Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
439
74%
Nie
155
26%
 
Liczba głosów: 594

Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

to ten gangster vfanculo che cazzo, który nagrywał na kozę

"nie chodzi o to, że gościu jest pedałem, bo chuj mu w dupę, może se być" xD
Ostatnio zmieniony 22 mar 2020, 19:58 przez marco_pantani, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

VBSW pisze: 22 mar 2020, 19:48 https://www.instagram.com/endii_life/

Relacja.
jedno muszę przyznać temu sebie, zgadzam się z tym że ludzie masowo propsujący każdą chujową akcje u belmondo przyczyniają się do tego że on się stacza, sam jest temu winien oczywiście, bo sam zrobił z siebie taką małpkę w klatce gdzie każdy wali w kraty tej klatki i czeka aż małpiszon znowu coś odpierdoli i będzie bk. Psycha jednak siada od czegoś takiego, czego dowodem oprócz filmików które się wczoraj pojawiły, są też publiczne nakazy przez Młodego G dla swojego fanbejsa żeby jechali z jakimiś randomami z neta co go prowokują w komentarzach.
[mention]recklezz[/mention] tam dobrze pisał wyżej że Tytus jest po prostu dużym dzieciakiem skrzywdzonym hajsem i nie potrafiącym brać konsekwencji za swoje czyny i jak wiganna go nie wpierdoli w końcu na jakiś odwyk przymusowy z izolacją i terapią behawioralną to jej syn może niedługo skończyć się ostatecznie.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Belmondo

Post autor: Burak »

VBSW pisze: 22 mar 2020, 19:48 https://www.instagram.com/endii_life/

Relacja.
W razie jakby spadło:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
SxE
Posty: 173
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:58

Re: Belmondo

Post autor: SxE »

przykre
Awatar użytkownika
Michal
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:12

Re: Belmondo

Post autor: Michal »

Przykro widzieć go w takim stanie, a myślałem, że już wyjdzie na prostą i w sumie mu tego cały czas życzę.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Belmondo

Post autor: eddy_wata »

ten powyżej co się wypowiada to raczej też grubo na bani więc nie brałbym tych wywodów w pełni rzetelnie :dunno:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Belmondo

Post autor: PSZ »

ta a belmodno to rzetelny człowiek XD


Gościu ma rację, zresztą to jakie belmondo zainteresowanie budzi w miejscach typu wykop(zresztą w chuj ludzi z tego tematu nie jest lepszy od tych zjebów) jest na to dowodem. 50% ludzi co mu przyklaskuje ma w chuju jego muzykę, a interesuje się tym co odpierdala.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Belmondo

Post autor: Jolo »

Najbardziej przypałowe akcje
2019 - Belmondo
2020 - Belmondo

i tylko on będzie mógł sam siebie przebić.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Opieronie »

PSZ pisze: 22 mar 2020, 22:11 50% ludzi co mu przyklaskuje ma w chuju jego muzykę, a interesuje się tym co odpierdala.
Sam fakt, że od wczoraj z 20~k obserwujących podskoczyło mu do 48 może o tym świadczyć.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

Nie no, mam ziomków co słuchają go od h&m albo i wcześniej i go wczoraj zaobserwowali i słyszałem „ty weź mi podaj jak się belmondziak nazywa na ig”
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Belmondo

Post autor: Whtn »

No sam przez 10 tysięcy zmian kont przez g dopiero wczoraj go zaobserwowałem ponownie a słucham twardo od 2014 xD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

rakieta_rakieta pisze: 22 mar 2020, 13:32 Tak że przyznał ze jest zydem a zamawiał eskalopki, no to kurwa chyba przegina co?
ale ty wiesz, że eskalopki są z drobiu, a nie wieprzowiny?

a to z byciem żydem to raczej zwykły joke, jakich wiele

określenie "staromojżeszowiec" odnosi się bezpośrednio do wiary, a nie pochodzenia, a belmondawg jako goj nie rozróżnia tych rzeczy

kolejna sprawa - fiuta mają obrzezanego wszyscy na bliskim wschodzie, równie dobrze jego stary mógł być muslimem pochodzącym z egiptu i kazać se obrzezać dzieciaka, w USA większość mężczyzn ogólnie ma obrzezanego fiuta, bo to jest estetyczne, ponadto jak miało się za małolata stulejke to też takiego dzieciaka obrzezują

