Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
436
74%
Nie
154
26%
 
Liczba głosów: 590

Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Suseł »

dogmeat pisze: 19 kwie 2021, 16:45
afera z nrd w toruniu gdzie chłop po prostu nie przyjechał na koncert
+zapowiedź imprezy nagrana przez niego i tekst "kto będzie ten będzie" xD on już wiedział
Ciągle mnie bawią te pierniki XD. Pewnie bawiłoby mnie mniej, gdybym nie odzyskał hajsu za bilet na koncert w Łodzi, ale normalnie ogranizator zwrócił.
Spoiler
W ogóle ten profil to jest kompalnia archiwalnych materiałów.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Belmondo

Post autor: Spenser »

Dzięki @Suseł
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Belmondo

Post autor: Burak »

Suseł pisze: 19 kwie 2021, 16:54 Potem ludzie podbijali do Bałagana, na co on odpowiedział, że nie ma nic z tym wspólnego i żeby nieobrotni nie zawracali mu dupy, tylko wyjaśniali z Belmondziakiem i poszli grać w piłkę.
Z tym że Kaz tak naprawdę wiedział o tym bo Belmondo mu mówił o tym. Poniżej snap z 21 maja 2016, czyli chwilę po starcie preorderu SCiB:
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Belmondo

Post autor: oldschool »

Zostałem wyjebany na te 50 zł za SCiB, po czym jakieś 1-2 lata później napisałem na FB przy próbie sprzedaży merchu przez Belmondo, czy doczekamy się kiedyś tych płyt, to odpisał:
Spoiler
Błogosławieni, ci którzy uwierzyli
albo coś podobnego :D

Chyba ostatecznie można było za tę wpłatę dostać płytę Mobbyn z GSP, ale już mnie to nie interesowało.
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Belmondo

Post autor: dogmeat »

@Burak Jęki małpy nie oznaczają, że małpa przyjęła treść do wiadomości i ją zrozumiała.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Belmondo

Post autor: Suseł »

Burak pisze: 19 kwie 2021, 17:06
Suseł pisze: 19 kwie 2021, 16:54 Potem ludzie podbijali do Bałagana, na co on odpowiedział, że nie ma nic z tym wspólnego i żeby nieobrotni nie zawracali mu dupy, tylko wyjaśniali z Belmondziakiem i poszli grać w piłkę.
Z tym że Kaz tak naprawdę wiedział o tym bo Belmondo mu mówił o tym. Poniżej snap z 21 maja 2016, czyli chwilę po starcie preorderu SCiB:
Spoiler
O, nie wiedziałem. Ten odcinek serialu "Mobbyn i przyjaciele" musiał mi umknąć. Bardzo nieładnie ze strony Kaza - najpierw NAAAJAAAAK, a potem jak wyjebani fani się skarżą, to CO ZŁEGO TO NIE JA. Chociaż faktycznie Bałagane na tym snapie nie brzmi, jakby cokolwiek rejestrował XD.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Belmondo

Post autor: dogmeat »

W ogóle mnie dziwi, że Kaz powszechnie jest uznawany za jakąś real talkową postać, przecież to również pacan. Z umiejętnościami pisania i rapowania, na pewno kiedyś, ale nadal tłuk. Tyle, że teraz robi za jakąś hustlerską wersję Palucha na trapach i daje featy tym grzybom z trzyliterkowymi nazwami składu za ksywą, bo w takiej korzystnej koniunkturze się odnalazł.

Zresztą szczerze ja wierzę tylko w te słowa:
_oyche_doniz_ pisze: Polski rap to jest miejsce, gdzie tyle kanalii i szuj na metr kwadratowych nie uświadczysz nigdzie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

no kaz to jest taki hewramobbynowy paluch, albo inaczej belmondo z kalkulatorem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Belmondo

Post autor: Spenser »

dogmeat pisze: 19 kwie 2021, 17:14 @Burak Jęki małpy nie oznaczają, że małpa przyjęła treść do wiadomości i ją zrozumiała.
:lol:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Belmondo

Post autor: gods bidness »

Akurat już to raz kiedyś pisałem, że Kaz jaki by nie był i ile by takich samych zdjęć z taką samą miną w wieśniackich ciuchach na instagramach nie wrzucił, to jednak tym się od tych wszystkich ćpuńskich debili typu Belmondo czy Sentino odróżnia, że jest biznesowo ogarnięty i potrafi tłuc hajs na gimbusach (na miarę swoich możliwości) i chałturzyć na jakichś ciuszkach itd. jak jakiś Paluch, Kali czy inny Bilon. A przecież mógłby skończyć jak wyżej wymienieni i nikt by się specjalnie nie dziwił.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Belmondo

Post autor: fromage »

