Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
437
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 591

laxoncreed
Posty: 237
Rejestracja: 22 paź 2020, 10:44

Re: Belmondo

Post autor: laxoncreed »

Obrazek

taka grafika wleciała na fp Dizky'ego i grupkę Poppyn, brzmi jak kolab tych dwóch
e: szernął też fp Asfaltu
Obrazek
borixon > juicy j
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

ciekawe z tym Kretem, ale mogl to po prostu wrzucic w ramach promo - pan Wojtek pracuje w agencji marketingowo-kreatywnej "albo-albo", byc moze jakos wspolpracują z Belmondzkim?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Belmondo

Post autor: drzeworyt »

Wydaje mi się, że Dizkret kiedyś już sharował tracki Belmondziaka na fp. Oby był to zwiastun wspólnego numeru.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Belmondo

Post autor: OmarStooleyman »

Co to była za akcja w ogóle z tym ukrywaniem/kasowaniem utworów starego Mobbyn i SCiB, ja jebe Belmondziarz pal trochę mniej wchodzący na banie sort, albo pozbądź się ludzi którzy szepczą ci do ucha o jakiejś niewiarygodnej krzywdzie jaką czynią ci twoje starsze utwory, bez których przecież nie byłbyś tam gdzie jesteś teraz.

Zauważyliście, że od sprawy Rafalali ani razu nie nawinął o ruchaniu? Tak jakby próbował za wszelką cenę odciąć się od hustlerskiej przeszłości. Czyżby próba skasowania dziedzictwa narodowego jakimi są jego utwory z 2013-2018 to też jakaś próba wybielania się i tworzenia nowego wizerunku?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Belmondo

Post autor: clockers »

kurwa, jeśli faktycznie nadchodzi wspólny numer belmondo x dizkret to :bowdown:
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Belmondo

Post autor: ogkush »

tez bym sie jaral, przypomne, ze dizkret nominowal belmonda w hot16 jesli ma to jakies znaczenie
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Belmondo

Post autor: gods bidness »

Nie wiem co robił potem, bo zatrzymałem się na jego albumie z Praktikiem, ale jak go pamiętam, to Dizkret pasuje do Belmonda jak Eldo do Sentina.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

OmarStooleyman pisze: 08 cze 2021, 9:00 Zauważyliście, że od sprawy Rafalali ani razu nie nawinął o ruchaniu?
nawijał że nie chwali się że rucha jak dżentelmen
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

gods bidness pisze: 08 cze 2021, 13:38 Nie wiem co robił potem, bo zatrzymałem się na jego albumie z Praktikiem, ale jak go pamiętam, to Dizkret pasuje do Belmonda jak Eldo do Sentina.
a malik pasuje do eldo?
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Belmondo

Post autor: oKulTywowany »

Eldo był na tracku z Bedim i Białasem i coo nie musiał kombinować żeby pozjadać :dunno:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

nowy truskulowy belmondo to będzie jakaś padaka, z całą sympatią dla mesjasza, ale te paparapa madlibibib to niemrawa hujnia dla porcysów
(te tereny też nie porywa)

belmondawg nie wygłupiaj się, dopierdol solidną trapiszczową epką w stylu numerów aglio e olio albo skit gygygyros, o to tutaj chodzi
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Belmondo

Post autor: mario995 »

SCIB to dla mnie szczyt Belmondziaka bo w opór podoba mi się jego energia w głosie tam. Ale z perspektywy czasu wcale nie uważam tej EPki za przełomową dla sceny. Takie ot czasem ostre, czasem rubaszne gierki słowne. Coś takiego mógł robić już K44 gdyby chłopakom wjechało hustlerstwo ( wiadomo, na innych bitach ). Bity na SCIB tym bardziej przełomowe nie są xD
Belmondziak to przede wszystkim odlotowa osobowość, potem dopiero raper i chociaż warunki ma takie, że zjadłby każdego to właściwie nigdy nie wykorzystał ich w 100% dając płytę która byłaby naprawdę legendarna. Dla mnie płyta legendarna to też teksty, a same nawet najzajebistsze gierki słowne to za mało. Myślę, że ze swoich tripów Belmondo mógł skleić treściowo dużo lepsze rzeczy, nawet gdyby miała być to jedna wielka pochwała totalnie destrukcyjnego trybu życia xd
dont @ me :D
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Belmondo

