Pikers

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Pikers

Post autor: oyche »

ciężko o top3 u pikersa, ale bez 'tego nigdy dość' nie da rady

oprócz oczywistych to 'potwór z głębin' lubię

z tego roku 'z jednej gliny' jest dojebane
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10196
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Pikers

Post autor: ART »

cyklicznie co 10 stron tematu bedziemy wymieniac top3 piosenek pikersa?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Pikers

Post autor: 3rzyn »

Jak ktoś nie wymienił to o co się spinać
Wszystkie moje posty to fiksja
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Pikers

Post autor: Willxc »

ja wymieniłem, ale nie pamiętam co, na ten moment pewnie się coś zmieniło i top 3 dla mnie to charon, klatkaż i anakin
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Pikers

Post autor: Piters »

Ciekawe czy Piki coś tam robi na album czy coś skoro od 4-5 miechow nie wlatuja numery (poza featami pojedynczymi). Licze, ze przerwa dobrze zrobi bo forma w tym roku raczej srednia, a to nadal jebany krol
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
grijol
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39

Re: Pikers

Post autor: grijol »

Niestety myślę, że Pikers raczej nie jest materiałowym gościem i ciężko tym bardziej, że po latach tyle numerów już wrzucił mu będzie zrobić jeden fajny, spójny materiał. Chociaż sam na to liczę, bo lubię słuchać oldschoolowo płytami a nie same single. Oczywiście mimo to topka w polszy, mam słabość do jego numerów.
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Pikers

Post autor: filipthekiddo »

ja cierpliwie czekam na falę, bo sądząc po snipetach, to będzie jeden z moich ulubionych albumów pikersa, niech odpoczywa ile musi
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Pikers

Post autor: koniec »

ja nie wymieniłem a dałbym klatkaż, gadki i najlepiej smakują kłamsta, no i jako bonus Lingo z Igim
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Pikers

Post autor: marco_pantani »

marco_pantani pisze: 30 wrz 2021, 8:41
yytr pisze: 29 wrz 2021, 23:36 W ogóle coś wiadomo dlaczego nic nie wpada od Pikiego ostatnimi czasy?
@eddy_wata a kiedy niby był prime jak on sie cyklicznie od kilku lat rodzi na nowo jak już człowiek zaczyna myśleć, że kiedyś to było
Pikers mówił, że zrobił przerwę od wrzutek, ale nie zrobił przerwy od nagrywania i niebawem wraca

czekam na rozkminki
Awatar użytkownika
kolezka
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2019, 13:39
Lokalizacja: raqz.pl

Re: Pikers

Post autor: kolezka »

Jako stary byly sluchacz pikersa mam opinie, ze stal sie tym raperem ktorych wysmiewal na poczatku swojej kariery (w glebokim 2016). Piosenki robione pod kurwy z liceum, a wersy pisane pod synchronizacje wyplywajacego kislu z majtek 15 latek. O jego koledze MFC szkoda strzepic ryja bo gosciu z kazdym rokiem co raaz wiekszy regres. Ostatnio cos glosno pisal, ze on nigdy nie chcial byc raperem, a cala jego otoczka to jedno wielkie promo. Tak kurwa promo od 7 lat robienia z siebie debila/rapera i prob wrzucania asluchalnych rapowych nut, aby po 7 latach powiedziec ze to bylo promo i on nigdy nie chcial byc raperem, a tak naprawde DJ'em - ktorym tez jest koszmarnie slabym.
Dojrzalem i albo HNN zostalo mentalnie dalej w 2016 z lysym na czele, albo oni swiadomie robia teraz teen-feel-rap-music
raqz.pl i chuj
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Pikers

Post autor: 3rzyn »

Dziwna opinia, niejedna dupa miała kisiel słuchając na twój widok w 2015
Może po prostu nastąpił już przesyt i zmęczenie po siedmiu latach słuchania?
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
kolezka
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2019, 13:39
Lokalizacja: raqz.pl

Re: Pikers

Post autor: kolezka »

>Dziwna opinia, niejedna dupa miała kisiel słuchając na twój widok w 2015
Masz racje ale to byl 2015, a ja bylem guwniakiem nieznajacym swiata w licuem. Jestesmy teraz 6 lat do przodu wiele sie zmienilo, a pikers nadal wydaje sie targetowac na ludzi w okresie 1-2 liceum i pisze wersy pasujace do opisow na instagram

>Może po prostu nastąpił już przesyt i zmęczenie po siedmiu latach słuchania?
Tutaj na pewno masz racje bo nawet nie mam ochoty sprawdzac nowego pikersa. Raz na jakis czas z nudow wejde i posprawdzam po kolei najnowsze piosenki, ale bez takiej zajawki jak np. gdy pierwszy raz uslyszalem motyla czy 20016.

