Diox

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Diox

Post autor: Megidox »

Beka z kasztana to jedno ale czy gdzies poszlo bialko na to niby rozjebanie ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Diox

Post autor: marco_pantani »

diox, dawaj one
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Diox

Post autor: Suseł »

Jose pisze: 13 kwie 2021, 21:00
camzatizbak pisze: 13 kwie 2021, 20:36 Nie śledziłem kariery dioxa, pamiętam tylko że był boom w prosto na HiFi bandę, później koldiego telefon i beka z kasztana w sieci. Skąd wzięły się hejty właściwie na niego? Co nie pykło, że gościu wychwalany przez uszatego Wojtka stał się mezem?
Po HIFI Bandzie (po "23:55") zaczął już znacząco obniżać loty, jego solówki były słabe, miał też moment, że co chwila wyskakiwał z lodówki, łatwo szło go znielubić.
Diox dostał metkę kasztana z jednego prostego powodu – jest strasznie wczuty.

Już na HiFi było sporo PRAWDY, ZASAD I PRZEKAZU, ale jakoś się to broniło, dla mnie spoko. W okolicach pierwszego solo Diox poleciał w komiczne storytelling o życiu w wielkim mieście, które w założeniu miały nieść jakieś moralne nauki (np. "Jeden zwykły dzień" - typ wstaje rano, całuje na pożegnanie ukochaną, idzie do pracy, wraca z pracy, a ona w międzyczasię umarła - koniec XDDDDDD). Do tego doszły linijki w stylu "PIĄTEK, SOBOTA - IMIENINY KOTA" czy "WYGLĄDASZ JAK FILEMON, A TWOJA GADKA TO KONDOM". Diox starał się być bardzo poważnym raperem, więc imienny kota Filemona szybko stały się obiektem tzw. BEKI. Do tego zupełnie niepotrzebnie wmieszał się w beef Chady z Doniem. Doniu się wkurwił i wyjaśnił jak trzeba (KUNG-FU PANDA), a Dioxowi doszły do CV kolejne memowe wersy "POŚCIGI, SZCZELANINY, SKURWYSYNY - TO NIE FILM".

W 2012/13 była kosa z ALC MDZ (HAJSY ROBI ZIOOOM). Pewnie poszło o jakieś posty na FB. Diox bardzo się zdenerwował, szukał adresu Koldiego, odgrażał się, że przyjdzie i go przestawi. Koldi nagrał śliczną rozmowę telefoniczną (wykorzystaną jako intro i outro na płycie Pare bangieruw o kurwa niczym 2) i dissa: https://soundcloud.com/alcomindz/20-kol ... son-x-high. To akurat był prime time komentarzy na GlamRapie i tych wszystkich rapowo-bekowych pejów jak „Hajs się *NIE zgadza” czy „Beka z rapsów”, a Diox (razem z Eldoką na wolno masz tu przed sobą moją myśl uwolnioną gotów do walki jak Lobo) stał się głównymi bohaterami beki z truskulów. Dużo czasu poświęcałem wtedy na przeglądanie tych głupot, stąd dość dobrze znam losy Dioxa z tamtego okresu (trochę wstyd się do tego przyznać XD).

Potem mi się już znudziło, a Diox, który przez lata pracował na miano rycerza truskulu, sam zaczął nagrywać jakieś bardzo mierne njuskulowe płyty. Była też jakaś akcja, że najeżdżał na Malika na FB (że BANANOWIEC), a potem kasował posty i właził w dupę GM2L.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2021, 13:46 przez Suseł, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Diox

Post autor: cloud »

Suseł pisze: 14 kwie 2021, 13:30 Była też jakaś akcja, że najeżdżał na Malika na FB (że BANANOWIEC), a potem kasował posty i właził w dupę GM2L.
Dla zainteresowanych wrzucam link do artykułu o w/w akcji.
https://glamrap.pl/diox-vs-malik-montan ... zeprosiny/
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Dzień po tych wydarzeniach Diox w roli DJ’a wystąpił na imprezie „Raper też DJ” i zagrał m.in. numer Sentino „Vitalyi”, który jest bliskim znajomym Malika, a także napisał: – Nie mogło zabraknąć w moim secie numeru Vitalyi Senta. Przy okazji chciałbym przeprosić Malika za ostatnie wiry z mojej strony. Dobrze ze wszystko dobrze sie zakończyło – napisał raper na FB.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie Dioxa grającego „Vitalyi”.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Diox