w rzecz typu że jak masz obrzezanego huja = jesteś żydem to tylko polacy chyba są skłonni uwierzyć xD

e: te świrowanie żydka to zapewne zasłona dymna przed jego prawdziwą orientacją seksualną
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

baqlashan pisze: 23 mar 2020, 18:49 w USA większość mężczyzn ogólnie ma obrzezanego fiuta, bo to jest estetyczne
:what:

albo chuj już nie będę podejmował tego tematu bo się wkurwię tylko, przyznam że okaleczenie narządów płciowych niemowląt mnie trigeruje mocno
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

oyche pisze: 23 mar 2020, 18:57
baqlashan pisze: 23 mar 2020, 18:49 w USA większość mężczyzn ogólnie ma obrzezanego fiuta, bo to jest estetyczne
:what:
Przecież nie ma w tym stwierdzeniu nic szokującego.

In the overwhelming majority of studies, women expressed a preference for the circumcised penis. The main reasons given for this preference were better appearance, better hygiene, reduced risk of infection, and enhanced sexual activity, including vaginal intercourse, manual stimulation, and fellatio.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6523040/
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Belmondo

Post autor: Moltisanti »

Również jestem obrzezany a po przejrzeniu moich wpisów w temacie polityka można zobaczyć że raz zostałem nawet zwyzywany od antysemity więc jestem żywym dowodem że obrzezanie nie musi równać się byciu żydem
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Belmondo

Post autor: lysy »

belmondo urodził się stulejarzem i odbija sobie rapując o ruchaniu dupeczek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Belmondo

Post autor: zemsta1kadluba »

baqlashan pisze: 23 mar 2020, 18:49 w rzecz typu że jak masz obrzezanego huja = jesteś żydem to tylko polacy chyba są skłonni uwierzyć xD
myślę że tak się tutaj kojarzy, bo u nas jest to stricte religijny zwyczaj, czasami tylko ze względów zdrowotnych (wspomniana stulejka). Stany są (chyba) jedynym krajem zachodnim gdzie tak powszechnym jest obrzezanie nie ze względów religijnych. Mieliśmy dużą populację Żydów kiedyś tutaj więc ludzie z tym sobie kojarzą, pewnie jakbyśmy mieli dużo populację muslimów to by się kojarzyło z nimi.
SWN pisze: 23 mar 2020, 19:00 In the overwhelming majority of studies, women expressed a preference for the circumcised penis. The main reasons given for this preference were better appearance, better hygiene, reduced risk of infection, and enhanced sexual activity, including vaginal intercourse, manual stimulation, and fellatio.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6523040/
nie żeby coś, ale tam jest napisane że grupa badanych to praktycznie tylko kobiety ze Stanów i Afryki gdzie obrzezanie jest raczej standardem, więc trochę nie bardzo imo wiarygodne jako całościowo dla kobiet ogólnie.
mołpy są kozackie
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

SWN pisze:
oyche pisze: 23 mar 2020, 18:57
baqlashan pisze: 23 mar 2020, 18:49 w USA większość mężczyzn ogólnie ma obrzezanego fiuta, bo to jest estetyczne
:what:
Przecież nie ma w tym stwierdzeniu nic szokującego.

In the overwhelming majority of studies, women expressed a preference for the circumcised penis. The main reasons given for this preference were better appearance, better hygiene, reduced risk of infection, and enhanced sexual activity, including vaginal intercourse, manual stimulation, and fellatio.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6523040/
ale mnie nie szokują (ani nie obchodzą) preferencje kobiet (w chuj estetyczne te blizny na fiucie swoją drogą), szokuje mnie zwyrodnialstwo kogoś, kto okalecza swoje dziecko, żeby jego niemowlęcy penis mu się badziej podobał (?)
ja i przypuszczam że wielu mężczyzn woli jak wargi sromowe nie wyglądają jak 3-dniowe ścinki z kebaba (są jakieś naukowe badania na ten temat?), ale nikt w cywilizowanym świecie nie powie 'hej cureczko :~~D dziś obetniemy ci kawałek cipki, żeby kolesiom się lepiej ruchało'
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Belmondo

Post autor: Mko21 »

Jak byłem w ciepłych krajach gdzie latają nago wszyscy praktycznie obrzezani, jest to zalecane do unikania jakiś infekcji penisa w tych klimatach jak dobrze kojarzę i nie ma nic wspólnego z Mojzeszową wiarą
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

macie link do nudesów blmd xD?
ODPOWIEDZ