Przemek Ferguson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8005
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Przemek Ferguson

Post autor: eddy_wata »

Nk potwierdzi, ze gruby napastnik Solskjæra grzał helupe. Nie wiedzialem, ze taki temat jest na Mazurach
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Przemek Ferguson

Post autor: The Bitch Fucker »

dziendobry pisze: 01 sie 2020, 23:55 Jebana gruba ameba, zbyt glupi na sukces (pomijam to, ze zbyt slaby rapowo)
+1, kilku już takich było co dostali szansę, po czym ją przepili i przećpali zostając z niczym.
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Sotnikov »

Kto np?
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Przemek Ferguson

Post autor: hubi »

te jego linijki są tak błyskotliwe, że tylko kwestią czasu jest gruba gra słowna z melodramatem. kudel się marnuje prawie jak lanek.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Przemek Ferguson

Post autor: con shonery »

Po sprawdzeniu jego kawałów miałem wrażenie, że Przemek Ferguson nie będzie wielką postacią tej sceny. Po tej rozmowie pojawiło się przeczucie, że za rok-dwa, może nie będzie już nawet nagrywał. Mam nadzieje, że się mylę :exclaim:
Awatar użytkownika
norkov
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2019, 21:50
Lokalizacja: Gmina Lelis

Re: Przemek Ferguson

Post autor: norkov »

The Bitch Fucker pisze: 02 sie 2020, 10:49
dziendobry pisze: 01 sie 2020, 23:55 Jebana gruba ameba, zbyt glupi na sukces (pomijam to, ze zbyt slaby rapowo)
+1, kilku już takich było co dostali szansę, po czym ją przepili i przećpali zostając z niczym.
Ode mnie ma propsa, że od początku swoich numerów (przynajmniej tych z 2k20) był otwarty w tym, że zmaga się z nałogami, a jak wiadomo nie jest łatwo z nich wyjść (z tego względu aż zdziwił mnie kontrakt od StoPro xd). I jak dla mnie ta prostolinijność jest jego zaletą. Oczywiście nie bronię jego zachowania, powinien się ogarnąć tym bardziej, że dostał taką szansę.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Moltisanti »

Przecież to jest jakieś upośledzone dziecko Eripe
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: FruitOffTheWall »

eddy_wata pisze: 02 sie 2020, 0:21 Nk potwierdzi, ze gruby napastnik Solskjæra grzał helupe. Nie wiedzialem, ze taki temat jest na Mazurach
skad takie plotki sie pojawiaja?ciekawi mnie to
Dla mnie gośc skonczył sie na autentyku (czyli na swoim pierwszym hajpowym numerze).Wtedy pomyslałem ze moze cos z tego bedzie,ale przez to ze gosc jest monotematyczny i cały czas ma gry słowne oparte na panczlajnach z przedzialu 2010-2013.Porownywanie go do peerzeta jest slabe w chuj
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
dziendobry
Posty: 83
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Przemek Ferguson

Post autor: dziendobry »

Wbilem na insta, a tam lanserka i zblizenia na fejkowa czapke lacoste :bowdown: :what: :what: :wall:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8005
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Przemek Ferguson

Post autor: eddy_wata »

FruitOffTheWall pisze: 02 sie 2020, 15:09
eddy_wata pisze: 02 sie 2020, 0:21 Nk potwierdzi, ze gruby napastnik Solskjæra grzał helupe. Nie wiedzialem, ze taki temat jest na Mazurach
skad takie plotki sie pojawiaja?ciekawi mnie to
Dla mnie gośc skonczył sie na autentyku (czyli na swoim pierwszym hajpowym numerze).Wtedy pomyslałem ze moze cos z tego bedzie,ale przez to ze gosc jest monotematyczny i cały czas ma gry słowne oparte na panczlajnach z przedzialu 2010-2013.Porownywanie go do peerzeta jest slabe w chuj
No wlasnie sie pojawily od Giżyczian gdzies na fb
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Przemek Ferguson

Post autor: Jaayu »

dobrze ze od poczatku uwazalem go za gowno i nie sluchalem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Przemek Ferguson

Post autor: The Bitch Fucker »

Sotnikov pisze: 02 sie 2020, 11:08Kto np?
Do głowy przychodzą mi Szyna z Wielkie Joł i Sulin.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Przemek Ferguson

Post autor: runiek »

Nie pamiętam w jaki sposób, ale kiedyś nam się przecięły drogi na tyle, że zamieniliśmy kilka słów na FB i jak miał wbić na wbw do Olsztyna czy na jakieś tam inne fristajle, to chciał się ustawić na piwo i bodajże nawet na nocleg. No cóż, coś tam mi ogólnie też popłakał, że kiedyś ostro furał ścierwa i mnie wyjebał ze znajomych z dnia na dzień i chyba zablokował, ot tak, bez słowa xD

więc wierzę w to nagranie udostępnione tu, a w tracku z tym felipe czy jakoś tak znów mój blok jest, dziwna kapa dla mnie, nieprzyzwyczajony do klipów kręconych w Olsztynie i to jeszcze na tej ośce ;d

e;
no i jak dobrze pamiętam, to on na długi czas zniknął z netów, bo był na jakimś detoxie bodajże właśnie od ścierwa(tak pisał przynajmniej na profilu gdzieś)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemek Ferguson