Post autor: ksiazenieporzadek »

Suseł pisze: 14 kwie 2021, 13:30 To akurat był prime time komentarzy na GlamRapie i tych wszystkich rapowo-bekowych pejów jak „Hajs się zgadza”
bardzo ładny post, ale sprostuję rzecz powyżej, fp jak i całe środowisko to było hajs się nie zgadza
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4647
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Diox

Post autor: scam_sakawa »

Z niewymienionych rzeczy była jeszcze chyba propozycja wysłania zdjęcia kutasa jakiejś młodej dziewczynie, ale nie pamiętam szczegółów. Przy okazji, jego poprawność językowa pisanego tekstu też pozostawiała wiele do życzenia.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Diox

Post autor: szpilman »


ale mnie to bawiło wtedy XD
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Diox

Post autor: shinner »

Suseł pisze: 14 kwie 2021, 13:30 Była też jakaś akcja, że najeżdżał na Malika na FB (że BANANOWIEC), a potem kasował posty i właził w dupę GM2L.
wtedy przed impreza w klubie mial dostac liscia od montany, stad pozniejsze przeprosiny, nuta sentino i lizanie sie po jajach. nie wiem czy to prawda, ale w sumie wierze znajomym ktorzy znaja dioxa osobiscie.
SxE
Posty: 173
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:58

Re: Diox

Post autor: SxE »

Było jeszcze wyjaśnienie przez Pikeja, kurwa w sumie to co Diox nie zrobił to było beką.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Diox

Post autor: Połas »

Warto przypomnieć.
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Diox

Post autor: eddy_wata »

up, hahah :rotfl:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Diox

Post autor: wujot »

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Diox

Post autor: camzatizbak »

Kurwa Wy tyle tu chłopaki tłumaczycie, piszecie by wytłumaczyć upadek kasztana a wystarczył tylko jeden mem i byłoby wiadomo ocb :lol:
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Laguna
Posty: 89
Rejestracja: 18 wrz 2019, 0:56

Re: Diox

Post autor: Laguna »

Należy przypomnieć jego żenujący wysryw do legendarnego Tabu :damn:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Diox

Post autor: SWN »

Piękne podsumowanie rapera Diox, a wystarczyło pół strony
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: Diox

Post autor: AlPaCiNo »

szpilman pisze: 14 kwie 2021, 13:57
ale mnie to bawiło wtedy XD
Złoto :lol: :lol:
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Diox

Post autor: marco_pantani »

jeszcze zacytuję jednego z userów slizgawki - svncheza:
Na początku XXI wieku Mezo dissował użytkownika forum hip-hop.pl i nagrał na niego kilka fristajli, w których mu ciśnie. Tym użytkownikiem był Diox. I w sumie beka, że wiele osób o tym nie pamięta, a po tych nagrywkach praktycznie ma ma śladu w internecie. Swoją drogą jestem przekonany, że co najmniej jeden czy dwa z tych fristajli mam gdzieś na jakimś dysku i pamiętam że w jednym z nich Mezo nawiązywał do coprobo Eldoki :lol:
https://mega.nz/file/bQxmjBRK#O7c7MvWJe ... Rt5CxTxc0Y
https://mega.nz/file/zIwAjLDB#V3_b4hH32 ... lJ99kJgUns
https://mega.nz/file/7MggjL4a#mSCO8ZZYG ... KMRZxcRuX4
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Diox

Post autor: Jose »

hahah ten drugi, rymy wisła/skisła, Diox/idiot/kiosk :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Diox

Post autor: FruitOffTheWall »

trzecia porażka klasyg
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diox

Post autor: OmarStooleyman »

shinner pisze: 14 kwie 2021, 14:01
Suseł pisze: 14 kwie 2021, 13:30 Była też jakaś akcja, że najeżdżał na Malika na FB (że BANANOWIEC), a potem kasował posty i właził w dupę GM2L.
wtedy przed impreza w klubie mial dostac liscia od montany, stad pozniejsze przeprosiny, nuta sentino i lizanie sie po jajach. nie wiem czy to prawda, ale w sumie wierze znajomym ktorzy znaja dioxa osobiscie.
No i ostatecznie to wchodzenie w dupala skończyło się kręceniem dla GM2L klipów przez ten jego Marathon, m.in do Dwutaktu
ODPOWIEDZ