PRO8L3M

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PRO8L3M

Post autor: jajca »

troche dziwny wybor na pierwszy singiel zwlaszcza ze, z tego co kojarzę, ten gimmick z SZOKOWANIEM i prowokowaniem na tle religijnym pani Maria ma już przećwiczony i (nomen omen) przeruchany. Nawet pomysł na tytul albumu dziwnie znajomy - Ave Maria vs "Jezus Maria Peszek".
No ale jak już trzeba brak treści muzycznej maskować poruszaniem Bardzo Ważnych Tematów to w sumie lepiej w ten sposób, niż szokować owłosionymi pachami, tak jak to robiła na początku kariery pozując na Peaches po wylewie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: PRO8L3M

Post autor: oldschool »

Napisane jest, że to czwarty singiel.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PRO8L3M

Post autor: jajca »

a dobra tu mi się pojebalo w takim razie
swoją drogą dopiero obczaiłem okładkę i jednak pachy też są
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

to nie jest pierwszy singiel, a dzisiaj już premiera całości. i w sumie to chyba już od drugiej płyty poruszała bardzo ważne tematy. choć to też pytanie, co dla kogo jest ważne. bo przykładowo, dla niejednego prawaczka takie bezkarne gwałcenie dzieci przez klechów jest niezbyt ważne. i w ogóle dla wielu polaków też chyba nadal.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: PRO8L3M

Post autor: Rupert »

Niezła okładka xD ogólnie nie kumam tego że kobiety bardzo walczą o niegolenie pach, co w tym fajnego bardziej się utrzymuje zapach potu przez to proszę niech ktoś wytłumaczy
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

ale kto walczy i z czym/kim konkretnie o to niegolenie pach? chyba nie nazywasz walką okładki autorskiej płyty?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: PRO8L3M

Post autor: oyche »

hahah o kurwa :lol:
Johnny

Re: PRO8L3M

Post autor: Johnny »

Ale co za różnica jakie tematy porusza, jak to się nie broni w żadnym wymiarze, taki utwór na patencie "TERA KURWA PATRZCIE JAKI ARTYZM" - coś tam brzdękoli w tle, na to rzucane są bez ładu i składu CIĘŻKIE SŁOWA, oczywiście każde z osobna, ubranie tego w jakąś spójną treść przecież miało by za mało ARTYZMU, a na koniec wchodzi Oskar83 chuj wie po co i powtarza dokładnie to samo. No faktycznie, czekej no gdzie mi się bowdowny zapodziały...
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

co tu jest niespójnego w treści?
Johnny pisze: 10 wrz 2021, 14:43 taki utwór na patencie "TERA KURWA PATRZCIE JAKI ARTYZM"
xdddd
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2021, 14:47 przez clockers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: PRO8L3M

Post autor: Rupert »

https://www.newsweek.pl/polska/spolecze ... em/v0v9g7x
https://www.theguardian.com/lifeandstyl ... f-ornament
https://depilconcept.pl/naturalne-piekn ... depilacji/
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-ob ... rects=true

poprostu odnosze wrażenie że niegolenie jest czasem eksponowane jakby było czymś istotnym jakimś przekazem do kogoś może dla innych kobiet może dla mężczyzn nie wiem
n zwracam tylko na to uwagę że powinno się paszki golić dla lepszej higieny i komfortu :)
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: PRO8L3M

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:48 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

@Rupert nie no spoko, ja wiem, że istnieje w przestrzeni publicznej taki dyskurs, podobnie jak wokół innych tematów związanych z wyglądem zewnętrznym, ciałem, higieną etc. ale użyłeś słowa 'walka', więc zaciekawiło mnie kto walczy i w czym się ta walka przejawia, bo ja nie dostrzegłem. jeśli już to może jakaś dyskusja na zasadzie przeciwwagi dla ogólnego i powszechnego idealizowania kobiecego ciała i promowania pięknych, zadbanych wygolonych co do jednego włoska itd. dla mnie żaden temat. jeśli dziewczyna ma ochotę to eksponować, bardzo proszę - ostatecznie jej sprawa, czy znajdzie faceta, który będzie miał z tym luz. a zapewne nawet znajdzie takiego, którego to jara. :)
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: PRO8L3M

Post autor: badi »

rupert a ty masz w ogóle włosy pod pachami że taki poruszony jesteś tym tematem???
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: PRO8L3M

Post autor: many-s »

Maria mocno kontrowersyjny klip przez te dzieci z otwartymi ustami. Sekielski to zrobił trochę lepiej. Ciekaw jestem czy po emisji obu części księża nadal tak sobie pozwalają? Zgadzam się jak najbardziej z przesłaniem utworu ale pamiętajmy o nie wrzucaniu wszystkich do jednego wora.

Oskar83 sprawi, że lewactwo i tęcza jeszcze będzie modne w rap środowisku. Od strony muzycznej nie rozumiem jego obecności w tej piosence, musieli ostro posmarować.

Ogólnie przygnębiający i chujowy kawałek.
Awatar użytkownika
lostintheldz
Posty: 122
Rejestracja: 30 cze 2020, 17:00

Re: PRO8L3M

Post autor: lostintheldz »

Johnny pisze: 10 wrz 2021, 14:43 Ale co za różnica jakie tematy porusza, jak to się nie broni w żadnym wymiarze, taki utwór na patencie "TERA KURWA PATRZCIE JAKI ARTYZM" - coś tam brzdękoli w tle, na to rzucane są bez ładu i składu CIĘŻKIE SŁOWA, oczywiście każde z osobna, ubranie tego w jakąś spójną treść przecież miało by za mało ARTYZMU, a na koniec wchodzi Oskar83 chuj wie po co i powtarza dokładnie to samo. No faktycznie, czekej no gdzie mi się bowdowny zapodziały...
jakby mi ktoś słowa z mordy wyjął, najczęściej w Polsce jest albo wieśniacki teledysk, albo ultra w chuj japierdole artystyczny teledysk gdzie to sie żadnego sensu nie trzyma
Kanye East - Honda
please drop
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: PRO8L3M

Post autor: sebring »

ale gówno XDDDDDD że wam nie wstyd propsować tego na forum publicznym
ja bym się wstydził przyznać że Marii Peszek słucham
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2021, 15:24 przez sebring, łącznie zmieniany 2 razy.
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PRO8L3M

Post autor: ART »

jedyna kontrowersja to to ze ktos to moze nieironicznie bronic
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: PRO8L3M

Post autor: aleksy »

atakowanie kościoła to dzisiaj taka kontrowersja jak założyć jeansy albo rozpiąć ostatni guzik w koszuli
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: PRO8L3M

Post autor: genocidegeneral »

tam jacyś durnie na yt wypisuję że oooo maria ale ty odważna i w ogóle, a ja pytam czym grozi nagranie krytycznej pioseneczki o kościele? naślą na nią kujota takiego zagranicznego, hienę takiego?
Obrazek
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: PRO8L3M

Post autor: clockers »

nie, może mieć po prostu proces o obrazę uczuć religijnych w państwie z prokuraturą sterowaną przez polityka partii rządzącej (i izbą dyscyplinarną dla niepokornych czyt. nie po stronie władzy sędziów), która to partia robi wszystko, by instytucję KK chronić oraz napiętnować wszystkich jej przeciwników i ostrych krytyków, gdyż musi jakoś spłacać ten dług za wygrane wybory, a przecież jeszcze kolejne za pasem.
ODPOWIEDZ