Post autor: gods bidness »

marco_pantani pisze: 08 cze 2021, 15:18
gods bidness pisze: 08 cze 2021, 13:38 Nie wiem co robił potem, bo zatrzymałem się na jego albumie z Praktikiem, ale jak go pamiętam, to Dizkret pasuje do Belmonda jak Eldo do Sentina.
a malik pasuje do eldo?
Mahomet ich połączył.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

mario995 pisze: 08 cze 2021, 16:21 SCIB to dla mnie szczyt Belmondziaka bo w opór podoba mi się jego energia w głosie tam. Ale z perspektywy czasu wcale nie uważam tej EPki za przełomową dla sceny. Takie ot czasem ostre, czasem rubaszne gierki słowne. Coś takiego mógł robić już K44 gdyby chłopakom wjechało hustlerstwo ( wiadomo, na innych bitach ). Bity na SCIB tym bardziej przełomowe nie są xD
Belmondziak to przede wszystkim odlotowa osobowość, potem dopiero raper i chociaż warunki ma takie, że zjadłby każdego to właściwie nigdy nie wykorzystał ich w 100% dając płytę która byłaby naprawdę legendarna. Dla mnie płyta legendarna to też teksty, a same nawet najzajebistsze gierki słowne to za mało. Myślę, że ze swoich tripów Belmondo mógł skleić treściowo dużo lepsze rzeczy, nawet gdyby miała być to jedna wielka pochwała totalnie destrukcyjnego trybu życia xd
dont @ me
zgadzam się w 100%
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Belmondo

Post autor: OmarStooleyman »

Bez wątpienia to artysta który rozmienił się na drobne, teraz z podziurawionym od substancji psychodelicznych łbem nastawionym na autodestrukcję nie jest w stanie wrócić technicznie do formy sprzed tych kilku lat, choćby skały srały. Co z tego, że tematyka wydoroślała jak stracił całą charyzmę i dynamikę w głosie. Szkoda, że w Polsce nie ma kultury robienia studyjnych sesji fristajlowych tak jak w Stanach, gdzie nawet po śmierci artysty da się sklepać dwa dobre albumy z samych nagrań nawiniętych gdzieś w nocy na pełnej wyjebce w jakimś podziemnym studio.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Belmondo

Post autor: baqlashan »

nie wiem gdzie ty masz uszy, ale Belmondo ad 2021 miażdy charyzmą tego młokosa z 2014, czy nawet 2016

po prostu forma jaką rzucił w 2016 to była atomówka, rewolucja, i od tamtej pory sinusoidalnie raz mniej, raz bardziej, ale jednak - progresuje w formie i w treści. mniej chwytliwych catch phrases, ale sam styl klejenia wersów i przede wszystkim flow są na o wiele lepszym poziomie.

peak sklejania sylab z okresy H&M pojawił się w numerze "gaśnica", obecny peak to albo aglio e olio, albo druga zwrota z numeru z liroyem, no i te rzeczy są lepiej położone, i w sumie są ciekawsze, głównie przez to że nie usiłują być cudacznymi, są bardziej minimalistyczne, ale przez to bardziej hipnotycznie rozkurwiające baze

wierze że jeszcze skminisz nowy stan oświecenia, pozdr
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

pogodze was, 2016>2021>2014, a aglio i numer z lirojem to bottom obecnego belmonda

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

to jest porownanie jablek i pomaranczy, saga trwa i będzie trwać, obecnie masz nowy styl zamulony, nowy belmondo, 2016 to był wściekły modernizm liryczny i muzyczny, teraz jest quasi trip-hopowy festiwal auto-referencyjności i podróż w głąb siebie, belmondo 2021 nie mógłby istnieć bez 2016, ale ten 2016 mógłby zaistnieć bez kontekstu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Belmondo

Post autor: Rupert »

Kozacka nutka z dizkretem polecam
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Belmondo

Post autor: bronek »

O kurwa ale nuta ten followup :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