PS: Tylko ja w zyciu spotkalem kurwe ktora zepsula mi "Na twoj Widok" i przez nia nie moge tego sluchac xD?
raqz.pl i chuj
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Pikers

Post autor: 3rzyn »

kolezka pisze: 29 paź 2021, 12:35 Masz racje ale to byl 2015, a ja bylem guwniakiem nieznajacym swiata w licuem. Jestesmy teraz 6 lat do przodu wiele sie zmienilo, a pikers nadal wydaje sie targetowac na ludzi w okresie 1-2 liceum i pisze wersy pasujace do opisow na instagram
2019 to ostatni peak Pikiego moim zdaniem i poszło wtedy kilka kawałków które dały powiew świeżości: Halo ziemia, charon, gadki, dziewiąte życie. Mniej autotune'a, bardziej rytmiczny styl. Ostatnio natomiast próbuje z drillem a na efekty pozostaje czekać. Ja wierzę że rozwija się dalej ale dobrze rozumiem to uczucie zmęczenia. :confused: On chyba też jest zmęczony i nostalgiczne kawałki są dla mnie symptomem wypalenia. Niektóre też stają się klasykami jak rozmawiaj ze mną które pewnie niejeden facet po zerwaniu też słuchał. ;)
kolezka pisze: 29 paź 2021, 12:35 PS: Tylko ja w zyciu spotkalem kurwe ktora zepsula mi "Na twoj Widok" i przez nia nie moge tego sluchac xD?
Cieszę się że trafiłam (ale nie że zepsuła) ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2021, 12:52 przez 3rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
kolezka
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2019, 13:39
Lokalizacja: raqz.pl

Re: Pikers

Post autor: kolezka »

Nie znam osoby ktora nie byla smutna i nie katowala sie jeszcze wtedy pikersem ;)
>2019 to ostatni peak Pikiego moim zdaniem
Zgadzam sie, akurat charon, gadki i dziewiate zycie jeszcze lataja u mnie w playliscie.
raqz.pl i chuj
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Pikers

Post autor: 3rzyn »

Z 2020 "nowe plany" mi się bardzo podobają ale fakt ze po dobrym 2019 ostatnie dwa lata nie działo się zbyt dużo
Spoiler
Zobaczymy jak to będzie, w 2017 tez nie wyszlo duzo kawalkow ktore bym zapamietala do dzis a 2018 zaczął się od daj spokój :)
Wszystkie moje posty to fiksja
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Pikers

Post autor: onizuka »

kiedys zrobilem playliste której nie aktualizowałem już prawie rok. Jak ktoś lubi starsze tracki pikersa głównie 2017-2020, to śmiało zapraszam. 62 kawałki jak na pikersa to konkretna selekcja
https://youtube.com/playlist?list=PLpjS ... _aXu5OWjMj
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Pikers

Post autor: marco_pantani »

Piki po prostu przez te lata się zmieniał. Posłuchajcie pierwszych kawałków i posłuchajcie ostatnich. Idzie z duchem czasu i moim zdaniem zaliczył w chuj duży progres w ostatnich 3 latach. Peak pikersa też jest nie do określenia bo chłop ma peak już kurwa od kilku lat i zdarza mu się chujowy kawałek ale przeważają te dobre. Z kolei 9p ciężko się słucha bo ci jego ziomkowie często nawijają chujowo, nie wiem, te ich teksty brzmią jak freestyle na krótkiej przerwie i zupełnie nie pasuje do rozkmin pikersa... Teksty w stylu karta na czasie co to za misie, jesteśmy chyba w jebanym kryzysie, odpalam topke, czuję gówno już po pierwszym gryzie, to co na szczycie trawi się ciężko, jak ptasie mleczko zajebane swoim najlepszym koleżkom :rotfl:
Takie moje zdanie. Pikers robi co chce i z kim chce ale wolę go zdecydowanie bardziej na solo
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Pikers

Post autor: yytr »

Nie no, takie wyżej wymienione 'Nowe plany' to sztos a to było rok temu. Piki ma gorsze i lepsze okresy ale jakiś poziom jest stale trzymamy.
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Pikers

Post autor: JoeyJoeJoe »

haha ale was piki pocisnął na insta loooooool
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Pikers

Post autor: Willxc »

chuj ci w dupe pikers człowikiem jesteś zjebanym, ale muzyke i tak robisz najlepszą pozdro
ODPOWIEDZ