Dziarma

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Dziarma

Post autor: BENGAL »

nie chce jej juz tak dopierdalac kopow na glowe jak wdowie ktorej nie tyle ze cierpie to mam gruba smiechawe za to ze jest tak zaklamana jak pinoccio przez cala swoja slaba kariere ale i tak wiadomo ze dziarmie nie pomoze nawet sentino jakby napisal jej tekst o tym jak po ciezkiej koce opierdala pale komus w studio z sony universal music a potem leczyla poryta banie xanaxami pijac wino w novohotelu a wszystko glownie przez to co ktos tez cos napisal pare slow gorzkiej prawdy ze ona jak kazda baba kurwa udaje i nie jest szczera i pompuje balon taki kurwa dla korzysci wlasnych bo wiecie jak to jest panowie jestes kurwa pusty w kieszeni zero hajcu siedzisz na bloku w szarym dresie i starasz sie to poskladac do kupy i rozkminic lepsze zycie to sie zadna nie interesuje ale jak masz juz kurwa gruba kanapke na kiermanie jestes odpierdolony w zloto i masz niemiecka taczke mercedesa to nagle sie pojawiaja kurwy i chca z toba zycie ukladac a ostatnia dobra kobieca zwrotke to u malika montany slyszalem jak klientka sie smiala ze ktos mieszka w bloku a nie penthausie i ze ona to popierdala w szpilkach z torebka chanella i moze miec kazdego a ta nawija jakies pseudo intelektualne gowno kurwa niby z pazurem a stylowke ma jak niezle kurwisko z burdelu w dortmundzie za 120 e/h juz kurwa naprawde staram sie dostrzec pozytywy ale odpalisz se bylejaki wywiad z nia i ona jest ewidentnym zamulencem alternatywnego nurtu i kurwa mysle ze marta linkiewicz powinna w naszym panstwie jaruchy kaczynskiego nawijac bad bitch rap i nawinac wersy ze sie smiales jak opierdalala pale murzynowi w busie ale teraz schudla ma hajs ktorego ty nigdy nie zobaczysz nie chodzi do pracy i wie ze masz na nia chrapke ale nie dla psa kielbasa wawelska
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dziarma

Post autor: przedszkolanek »

Jasek pisze: 29 lut 2020, 23:58 No, i tylko Afrojax się do tego nadaje imo, na pewno nie Ras czy Astek
bez przesady, żeby polskim raperom poustawiać prawidłowo akcenty w tekście i zająć się podobną sztukaterią, trzeba mieć intelekt zaledwie nie mniejszy niż przeciętny, aż tak źle z rasem czy astkiem nie jest
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Dziarma

Post autor: yungXpaproch »

"PLIK" jako jedyny rapowy kawalek spiewany przez kobiete mi sie podobal, ma potencjal dziewczyna.
Werkoz
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2020, 3:30

Re: Dziarma

Post autor: Werkoz »

imo zrobią z niej polską Cardi B
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Dziarma

Post autor: zuperhero »

Jasek pisze: 29 lut 2020, 23:58 No, i tylko Afrojax się do tego nadaje imo, na pewno nie Ras czy Astek
ras pisze teksty afrojaxowi
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13203
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Dziarma

Post autor: oldschool »

Ciekawe kiedy OnlyFans

Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Dziarma

Post autor: Willxc »

Ile lat ma ta kobieta lekkich obyczajów?

Dobra obadalem 23 lata ehh gdzie są rodzice ja się pytam, ale dupsko ma fajne
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2021, 22:42 przez Willxc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Dziarma

Post autor: FLoo »

23 wiosny
Największa pizda na forum:

Mider
fbztylko2
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2021, 12:12

Re: Dziarma

Post autor: fbztylko2 »

ciekawe czy lubi palca do dupy
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Dziarma

Post autor: oyche »

jebac flatbush zombies
ksiazenieporzadek

Re: Dziarma

Post autor: ksiazenieporzadek »

chyba na zły portal wrzuciła zdjęcia
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dziarma

Post autor: OmarStooleyman »

Największa beka, że to zdjęcie robił niby fotograf, a wygląda jak robione Sony Ericssonem K700i.

No ale to sztóka, wiec można trochę poświecić tyłkiem.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Dziarma

Post autor: Megidox »

Hola hola tutaj akurat tym razem tyłkiem nie swieci :D
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dziarma

Post autor: OmarStooleyman »

Megidox pisze: 07 kwie 2021, 14:52 Hola hola tutaj akurat tym razem tyłkiem nie swieci
no ale co "fotograf" się naoglądał to jego :cool:
Awatar użytkownika
666
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2021, 17:44

Re: Dziarma

Post autor: 666 »

jakby ją pomalować czarną farbą to 100% czarnuch z ryja
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Dziarma

Post autor: Megidox »

Polecam sledzic jej sociale to tez sobie popatrzysz ;)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dziarma

Post autor: OmarStooleyman »

Sorry ale mam lepsze rzeczy do roboty.

Po prostu beka ze zdjęcia, ciekawy jestem genezy. O dawaj rozbierz się do bielizny, zrobimy ci portret w czerni i bieli na ISO 25600, będzie art as fuck
MalinowyJogurt

Re: Dziarma

Post autor: MalinowyJogurt »

OmarStooleyman pisze: 07 kwie 2021, 14:49 Największa beka, że to zdjęcie robił niby fotograf, a wygląda jak robione Sony Ericssonem K700i.
Ostatnio jest zjebana moda na to, żeby zdjęcia wyglądały jak zrobione 20 lat temu. Pełno mam na insta znajomych, które mają telefony z bardzo dobrymi i szczegółowymi aparatami a przerobione zdjęcia tak jakby były zeskanowane z domowego albumu. No, ale może to o tą szczegółowość chodzi.. ;)
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dziarma

Post autor: OmarStooleyman »

Ja to wiem, bo sam się bawię w lomo, analogi i filtry w lightroomie.

Tutaj jednak dochodzi do jakiegoś dziwnego wypaczenia tego trendu, bo tu nawet światło pada jej na brzuch zamiast na twarz. Zresztą nie wiem, prawdopodobnie jestem już za stary by to kumać.

Wracając do Dziarmy to wpis Bengala podsumowuje temat, trzeba go zakopać na 3 lata i zobaczyć czy ma rację. Teraz jest etap sodóweczki, zaraz będzie wybielanie się na silną, świadomą ale lekko złamaną duszę której nikt nie zrozumiał. A szkoda, bo po kawału z Adim Nowakiem (który również się skasztanił od tego momentu) dobrze się zapowiadała.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13203
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Dziarma

Post autor: oldschool »

Jak nie świeci dupą, jak świeci. To galeria zdjęć jest, a nie jedno:
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