Sokół

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Sokół

Post autor: clockers »

GoodStuff pisze: 21 sie 2022, 3:25 Przeciez wymienianie w temacie najgprszy raper Sokola czy Ostrego to szukanie forumowej atencji
+1
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Sokół

Post autor: DoubleB »

Yayo pisze: 21 sie 2022, 16:21 Mylisz się.
Chyba, że gówno jest przez Ciebie akceptowalne.
gównianych jest sporo, a najgorszy jeden xd najgorszego też akceptuję, nie słucham, niech se nagrywa gnioty i tyle, do mnie nie trafia
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sokół

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sokół

Post autor: Bryx Fenrir »

Naprawdę spoko numer, obaj dali dobrze
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sokół

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=Bb5gFdBirf0

Bonus RPK ft. Sokół & Hinol PW - CO SIĘ DZIEJE?! prod. Wowo & MeduzaBeats
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sokół

Post autor: przedszkolanek »

Daria Zawiałow, Sokół - Laura (Official Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Sokół

Post autor: Bryx Fenrir »

Całkiem całkiem, jak ktoś lubi styl narratora to mu siądzie, jak nie to nic nowego
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1799
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Sokół

Post autor: many-s »

Numer jest fajny, taki jakich już sto nagrał The Weeknd.

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że Sokół strasznie nieprecyzyjnie i nieprofesjonalnie trzyma łopatę gdy zakopuje tą laskę. Jak chce się wykopać dół w ziemi to trzeba ją trzymać pod kątem, plecy muszą być nieco zgięte, potem się poprawia nogą i można nabrać więcej ziemi. Wtedy się tak człowiek nie zmęczy podczas pracy :) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy działek.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sokół

Post autor: jajca »

Sokol bananowe dziecko z inteligenckiej rodziny to skąd ma wiedzieć
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1423
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Sokół

Post autor: ffeee »

Brzmi jak kontynuacja Końca gatunku
Spoiler
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sokół

Post autor: SiNi »

Zawiałow jak zawsze klasa, szkoda, że ten numer pierwotnie nie trafił na płytę i dopiero po czasie ruszyli z wersją delux ze zmienioną okładką i wzbogaconą o bonusowe numery, zamiast od razu narzucić wybór przy zakupie.Bardzo dobry kawałek, ale i tak mam chyba największy sentyment do klimatycznego tracka z Podsiadło „Świadomy sen” z repertuaru Sokoła.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2029
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sokół

Post autor: gods bidness »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sokół

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sokół

Post autor: SiNi »

O kurde pięknie to wyszło jak wjeżdża melodia w czasie zejścia na refrenie i podbija Sokół pod sam koniec, szkoda, że taki zabieg tylko na końcówkę , przesłucham cała płytkę LXS i całkiem sympatyczna, dobrze nagrana jakościowo.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Sokół

Post autor: potter »

też sprawdziłem, pięknie brzmi jej wokal na tych bitach Steeza i przyjemnie też wpasowali się Sokół czy Tymek. Pewnie przejdzie bokiem, ale polecam posłuchać
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sokół

Post autor: SiNi »

Tymek jest tam idealnie wklejony do bitu.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Sokół

Post autor: LWD »

wczoraj na głównej cgm'u ukazał się artykuł o skargach Waco na Sokoła w kwestii jak został potraktowany przy okazji koncertów na Torwarze i wynagrodzeń za pracę przy świetnie sprzedanej płycie WWO, w której miał spory udział - artykuł był dostępny pod tym linkiem - https://www.cgm.pl/news/waco-twierdzi-z ... -youtubea/ - dziś już artykułu nie ma ;(