SCiB najlepsza polska plyta po smarku i innych paru klasykach i kwitflip za te 50zloty oczywiscie bym sie wkurwil moze na poczatku ale pozniej zrozumial ze to jest wlasnie taki smaczek biznesowy ale rapowy, rafalala? hmm pamietam caly forumek go mial namierzony na celowniku ze chuj ze pedal ze to i tamto a pozniej sie okazalo ze niby wszystko spoko, na ten temat nie mam zabardzo do powiedzenia ale jesli juz sie bawimy w te tematy to tylko Pataya i inne Tajlandie z browarem Thai na sloniku gdziesz poprzez duze lasy, ciekawe co bedzie w nastepnych paru tygodnich w swiecie belmondo/mobbyn ery, czy mu GSP znowu wbije na klatke ale tym razem jebnie z buta czy moze petarda bedzie grana (moze mi sie myli ale na filmiku cos wygladalo na petarde i na zapalniczke), czy belmondo pojdzie na odwyk by zrozumiec sie ze swoimi demonami czy poprostu zmieni wojewodzctwo lub nawet kraj jesli przypal bedzie zbyt wysoki, tego sie dowiedziemy w nastepnym odcinku
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

fromage pisze: 19 kwie 2021, 22:01 moze mi sie myli ale na filmiku cos wygladalo na petarde i na zapalniczke
tez tak mi sie wydawalo, ale to zapalara i szlugi
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Belmondo

Post autor: Megidox »

Fro kurde chciałem zebys wrocil a juz tego zaluje :lol:
Stwierdzic ze typ rucha Cie na hajs jest smaczkiem no kurwa ja pierdole.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Belmondo

Post autor: Spenser »

W pewnym sensie jest to smaczek, typ jest tak bardzo hastlerem że wypierdala własnych fanów na siano :dunno:
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Belmondo

Post autor: Willxc »

Przecież algidziak był wtedy w grubym sztosie i to siano z płyt poszło na kurwy i dragi więc co się dziwić że nie było fizyków scib
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Belmondo

Post autor: BENGAL »

gods bidness pisze: 19 kwie 2021, 21:52 Akurat już to raz kiedyś pisałem, że Kaz jaki by nie był i ile by takich samych zdjęć z taką samą miną w wieśniackich ciuchach na instagramach nie wrzucił, to jednak tym się od tych wszystkich ćpuńskich debili typu Belmondo czy Sentino odróżnia, że jest biznesowo ogarnięty i potrafi tłuc hajs na gimbusach (na miarę swoich możliwości) i chałturzyć na jakichś ciuszkach itd. jak jakiś Paluch, Kali czy inny Bilon. A przecież mógłby skończyć jak wyżej wymienieni i nikt by się specjalnie nie dziwił.
ziomus kazdego z nich kaliona biliona paluchona kazona rozni czarno na bialym w waracabach ze oni maja rodziny dzieciaki i odbijaja ping ponga jak nadal od tych lewych aferowiczow co zyja tylko przyjeciem na dziesiec osob plus trzy i se zyja swoim zyciem wlasnym a ty rozkminiasz ich a to proste ze odbili kurs lajby i sie ciesza zyciem na tym rejsie popierdolonym plus to oni byli szefami na statku reszta tych zepow co sie do nich doklejali zostala na grubej kurwa czopce w porcie bo czy to gm czy bor czy kurwa inne diil to oni dbali o to zeby kazdy co z nimi fruwa mial dobrze a niektorym sie sie wdziera na banie mr anderson ze on tez bedzie kurwa grubasem bosem i rozpierdoli systemy i zwykle firma stoi jak stoi a tamten po nieudanym zamachu na papieza jest krecony przez zakonnice w serdel

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
to jest biznes ziomki ze kurwa jak ci kapie i masz na bombe bucha i ryse fryty to cie huj obchodzi skad kapie bo ci kapie ale kurwa jak jestes czlowiek pogoda i rozkminiasz co do czego to widzisz szybko kurwa kto jest warty zaufania kto dba o statek a kto tylko jest pasozytem jebanym i cie wyjebie na muke po stalinowsku przy 1 mozliwosci plus kurwa kazior jak na goja to jest kumaty bo wyjebal na muke faryzeusza belmondziaka cwaniaka
Awatar użytkownika
piotr0
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:58

Re: Belmondo

Post autor: piotr0 »

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Belmondo

Post autor: oyche »

takie tam, druga zwrotka lepsza
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Belmondo

Post autor: many-s »

Sama muzyczka Belmondo jest ok, ale kwitflipy po 50 zł na słuchaczach to jest coś niedopuszczalnego. Nie kupiłbym w preorderze nigdy żadnej płyty od takiego człowieka. Jak chce naciągać ludzi w imieniu chuj wie czego pod płaszczykiem tworzenia lepszej muzyki to niech sobie zrzutkę założy. BENGAL powyjaśniał wszystko jak trzeba. Tak samo jak z Sentino - muzyczka spoko ale jako człowiek bardzo negatywny.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Belmondo

Post autor: marco_pantani »

a pamietacie te akcje co belmondziak jechal z goracym plecakiem i go niebiescy zaczeli scigac a on zaczal im spierdalac na rowerze i wyrzucil w koncu gdzies te nplecak XD? to byla prawda czy nie, bo pojawilo sie po jakims czasie info, ze to fejk?
ODPOWIEDZ