ejmatt

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: ejmatt

Post autor: DeDoK »

m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
nie masz co robic by diggowac takie rzeczy?
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: ejmatt

Post autor: benqacz »

m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
Dzięki wielkie
znak życia :D Co to za dropbox? Dasz linka?
#free2rzyn
japierdole
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:09

Re: ejmatt

Post autor: japierdole »

Ja tam mam wypierdolone. Kiedys byłem sajko ale po tych akcjach juz nie chce mi sie tego nawet odpalać. Zachowanie analogiczne do dziewczyny z okresem xD, gorszy dzień, to rozpierdala i wrzuca wszystko, by zaraz wrócic i przekonywać ze już jest ok.
Nie wierze ze juz cokolwiek wyjdzie w całości i nie zostanie usunięte
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: ejmatt

Post autor: redman23 »

benqacz pisze: 08 sie 2020, 22:58 Co to za dropbox? Dasz linka?
https://www.dropbox.com/sh/jdy36ifb4e2m ... Icu2a?dl=0
frontkick

Re: ejmatt

Post autor: frontkick »

Kumam performens że niby jest artystą strapionym i dreczonym demonami i w ogóle że pod wpływem emocji dramatycznie wypierdala całą twórczość z internetu ale takie cos wrazenie moze zrobic tylko raz a on już siedemnaście razy powtarza ten schemat i no smieszne to juz, wspolczuje fanom tego performera i zachecam do rozwazenia czy warto dalej dawac o to wszystko jebanie
m4t1f
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:23

Re: ejmatt

Post autor: m4t1f »

DeDoK pisze: 08 sie 2020, 12:44
m4t1f pisze: 07 sie 2020, 21:36 Jak ktoś uważa że ejmatt od czerwca nic nie nagrał, to słuchajcie co zostawił na dropboxie:
nie masz co robic by diggowac takie rzeczy?
Owszem - diggowałem, digguję i nie planuję przestać, taka obsesja co poradzę. Póki co uczyniłem tym więcej dobrego niż komukolwiek zaszkodziłem. Uprościłem fanom dostęp do nowego nagrania, które sami znaleźliby nieprędko, albo i wcale. Sprawdzanie folderu ejmatt'a na dropboxie nie dla każdego musi być codziennością a w przypadku ewentualnego spóźnienia moglibyśmy nigdy nie dowiedzieć się, że coś takiego powstało. Znamy ejmatt'a nie od dziś - lepiej na zimne dmuchać, rozumiecie jak to jest. Dotychczas ejmatt nie napisał z pretensjami, ale zanim komuś przyjdzie na myśl że upubliczniam twórczość wbrew jego woli to uprzedzam: jeżeli ejmatt kiedykolwiek napisze do mnie z prośbą o usunięcie z youtube'a - zrobię to bez wahania, szanuję wolę artysty. Z dysku nie zamierzam, ejmatt sam zgadza się na to zamieszczając to w internecie. Osobiście uważam że ejmatt wiedział co robi wrzucając "raz jeszcze" na dropboxa i był świadomy że prędzej czy później ktoś może to odnaleźć. Gdyby naprawdę zależało mu abyśmy tego nie usłyszeli - nie upubliczniłby tego nigdzie.
guzi pisze: 02 mar 2020, 13:32 Laik był bożkiem śli*gu
Ejmat będzie ślizgawki
Japan
Posty: 194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: ejmatt

Post autor: Japan »

ej pamięta ktoś jego numer z jakieś nierozpoczętej serii we will rap for food? Fajne tam zwrotki dawał. Jak to się nazywało? Ktoś ma ten numer?
Tylko PiS
m4t1f
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:23

Re: ejmatt

Post autor: m4t1f »

Japan pisze: 09 sie 2020, 23:21 ej pamięta ktoś jego numer z jakieś nierozpoczętej serii we will rap for food? Fajne tam zwrotki dawał. Jak to się nazywało? Ktoś ma ten numer?
Zapewne chodziło Ci o ten numer, na Geniusie otagowany jest skrótem "WR4F #1" czyli po rozwinięciu "Will Rap For Food".
guzi pisze: 02 mar 2020, 13:32 Laik był bożkiem śli*gu
Ejmat będzie ślizgawki
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: ejmatt