natomiast na instagramie wciąż dostępne:
Waco na ig pisze:WWO - Płyta którą zrealizowałem od początku do końca nagrywając wokale, rapując w tle, zrobiłem muzykę do połowy utworów nawet moja nuta rozpoczyna album. Płytę miksowałem w większości sam w kilku utworach pomagały inne studia. Do płyty powstały 3 single 2 mojego autorstwa. Byłem pomysłodawcą toru masteringowego i uczestniczyłem w sesji masteringowej. Za swoją pracę razem z zarobkami za inne nagrania dostałem 6 tysięcy z hakiem, nie otrzymałem złotówki za serki granych koncertów w tamtych latach, mtv viva nie wypłaciły mi nawet złotówki, o pieniądzach za youtube.com z tamtych lat i masowym piractwie nie wspominając. Poznałem co to bezdomność i głód i przez lata walczyłem z nienawiścią. Po latach wziąłem 2- krotnie udział w koncercie na warszawskim Torwarze, z własnej kieszeni pokryłem koszty dojazdów na próby i event nie usłyszałem słowa dziękuję ale znam realia koncertowe i wiem że w natłoku spraw bywa różnie. Po koncercie znalazłem post odnośnie wręczenia podwójnej platyny za album o którym była mowa powyżej. Jak każdy z kilkudziesięciu uczestników dostałem zestaw z koszulką podziękowaniami i antyramą. Przez chwilę serce mocniej zabiło bo w swojej naiwności pomyślałem że też dostanę to wyróżnienia i z dumą powieszę sobie na ścianie. Jak się okazało dostałem oprawioną w ramę postać Sokoła którą powiesiłem na haczyk. Kiedyś w Łódce od zgredów usłyszałem historie o Iwanie i Sokole który wisiał wypchany na ścianie a to że miał bystre oko w niczym mu nie pomogło. Podobno nic dwa razy się nie zdążą i nie zdaży hak to pisała Szymborska i powiem wam że wisi mi to czy dostanę to wyróżnienie czy nie. Przez lata walczyłem z nienawiścią i walka ta przybierała różne formy. Dziś jestem szczęśliwym człowiekiem który swoją ciężką 9 letnią pracą zapracował na to by być niezależnym artystą i rozdawać karty. Mam wspaniałego syna który jest moją najlepszą produkcją i tu z byłą żoną się zgadzamy w 100 %. Odnośnie Jędkera mógłbym napisać wypracowanie na kilka stron ale jak to mówią leżącego się nie kopie. Jeśli kiedykolwiek Cię Wojtku uraziłem czy zawiodłem jako wspólnik na mieście to też przepraszam bo za inne rzeczy na szczęście przeprosiłem już osobiście cen... @wojteksokol
sokół w odpowiedzi:
Sokół w odpowiedzi pisze: Oczywiście, że jako bezsprzecznie najważniejsze postać obok nas 3 (Deszczu, Jedker i ja) na tej płycie, fostaniesz takie wyróżnienie. My sami odebraliśmy je dokładnie przedwczoraj :) All good Waco, nagramy coś, wierzę.
props, wydanie płyty generującej przychody na ponad milion złotych (+ ~kolejny milion na koncertach) i czwarta najważniejsza osoba zarabia na niej w sumie 6 koła i po wyproszeniu może dostanie wyróżnienie do powieszenia na ścianie.

organizacja koncertów zarabiających po 400 koła za sztukę i zaproszeni wykonawcy nie dostają nawet 100 zł na taksówkę, ciekawe czy chociaż na backstage był catering czy też musieli na własną rękę zamawiać sobie pizze czy brać ze sobą kanapki z domu.

tutaj link do postu na ig: https://www.instagram.com/p/CozWE3yAzwe/
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2029
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sokół

Post autor: gods bidness »

Niech się cieszy, że mu Sokół w ogóle odpisał, bo on jest teraz w Miami i nie ma czasu na takie bzdety.

Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Sokół

Post autor: F88G »

raper to bogaty janusz

ale by go waco rozjebał na dissie
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Sokół

Post autor: Ema »

taka branża, jesteś leszczem to jesteś dymany, na szczęście zawsze można sobie popłakać w internecie i chociaż troszke lżej na serduszku
ODPOWIEDZ