Post autor: joey »

a on na tym nagraniu to z dupeczka pisze??
trójkąt bermudzki wola mokotów
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: bedwae »

@runiek
w pierwszej chwili jak słuchałem tego to nie skminiłem, że to Olsztyn :D też mi się zawsze dziwnie ogląda Olsztyn na klipach :huh:
byłem na tym WBW nawet. Przemas nie pierwsze akcje z alko i detoxami. Odlatywał już kilka razy :D
ps. Dzieje się coś rapowego aktualnie w Olsztynie?
edenmar
Posty: 1224
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemek Ferguson

Post autor: edenmar »

Też właśnie chciałem zapytać, kto upublicznił tę rozmowę. Bo melanż i ego Fergusona to jedno, ale te fochy i żale z drugiej strony jak jakaś laska ze złamanym serduszkiem to przecież też :lol:

A w ogóle to podbijam to co ktoś tam wyżej napisał, że nie ma co się zanadto oburzać na to, że on chla, ćpa i pali mosty. Scena potrzebuje autentycznych dramatów, a nie kolejnych nudnych panczlajnerów i historii o wygrywanku życia.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Przemek Ferguson

Post autor: runiek »

bedwae pisze: 02 sie 2020, 22:40 @runiek
w pierwszej chwili jak słuchałem tego to nie skminiłem, że to Olsztyn :D też mi się zawsze dziwnie ogląda Olsztyn na klipach :huh:
byłem na tym WBW nawet. Przemas nie pierwsze akcje z alko i detoxami. Odlatywał już kilka razy :D
ps. Dzieje się coś rapowego aktualnie w Olsztynie?
Mógłbym wymienić kilka klipów, które były kręcone w Olsztynie :P A w kontrola jakości szpaka jest najbliższy monopol, pod którym się działa słynna akcja wyjaśniania postawą:) którą tak wielbił fk, a w hotelu Warmińskim byłem raz u @LuckyLuke podczas ostatniego takiego touru :D

Co do eventów, no to tylko jakieś trap nie disco czasem jest organizowane, nawet w ostatni piątek chłopaki działali.

@LuckyLuke chciał organizować Kukona w Olsztynie, ale pandemia wjechała i chyba pomysł odpadł? Czy jest jakaś szansa Łukasz?


Nie dość, że już od dawna Olsztyn rapowo był trupem, to bodajże Ander nie może organizować koncertów, to teraz nawet nie ma gdzie działać, bo w Sarmacie to ciasnota i mało osób pomieści, tyle co nic.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Przemek Ferguson

Post autor: bedwae »

@runiek
dzięki, za ciekawostki :D ogólnie to chya nic ciekawego aktualnie się nie dzieje nawet w podziemiu rapowym tutaj a koncertowo już nie wspomnę. Rapy w stylu WajaWajski mi kompletnie nie siedzą, jest ktoś warty do sprawdzenia aktualnie? jakaś świeża krew z potencjałem czy coś.
Bo z rapem w Olsztynie to kojarzą mi się zawsze klipy ekipy THOUSAND LAKES i mix/master/bity Puzzla :D
Jako stolica województwa warmińsko-murzyńskiego rapowo nudno tutaj
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Przemek Ferguson

Post autor: runiek »

Nic, nuda, albo się nie orientuję. Got barss mieszka blok obok mnie, ale on to chyba umarł muzycznie, ot taka ciekawostka xD
Braddu przepadł, rapy które znam to niet.
Fun fact, mój jeden ziomo, mimo, że nie rapuje najgorzej, troszkę nie leży mi muzycznie jakoś no, choć jego ostatni riltok storytelling naprawdę jest przyjemny i uwaga... Będzie kręcony klip, prawdopodobnie zagram tam banderowca z którym się napierdalał xD a dam taką wskazówkę, że typ z tej ekipy TRINITAZ czy jak oni tam majooo, więc może ktoś mnie znajdzie na klipie pierwszy raz :cool: w sumie, jaram się, mam nadzieję, że to się uda i DODA, DZWOŃ PO TO AKTORSTWO


Najebany na jednym evencie słyszałem Bercika i Małpena z Olsztyna i robiło to ogień, ale jak odpaliłem tracki to troszkę jednak zajawa opadła, ale koncertowo typy serio dają ogień jak na no name supporty, więc pod takim kątem poletzam, Adam Małysz

Z Kętrzyna jest @Drmz, którego rapy są fajne i to w chuj szczerze, bez wazeliny tutaj, czysto z pozycji słuchacza, a prywatnie jest mega ziomem. Kozak gościnka w tracku w górę, w dół
edit: jak tak wspomniałem o tej dwójce koncertowo, to Damianek naprawdę jeszcze większy ogień daje i zajawę niż oni, dzwońcie po te supporty

OGUŁEM nie róbmy już offtopu i jak chcesz dalej pogadać o WM/Olsztynie to pw :cool:

a, co do mix/mastering, to tylko mój ziomo Remi z akustika :cool:
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Przemek Ferguson

Post autor: gonny_trebor »

runiek pisze: 03 sie 2020, 23:24 prawdopodobnie zagram tam banderowca z którym się napierdalał
ziomek ty nie wyglądasz w ogóle na ukraińca, oddaj tę rolę lepiej @Rupert
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #76 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
ODPOWIEDZ