Dziarma

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Dziarma

Post autor: kapper1 »

Dlatego wytwórnia sb wackija nie jest dla mnie niczym innym niż maszynką do robienia hajsu. Nie wierzę w żadne ich słowo. Już wolę, żeby museli wyjebać litra wódy w Alkopoligamii przed wejściem do wytwórni, ale robić sobie co im się podoba, a nie coś co musi przyklepać tata Solar. Taki Mes jest gburem i spiętym bucem, ale przynajmniej ma swoje poglądy i głosi je od wielu lat. Nawet nie ukrywał za bardzo w tej bezpośredniej rozmowie w fanem, ze robią ich w chuja :lol: Czasami wystarczy 5 min wywiadu z jakimkolwiek raperem, żeby zdecydować czy traktować go poważnie, czy lepiej wysłać mu 5 zł na książkę od języka polskiego. Żeby nie było offtopu to Dziarma imo jest jedną z tych osób i nie dostarczyła ani w wywiadach, ani tym bardziej w utworach, że jest inaczej. :dunno:
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Dziarma

Post autor: BENGAL »

za maks trzy lata zaobserwujecie albo ze zniknie ta typiara na dobre albo wjedzie w nowy styl i kompletnie nowy image juz nie jako boss bitch co chce hajsu i kutasow ale housiewife co chce milosci i ciepla standardowa akcja w damksim rapie lil kim wdowa i wpiszcie se inne kurwa typiary
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Dziarma

Post autor: PSZ »

Masz rację [mention]BENGAL[/mention] +1
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Dziarma

Post autor: Wiewior »

Zniknie bo kobiecy rap jest asłuchalny, nieważne ile kurwa kasy się wpompuje w promocję tego i jakich ma się ghost writerów
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dziarma

Post autor: przedszkolanek »

dajcie spokój, przecież ona jak jej tylko dmuchnie hajp w żagle, zabierze się z powrotem z rapu do popu
żadnego housewife rapu nie będzie, najwyżej się skończy housewife popem
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Dziarma

Post autor: JoeyJoeJoe »

Wiewior pisze: 29 lut 2020, 14:30 Zniknie bo kobiecy rap jest asłuchalny, nieważne ile kurwa kasy się wpompuje w promocję tego i jakich ma się ghost writerów
nicki minaj jest spoko
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
MalinowyJogurt

Re: Dziarma

Post autor: MalinowyJogurt »

W kobiecym rapie brakuje jakiejś zwykłej dziewczyny, która sobie nawija swoim głosem i robi to na luzie, a tak albo mamy typowe sucze typu Wdowa czy Dziarma albo jakieś patuski z przechrypniętym i przepitym głosem typu Rena czy Kara, które nawijają jak jakieś zjeby w dresach z bmw e36 XD Albo taka Adma intelektualistka na siłe.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Dziarma

Post autor: Ablazir »

[mention]MalinowyJogurt[/mention], a dziewczyny z undy?
Obrazek
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Dziarma

Post autor: aleksy »

jestem pedałem w rurkach i uważam, że young igi powinien mieć pomnik w muzeum polskiego hiphopu, ale jak ktoś używa ghostwritingu, to nie jest dla mnie raperem

daleko mi od laikowego pierdolenia, które uważam za absurd głównie dlatego, że jego definicja rapera nie jest wgl określona i trudno oprzeć się wrażeniu, że chodzi o frustrację i zakaz rapowania dla każdego kto robi hiphop inaczej niż on

dla mnie po prostu raper = tekściarz + nawijacz, jak ktoś nie napisze sb tekstu i nagra fajny utwór to bd słuchał, nie dajmy się zwariować, ale niesmak pozostanie i dla mnie ten ktoś nie jest raperem, jakkolwiek głupio to nie zabrzmi
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Dziarma

Post autor: Jose »

A jak się po latach okaże, że np chwalone przez Ciebie Taconafide było pisane przez kogoś innego albo potwierdzi się, że Ras jest ghostwriterem połowy sceny?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Dziarma

Post autor: Bolo »

Gdyby matka chuja miała to by była ojcem. Łona już napisał o tym kawałek Jose.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Dziarma

Post autor: aleksy »

to zjem swojego buta
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Dziarma

Post autor: PSZ »

Jose pisze: 29 lut 2020, 18:46 A jak się po latach okaże, że np chwalone przez Ciebie Taconafide było pisane przez kogoś innego albo potwierdzi się, że Ras jest ghostwriterem połowy sceny?
Niemożliwe patrząc na jego solowe wysrywy. Nie wiem co mnie ominęło, że pojawiły się takie podejrzenia i nie chcę dalej wiedzieć.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Dziarma

Post autor: KillerCroc »

Ale to nie są żadne podejrzenia. Przecież Ras się nie kryje z tym że jest ghost writerem, chyba że chodzi ci o ten zarzut o połowie sceny ale to moim zdaniem po prostu hiperbola bo by było jeszcze gorzej niż jest
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Dziarma

Post autor: Opieronie »

Jak dla mnie rap to zawsze były emocje - nieważne czy to seksoholik, czy jakiś Huczuhucz. Niestety nawijając tekst, za który zapłaciłeś lub nie (co dla mnie jest paranoją, bo większość z nich napisałby mój chrześniak w podstawówce) stajesz się tylko wykonawcą tego. Jakoś trudno mi pomyśleć, by ktoś szczerze i z serca (a najważniejsze z należytymi emocjami względem tekstu) nawijał to co mu jakiś obcy chłop napisał.

e: chodzi mi stricte o rap, tembr głosu przy niektórych wersach itp.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Dziarma

Post autor: KillerCroc »

Z drugiej strony po co płacić za tekst skoro posiadając pewien dorobek i fanbase wystarczy nagrać kawałek i sygnować go swoją ksywą
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziarma

Post autor: edenmar »

Ale to jest absurdalne, że Rasowi, który na swoje własne płyty daje bardzo przeciętne teksty, i od czasów ZMNH nie napisał chyba nic, co mogłoby zapaść w pamięć na dłużej, ktoś zleca ghostwriting. To dużo mówi o tej scenie :lol: Serio, Astka i Oskara to jeszcze mogę zrozumieć (chociaż obaj mają tak charakterystyczny styl pisania, że łatwo ich wyczuć), ale płacenie Rasowi za napisanie zwrotki to wyrzucanie hajsu w błoto :wall:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Dziarma

Post autor: Jasek »

za parę lat jak będzie o niej cicho, wypierdoli z info, że była krzywdzona przez mężczyzn, którzy kazali jej śpiewać ich teksty i ją otumanili biedną, która dała się wykorzystywać bo costamkurwa. I podbijam beke z ghostwrittingu, chyba tylko Aforjax z rapu by sie nadawał
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Dziarma

Post autor: Ablazir »

ale ghostwriting to nie tylko pisanie całego tekstu, ale też częściowa pomoc, parę wersów, wprowadzenie poprawek do czyjegoś tekstu, pokazanie flow etc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Dziarma

Post autor: Jasek »

No, i tylko Afrojax się do tego nadaje imo, na pewno nie Ras czy Astek
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