PRO8L3M

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: PRO8L3M

Post autor: moxxi »

Tak chujowe pretensjonalne pseudo artystyczne gówno że muszę to podbić jeszcze raz
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: PRO8L3M

Post autor: kebab »

O ja pierdole, jakie to jest najgorsze i najbardziej chujowe :bowdown: Nie sądziłem, że to powiem ale przy tym to kurwa żabson jest muzykiem i powinien dostać grammy.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
diemdzi
Posty: 101
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:08

Re: PRO8L3M

Post autor: diemdzi »

taktyczny wpis dla najgorszego gówna jakie słyszałem od lat
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: PRO8L3M

Post autor: esdoen »

co ten KŁ0POT
lll
Posty: 1556
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: PRO8L3M

Post autor: lll »

ciary, żenady oczywiście
Yerkes
Posty: 255
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: PRO8L3M

Post autor: Yerkes »

Gówno obesrane ten utwór muzyczny.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: PRO8L3M

Post autor: sebring »

jestem ciekaw czy ktos na forum zalozy w koncu temat o SIKSIE
chetnie poczytalbym wpisy na nim

a co do opinii o utworze to napisze jeszcze raz, ludzie ktorzy to propsujecie: nie wstyd wam? XDDDDDDDDDD
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
littlenigganudy
Posty: 57
Rejestracja: 29 lip 2020, 19:45

Re: PRO8L3M

Post autor: littlenigganudy »

zajebiste nie poddawaj sie jedziesz dalej wierz w swoje marzenia dasz rade we makin it out of the hood fr
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: PRO8L3M

Post autor: badi »

od wczoraj non stop na ripicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: PRO8L3M

Post autor: F88G »

Świetne. Mocne też, ale to nie muzyka dla wszystkich czyt. nie jest zwyczajnie przyjemna. Tym bardziej, żebym sobie na ripicie puszczał. No nie da się słuchać narracji o molestowaniu dziecka jakoś długo, wódeczki hehe też się do tego nie napijesz. Wizualia prima sort, ładnie można sobie dopowiedzieć dłuższe historie.

Nie wiem co w tym pretensjonalnego. Jest pewien problem w społeczeństwie, ktoś o nim napisał, dosyć poetycko - nie dając rozwiązań, z perspektywy pierwszej osoby, zupełnie bez agresji. Gdzie tu pretensjonalność? Pretensjonalne byłoby udawanie, że problem nie istnieje. Pretensjonalna byłaby ocena tego 3 minutowego wałka na podstawie dość nieudolnej ideologicznie Marii Peszek czy ostatnich podrygów Problemu. Ostatecznie, będąc emerytem, uśmiechnąłbym się kącikiem ust, słysząc w radiu za 50 lat, że Maria Peszek znowu nakurwia o dzieciach jebanych przez papieża. Pomyślałbym sobie, nie dając już żadnej uwagi problemom tego świata, że olaboga, jebana nie odpuszcza xD. Artysta zafiksowany i z obsesją na pewnym punkcie jest znacznie lepszy niż artysta który pierdoli głupoty o wszystkim naraz. To zwyczajnie korzystne, mieć takiego na rynku. Z wielu powodów.

Jeśli ktoś widzi w tym numerze polityczkę, to mam dla niego złe wieści.

Bałem się, że Oskar wszystko zjebie i rzeczywiście, wszystko zjebał. Jednocześnie żaden inny raper w tym kraju nie mógłby tej zwroty w ogóle przywinąć, lub nawet próbować. Nie wiem, czy ten głos, ta maniera i ten wykrzyk działa na korzyść, był właśnie dość apelowo-licealny i mnie osobiście wykręcał. Nie bardzo pasuje, ale być może słuchaczowi nierapowemu pasuje, chyba tak jest.

Potem mnie uderzyło, że gdzieś już to słyszałem czyt. napisał jej - Marii - mocny kawał zwroty. I trochę inaczej już się to odbiera. Fajnie byłoby, gdyby Oskar był takim Cyganem polskiej muzyki, trochę odciął się od branży i jej zjebanych na dłuższą metę truskulowych zasad. Był dyrektorem artystycznym tak zwanym. Gdyby mógł kreować dobrych wykonawców. Tego mu życzę, bo to od zawsze było jego powołanie, szczególnie dobitnie ostatnio to widać. Ja wiem, że rodacy potrzebują płyty problemu raz na rok, ale ja bym wolał dostać kolejną za dziesięć lat. No i śledząc branże, to raczej oczywiste, że Oskar ghostwriteruje sporo a pewnie nawet więcej, niż można by pomyśleć.

No chociaż dziarma mu się nie udała. Ale rozumiem, że to jeszcze betatesty.

Pretensjonalne. Pretensjonalne to mogło być 15 lat temu, kiedy całe gówno ideolo się zleciało pod tego typu parasol. Teraz to nawet nie wzbudza większych emocji. Pretensjonalna może być aranżacja, nie temat. Ta jest świetna. Temat jest jaki jest. Pretensjonalne. Kiedyś będzie tak, że jakikolwiek ziomeczek zajawiony hiphopem nagrywając hh numer zostanie nazwany pretensjonalnym. Przez czysty fakt, że społeczeństwo się znudzi do zarzygania tą muzyką.

Piosenka o tym, że małe dziecko zostało zgwałcone przez księdza.

