Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
436
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 590

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Belmondo

Post autor: instinkt »

chłop ma chyba całe archiwum polskiego hh na dyskach
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

Burak pisze: 03 kwie 2020, 15:33 Belmondo mówiący Bałaganowi o zamówieniach SCiB:


Snap z 21 maja 2016, czyli chwilę po starcie preorderu. Nic ciekawego, ale znalazłem ostatnio na telefonie to myślałem że się podzielę.
o, pamiętam to, brawo Burak
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Belmondo

Post autor: VBSW »

Naaajaak.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

„Nie mam z fizycznymi SCiB nic wspólnego” no kurwa wlasnie widzę, niech ten bałagan się w łeb jebnie
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Belmondo

Post autor: Hytry Wałek »

Bałagan na strychu, stragan przed oczami...
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Belmondo

Post autor: Jaayu »

kto by się spodziewał, czyli jednak Belmondziak miał rację z tym, że z jackiem się dogadali a potem jacek się wyjebał na niego.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Belmondo

Post autor: krotkilot »

Burak pisze: 03 kwie 2020, 15:33 Belmondo mówiący Bałaganowi o zamówieniach SCiB:


Snap z 21 maja 2016, czyli chwilę po starcie preorderu. Nic ciekawego, ale znalazłem ostatnio na telefonie to myślałem że się podzielę.
"neooooo najaaaaakk" aż się piękne czasy przypominają lata 2014-2016 :( :(
Szkoda że to się wszystko w taką stronę potoczyło...
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Belmondo

Post autor: Offcheck »

SWN pisze: 03 kwie 2020, 14:43 Belmondziak wymyślił pół postaci Don Poldona włącznie z wersami
[mention]SWN[/mention] A co wymyślił dla niego Belmondziak? (żadna beka czy atak, serio pytam bo mnie to ciekawi)
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Spoiler
Obrazek
plus na innym instastory wspominał, że pokazywał chłopakom hustlerski rap z ameryczki kiedy byli jeszcze truskulowymi głowami, podklepywał gry słowne. nie znajdę teraz, ale może ktoś potwierdzi.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4410
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Belmondo

Post autor: gonny_trebor »

SWN pisze: 03 kwie 2020, 17:19 pokazywał chłopakom hustlerski rap z ameryczki kiedy byli jeszcze truskulowymi głowami, podklepywał gry słowne
w suuuumie jak się posłucha co dawali jeszcze w 2013 to można się trochę zgodzić z algidziakiem, tak delikatnie
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Chodziło mi bardziej o samo pisanie tekstów, bo to, że okołohewrowe chłopaki były niegdyś truskulami na deskorolkach to fakt, nie jakaś insiderska opinia Belmondziaka. Zapewne większość grupkowych łebków słuchających Hewry i wklejających se pod fotkami ich linijki byłoby nieźle zdziwionych widząc dzisiejszego Gicik Amane'a albo Oyche Doniza rapujących Uciułany Giecik w spodniach baggy i morosport, bo zwyczajnie nie kojarzą postaci. Zawsze rozpierdalał mnie widok komentarzy pod trackiem Tłustego Kota, Karwana i Belmondziaka występującego jeszcze jako Bojkot/Tyta, gdzie typki przekrzykują się "1:58 O KURWA PATRZCIE BELMONDZIAK XD" "EJ TO SERIO BELMONDO?? XD" w 2019.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Belmondo

Post autor: rakieta_rakieta »

[mention]SWN[/mention] ja za każdym razem jak sobie odpalam hewrę, przypominam sobie że to są ludzie którzy stoją za

tym arcydziełem
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Belmondo

Post autor: koniec »

wiamo, że niektóre linijki belmonadziaka to mogą być po prostu jakieś gierki zasłyszane/wykminione wspólnie na melanżach ale przecież ten człowiek poza muzyką wypowiada się totalnie tak jak na trackach i nie chcę mi się wierzyć jakoby jego testy i cała postać były wykminione przez kogoś innego, kaz pierdoli farmazon tak samo jak z płytkami
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Belmondo

Post autor: rakieta_rakieta »

Przecież ultraprzecpany free belmondo ze zwita to jest sto pro prezentacja skillu
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

Przecież Belmondziak nawet namawiając do instagramowego linczu użył słów "dokuczać" oraz "cwelica", to też mu ktoś wymyślił?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

No tak jest. Dokładnie o to chodziło mi w ostatnim zdaniu posta z poprzedniej strony, Belmondziak od początku wydawał się być mocno oderwany od całego warszawskiego światka (jednocześnie świetnie wpasowując się do nich) począwszy od sposobu wypowiedzi, prywatnych zainteresowań, kończąc na jak się okazało hehe sferze seksualnej, więc jeśli miałbym grać w ślepe obstawianie tego słynnego ghostwrittera HewraxMobbyn, to postawiłbym na burzę mózgów z dominującym wpływem G.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Belmondo

Post autor: oldschool »

Pewnie i tak się nigdy nie dowiemy jak było. Poszła fama, że Bałagane to ten dobry i nieskazitelny, a Belmondo wiadomo jaki i większości to wystarczy.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

o damn SWN ale przypomniałeś klasyka giecika, słuchałem za małolata, teraz jako fan hewry nie skojarzyłem w ogóle, ze to oni. jacy młodzi, doniz xD
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Belmondo

Post autor: Ablazir »

SWN pisze: 03 kwie 2020, 17:36 rapujących Uciułany Giecik
ale że Kuba O. to produkował :o
są gdzieś jego creditsy spisane? myślałem, że to jednak dość świeża postać na scenie
Obrazek
aos
Posty: 224
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:34

Re: Belmondo

Post autor: aos »

ODPOWIEDZ