Post autor: Spenser »

frontkick pisze: 09 sie 2020, 0:02 Kumam performens że niby jest artystą strapionym i dreczonym demonami i w ogóle że pod wpływem emocji dramatycznie wypierdala całą twórczość z internetu ale takie cos wrazenie moze zrobic tylko raz a on już siedemnaście razy powtarza ten schemat i no smieszne to juz, wspolczuje fanom tego performera i zachecam do rozwazenia czy warto dalej dawac o to wszystko jebanie
Wydaje mi się że to może nie być performens do końca.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: ejmatt

Post autor: benqacz »

myślę że tu mamy do czynienia z wachaniami nastrojów połączonymi z dragami , frustracją oraz manifestacją niezależności podziemnej. Ejmatt zasługuje na fejm z takim skillsetem, w głębi na pewno go podąża , ale widząc rynek i cierniową drogę podziemnego rapera rozpierdala nawet ten nikły nagromadzony fanbase w akcie rozpaczy :damn:
#free2rzyn
m4t1f
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:23

Re: ejmatt

Post autor: m4t1f »

Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek
guzi pisze: 02 mar 2020, 13:32 Laik był bożkiem śli*gu
Ejmat będzie ślizgawki
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: ejmatt

Post autor: knarku »

@Raptowny jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: ejmatt

Post autor: Raptowny »

Przepoczwarzasz się z intelektualisty w mordercę.. Nabawisz się przyciemnianych okularów od tych wyrzutów sumienia, skierowanych do środowiska..
Całkiem dobry, agresywnie szczery kompozycyjnie opis zabaw na osiedlu.. Nastraja odbiorcę jak True Szczur's w wykonaniu J u n e s 'a.. Piąteczka. :joint:
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: ejmatt

Post autor: przedszkolanek »

m4t1f pisze: 11 sie 2020, 4:43 Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek
to nie jest po prostu IPA bez spacji?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: ejmatt

Post autor: oldschool »

benqacz pisze: 10 sie 2020, 22:45 myślę że tu mamy do czynienia z wachaniami nastrojów połączonymi z dragami , frustracją oraz manifestacją niezależności podziemnej. Ejmatt zasługuje na fejm z takim skillsetem, w głębi na pewno go podąża , ale widząc rynek i cierniową drogę podziemnego rapera rozpierdala nawet ten nikły nagromadzony fanbase w akcie rozpaczy :damn:
Sfrustrowany to moim zdaniem może być ktoś, kto konsekwentnie działał a skończył chujowo, np. taki Jot z Wrocławia co jest lokalną legendą, a teraz ma poniżej 100 wyświetleń pod kawałkami. A gość co sam zrobił wiele, żeby być tam gdzie teraz niech się dalej mierzy z problemami, które sam stworzył.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: ejmatt

Post autor: kapper1 »

Gość się odnajduje w różnych stylach, więc dalej mam wielki ból dupy, że ten człowiek tak odpierdala.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: ejmatt

Post autor: Spenser »

@benqacz wiesz co, ja sobie kminie że to bardziej chodzi o to że sytuacja kiedy nagle łapiesz hype i ludzie patrzą na Twoje ruchy to jest dla wielu twórców sytuacja kiedy robi się niekomfortowo, bo jak nawijał Rodney Mullen łatwiej jest się wybić i napierdalac, a problem wydaje mi się że się zaczyna jak już jesteś w świadomości ludzi. To nie jest dla każdego.
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ejmatt

Post autor: edenmar »

przedszkolanek pisze: 11 sie 2020, 17:38
m4t1f pisze: 11 sie 2020, 4:43 Jest może na forum jakiś kryptoanalityk?
Obrazek
to nie jest po prostu IPA bez spacji?
Ale chodzi wam o to co on tam sobie napisał? To jest transkrypcja fonetyczna "inimitable".
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: ejmatt

Post autor: przedszkolanek »

mnie się wydaje że o to chodziło koledze
m4t1f
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:23

Re: ejmatt

Post autor: m4t1f »

Usuwania ciąg dalszy. Wchodzę dziś na www ejmatt'a (3jzur3kcj4.com) i wita mnie taki komunikat:
Obrazek
guzi pisze: 02 mar 2020, 13:32 Laik był bożkiem śli*gu
Ejmat będzie ślizgawki
ODPOWIEDZ