PRETENSJONALNE.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: PRO8L3M

Post autor: oyche »

pretensjonalny post
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PRO8L3M

Post autor: jajca »

Jesteś pewien, ze masz dobre znaczenie słowa „pretensjonalność”? Tak się upewniam, bo często ludzie mylą
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: PRO8L3M

Post autor: F88G »

wszystko zależy od punktu siedzenia.
moore
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: PRO8L3M

Post autor: moore »

> pretensjonalne

o wiele mniej niż tutejsi edgelordzi
frontkick

Re: PRO8L3M

Post autor: frontkick »

Nie znam polskiej alternatywy wiec to dla mnie ta sama polka co nowy Krzysztof Skonieczny, no dla mnie spoko, zarzuty o pretensjonalnosc troche przesadzone jako ze to nie jest rzecz zeby sb non stop na ripicie latała wiec niech sb odpierdalaja co chcą, mi sie podoba taka nadęta sztuka dla sztuki

Wgl jaki incydent kalowy wstapil na forumek, chlopy sie przescigaja w pokazywaniu jak bardzo maja wyjebane na taki wczuty pseudoartystyczny numer
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

F88G pisze: 11 wrz 2021, 15:40 Świetne. Mocne też, ale to nie muzyka dla wszystkich czyt. nie jest zwyczajnie przyjemna. Tym bardziej, żebym sobie na ripicie puszczał. No nie da się słuchać narracji o molestowaniu dziecka jakoś długo, wódeczki hehe też się do tego nie napijesz. Wizualia prima sort, ładnie można sobie dopowiedzieć dłuższe historie.

Nie wiem co w tym pretensjonalnego. Jest pewien problem w społeczeństwie, ktoś o nim napisał, dosyć poetycko - nie dając rozwiązań, z perspektywy pierwszej osoby, zupełnie bez agresji. Gdzie tu pretensjonalność? Pretensjonalne byłoby udawanie, że problem nie istnieje. Pretensjonalna byłaby ocena tego 3 minutowego wałka na podstawie dość nieudolnej ideologicznie Marii Peszek czy ostatnich podrygów Problemu. Ostatecznie, będąc emerytem, uśmiechnąłbym się kącikiem ust, słysząc w radiu za 50 lat, że Maria Peszek znowu nakurwia o dzieciach jebanych przez papieża. Pomyślałbym sobie, nie dając już żadnej uwagi problemom tego świata, że olaboga, jebana nie odpuszcza xD. Artysta zafiksowany i z obsesją na pewnym punkcie jest znacznie lepszy niż artysta który pierdoli głupoty o wszystkim naraz. To zwyczajnie korzystne, mieć takiego na rynku. Z wielu powodów.

Jeśli ktoś widzi w tym numerze polityczkę, to mam dla niego złe wieści.

Bałem się, że Oskar wszystko zjebie i rzeczywiście, wszystko zjebał. Jednocześnie żaden inny raper w tym kraju nie mógłby tej zwroty w ogóle przywinąć, lub nawet próbować. Nie wiem, czy ten głos, ta maniera i ten wykrzyk działa na korzyść, był właśnie dość apelowo-licealny i mnie osobiście wykręcał. Nie bardzo pasuje, ale być może słuchaczowi nierapowemu pasuje, chyba tak jest.

Potem mnie uderzyło, że gdzieś już to słyszałem czyt. napisał jej - Marii - mocny kawał zwroty. I trochę inaczej już się to odbiera. Fajnie byłoby, gdyby Oskar był takim Cyganem polskiej muzyki, trochę odciął się od branży i jej zjebanych na dłuższą metę truskulowych zasad. Był dyrektorem artystycznym tak zwanym. Gdyby mógł kreować dobrych wykonawców. Tego mu życzę, bo to od zawsze było jego powołanie, szczególnie dobitnie ostatnio to widać. Ja wiem, że rodacy potrzebują płyty problemu raz na rok, ale ja bym wolał dostać kolejną za dziesięć lat. No i śledząc branże, to raczej oczywiste, że Oskar ghostwriteruje sporo a pewnie nawet więcej, niż można by pomyśleć.

No chociaż dziarma mu się nie udała. Ale rozumiem, że to jeszcze betatesty.

Pretensjonalne. Pretensjonalne to mogło być 15 lat temu, kiedy całe gówno ideolo się zleciało pod tego typu parasol. Teraz to nawet nie wzbudza większych emocji. Pretensjonalna może być aranżacja, nie temat. Ta jest świetna. Temat jest jaki jest. Pretensjonalne. Kiedyś będzie tak, że jakikolwiek ziomeczek zajawiony hiphopem nagrywając hh numer zostanie nazwany pretensjonalnym. Przez czysty fakt, że społeczeństwo się znudzi do zarzygania tą muzyką.

Piosenka o tym, że małe dziecko zostało zgwałcone przez księdza.

PRETENSJONALNE.
ładny post, pozdrawiam
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: PRO8L3M

Post autor: MicBar »

Jak się używa słów, których znaczenia się nie zna to rzeczywiście super.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: PRO8L3M

Post autor: F88G »

Taki, który jest sztuczny, robiony na pokaz, np. ktoś może zachowywać się w taki sposób, jakby był bardziej kompetentny niż w rzeczywistości
Pisałem o tym, że nie uważam, żeby tak było właśnie.
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: PRO8L3M

Post autor: panbyku »

many-s pisze: 10 wrz 2021, 15:11
Oskar83 sprawi, że lewactwo i tęcza jeszcze będzie modne w rap środowisku
kurwa oby
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PRO8L3M

Post autor: ART »

oskar83 to poki co sprawia ze raper pro8l3m nie bedzie modny w rap srodowisku
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