Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
437
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 591

Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Belmondo

Post autor: Wonski »

no chyba o belmondziaku

fajnie że chociaż polska rap scena nie pozwoli nam się nudzić na kwarantannie
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

na instagramie thebestofoyche pojawiło się nagranie na którym Belmondziak wyzywa Kaza od cweli i mówi że ten go wyjebał na ŚCiB, to jest stare nagranie, czy jakiś świeżak


edit: ok nie widziałem co wrzucił SWN, to od Kaza to odpowiedź na ten filmik, zatem psycha dalej siada młodemu G
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020, 14:21 przez zemsta1kadluba, łącznie zmieniany 1 raz.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Belmondo

Post autor: benzoabuser »

eddy_wata pisze: 03 kwie 2020, 14:16 a z kim było sos ciuchy i borciuchy geniuszu
Dobra, debilem jestem xD

W każdym razie były zwrotki Sebka na scib
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

co tak wjechal z tym? czym sie rozni 'kradziez patentow' od inspirowania sie, powielania trendow? bo jego to tez dotyczy.

juz widze, chyba nowe, ostatnio ma takie loty na balagana

zmeczony jestem juz wszystkimi krzywymi akcjami w tym gatunku
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020, 14:21 przez ogkush, łącznie zmieniany 1 raz.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Belmondo

Post autor: oldschool »

Bałagane też dobry wariacina. Jak Belmondo opierdolił ludzi na kasę za "preorder" SCiB to się wypowiedział jedynie "Ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego" i to gdzieś między słowami na Instagramie. A teraz po latach będzie argumenty wyciągał. Trzeba to był wcześniej zrobić, bo jakby nie było to płytę nagraliście razem i jak typ oszukał ludzi żerując na WASZEJ PRACY to powinno imo Bałaganowi zależeć, żeby ludzie tego z nim nie kojarzyli.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3138
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Belmondo

Post autor: VBSW »

[mention]zemsta1kadluba[/mention]
Jak mnie pamięć nie myli to stare nagranie.

E: Zobaczyłem edytkę teraz. XD
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Belmondo

Post autor: Mystair »

jakie to jest genialne to ja nawet nie :bowdown: :bowdown:
MOB
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8000
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Belmondo

Post autor: eddy_wata »

virgin jacek: bogu ducha winne dziewczyny
chad kaz bałagane: nogi rozjebała za piętnaście trzecia
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Belmondo

Post autor: benzoabuser »

Szczerze to już nawet śmieszne nie jest, wychodzi zakłamanie z jednej i z drugiej strony
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1932
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Belmondo

Post autor: Połas »

Bałagane kontynuuje swoją myśl o byłym koledze.
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Belmondo

Post autor: FruitOffTheWall »

mi jest po prostu przykro i smutno jak na to patrze. kaz i belmondziaka za czasow scibu to jest kurwa top 3 duetu z poldonu.To jak oni byli zgrani na tym projekcie to było mistrzostwo a teraz ehhhh no lipa. Ale czemu kurwa to wychodzi tak pozno jest 2020 rok no kurwa bałaganiarz
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 632
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Belmondo

Post autor: filipthekiddo »

w końcu ktoś to powiedział
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Belmondo

Post autor: KillerCroc »

Będzie beef co? #teamhiphop
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Przykro się na to patrzy jak zresztą na kłótnie wszystkiego, do czego ma się sentyment i sympatię, a po latach okazuje się być totalnie wypalone. Mnie ciekawi jedynie ten powtarzający się z obu stron zarzut ghostwrittingu, bo słyszałem już wersje że: 1) SCiB powstawał w formie melanżowej nagrywki, wersy były burzą mózgów i wymiennością 2) Belmondziak wymyślił pół postaci Don Poldona włącznie z wersami 3) Belmondziak sam był wykreowany przez innych. Chuj wie jak było naprawdę, mimo wszystko chyba skłaniam się ku opcji samodzielności Belmonda mając w pamięci kreatywność tego chłopaka już od pierwszych zwrotek (jeszcze będzie czas mierzyć czas Schaffhausen!!!), oczytanie i mnóstwo odwołań do wszelkiej maści ciekawostek w rozmowach.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Belmondo

Post autor: KillerCroc »

Obstawiam opcje numer 1 a teraz każdy wielki próbuje zdyskredytować przeciwnika, kto był na melanż nagrywkowym ten wie jak to mogło wyglądać, łatwo teraz mówić że ktoś miał ghost writera jak pewnie wszyscy przerzucali się wersami patrząc na to jaki to był format płyty :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Belmondo

Post autor: Ablazir »

FruitOffTheWall pisze: 03 kwie 2020, 14:30 Ale czemu kurwa to wychodzi tak pozno jest 2020 rok no kurwa bałaganiarz
bo belmondo przekroczył granicę jakieś widocznie w tym momencie, chyba dobrze właśnie o kazie świadczy, że od razu nie prał brudów nie wiadomo jak
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

moja teoria jest taka że każdy z nich, włączając to typów z HEWRY, to po prostu banda mniejszych i większych pajaców (abstrahując od ich muzyki którą lubię) którzy odjebali podczas swojej znajomości chujowe akcje, ale się nie wypominało bo jak każdy ma brudy na siebie, to po co się wychylać, teraz tylko Belmondo wkroczył w jakiś okres manii, czy załamania i ma wszystko w dupie więc jedzie po nich, no to mu odpowiadają.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Belmondo

Post autor: Jaayu »

Ale no jak to było, przecież kojarzę, że oni się serio dogadali żeby zrobić fizyka, a potem jak ludzi zaczęli pisać do bałagana o to (a konkretniej, o zwroty czy z potwierdzeniami wpłaty do belmondziarza kiedy zapowiadał to wcześniej) to się wyjebał i pisał, że nie chce mieć nic wspólnego. Czy jak?
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Belmondo

Post autor: oldschool »

1. Belmondo, gdy jeszcze nie miał opinii wypierdalania na hajs zaczął zbierać hajs na fizyki 2CD SCiB, które były wpłatami na prywatne konto. Na 2CD miały być jakieś remixy/niepublikowane materiały. Bałagane siedział cicho
2. Akcja okazała się kwitflipem. Belmondo miał temat w dupie, więc ludzie zaczęli pisać do Bałagane (normalna sprawa dla mnie, skoro jest 2 z autorów tej płyty). Bałagane gdzieś tam między słowami napisał, że on "nie ma nic wspólnego z tym" nie wyjaśniając dokładnie czemu itd.
3. Belmondo odpierdalał swoje akcje, Bałagane siedział cicho.
4. Teraz zaczyna się wyciąganie brudów na siebie.

Ja bym nic nie miał do Bałagane w sytuacji, gdy wiedząc ilu ludzi Belmondo zrobił w chuja oficjalnie (a nie w komentarzach na Instagramie kurwa) napisał: Belmondo zbierał wpłaty na płyty bez konsultacji ze mną. Ludzie, którzy wpłacili zostali przez niego oszukani. Ja nie mam nic wspólnego z tym preorderem. Z powodów prywatnych nie chcę mieć z tą osobą więcej nic wspólnego. Fizyki SCiB nie powstaną, a już na pewno nie będę miał z tym nic wspólnego.

Tyle.
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 639
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Belmondo

Post autor: Burak »

Belmondo mówiący Bałaganowi o zamówieniach SCiB:


Snap z 21 maja 2016, czyli chwilę po starcie preorderu. Nic ciekawego, ale znalazłem ostatnio na telefonie to myślałem że się podzielę.
ODPOWIEDZ