapie nie są od 20 lat, tylko od 5 (i mają w dupie dinozaurów jak Peerzet) to faktycznie może być jakimś powiewem świeżości na karcie "na czasie" i stąd ten fenomen, podobnie np. z Fukajem.
Bardzo trafne, pozwoliłeś mi zrozumieć dlaczego ludzie go propsują.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Przemek Ferguson

Post autor: oldschool »

Odjebało od kaski :lol:
Spoiler
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Przemek Ferguson

Post autor: knarku »

skoro on cale zycie w melanzu a wpadl kwit no to musialo tak sie skonczyc
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Przemek Ferguson

Post autor: oldschool »

Obrazek

To jest top dla mnie, połamać za zwrotkę :bowdown:
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Whtn »

mam nadzieje, że za takie akcje kurewskie ktoś poskacze grubasowi po sadle, jebany śmieć :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Prez »

ale żenada :lol:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Przemek Ferguson

Post autor: daveyo »

Pewnie chłopak czasami traci nad sobą kontrolę i wychodzą takie kwiatki, słabo to wygląda, ale widać, że jest pogubiony w żyćku i mam nadzieję, że muzyczka pozwoli mu na ogarnięcie tematu, bo inaczej takimi akcjami nic nie zdziała.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Przemek Ferguson

Post autor: JVCORE »

Dobry miał przelot jak pisał na fb ze jest na jakimś odwyku a grzał na chacie
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przemek Ferguson

Post autor: guzi »

Raperzy mają coraz dziwniejsze metody promocji swoich materiałów
MalinowyJogurt

Re: Przemek Ferguson

Post autor: MalinowyJogurt »

Zajebiście, niech sobie grzeje na chacie i w ogóle się zatraca to może będzie jakiś dobry materiał, bo tych ugrzecznionych raperów od "Nikt już nie ćpa, nikt nie pije, nikt nie pali
Niedługo przestaną ruchać tacy wspaniali
" się nie chce słuchać.
Awatar użytkownika
norkov
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2019, 21:50
Lokalizacja: Gmina Lelis

Re: Przemek Ferguson

Post autor: norkov »

Jose pisze: 07 lip 2020, 16:42 Rozmawiałem ostatnio ze swoim uczniem na rapie i w sumie lubię te gadki z nim, bo ma zupełnie inną perspektywę i wyszedł w rozmowie ten Przemek Ferguson i mówi, że on to tak może niekoniecznie się jara, ale ma ziomków, co lubią, bo gość jest "czymś zupełnie innym", no i mówię mu, że chłopie, nawet wśród Przemków nie jest pierwszy, bo był Peerzet, jak przekminione albo przygłupie linijki to był jeszcze VNM i dupa się puszcza jak białowieska i gubię kontrolę jakbym spieprzał przed kanarami i petryliard innych i to było, ale te 8-10 lat temu, no i jak zwykle doszliśmy to niczego, ale w sumie coś w tym jest, że dla nas, starych dziadów, to nic nowego i po co to, a dla mniej obeznanych słuchaczy czy ludzi, którzy w rapie nie są od 20 lat, tylko od 5 (i mają w dupie dinozaurów jak Peerzet) to faktycznie może być jakimś powiewem świeżości na karcie "na czasie" i stąd ten fenomen, podobnie np. z Fukajem.
Myślę, że Ferguson będąc nawet piątym Perzetem czy VNMem (i nawet zakładając, że odstającym poziomem od wymienionych) może dawać numery, które podejdą nawet tej bardziej obeznanej w rapie grupie słuchaczy. Nawet z tak prostego względu, że ktoś zrobił to samo ale zrobił to teraz, a nie jest to osłuchany numer sprzed x lat.

Natomiast ktoś mniej osłuchany zaczynając od takiej karty "na czasie" możne dojść sobie do klasyków z przed 8-10 lat i mieć tą przyjemność się nimi pierwszy raz zajarać, jeśli lubi akurat takie klimaty.

A co do filmiku to z takim podejściem nie wróżę Przemkowi owocnej kariery, a szkoda.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Przemek Ferguson

Post autor: dwupak »

Najsmieszniejsze w tym jest to, ze chlop z dwa razy orzebil 500k pod klipami, a pisze jakby mial diament na koncie xD lamanie za zwrotki
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Przemek Ferguson

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Co za przygłup kurwa
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
dziendobry
Posty: 83
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Przemek Ferguson

Post autor: dziendobry »

Jebana gruba ameba, zbyt glupi na sukces (pomijam to, ze zbyt slaby rapowo)
ODPOWIEDZ