Bedoes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

To prawda, otyli ludzie maja znacznie wieksze szanse u kobiet, stad ten hejt.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

Dobra możesz sobie robić jaja, ale przyznaj, waszkę g mniej chętie hejtujesz, albo innego nieudacznika
Edit: Sorki, nawet nie chodzi mi o ciebie, bardziej ogólnie o ludzi
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

Zabsona i belmondo tez, mimo ze jako przystojni i męscy mezczyzni maja z pewnoscia nie mniejsze powodzenie u kobiet niz salceson z bagaznika
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

To że Belmondo ma powodzenie u kobiet nie jest dla ciebie dowodem że kobiety są złe, a to że Bedoes ma, już tak.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

Wtedy hejtowalbym te zle kobiety, a nie bedoesa
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

Jakbyś był racjonalny to tak, ale no nie wiem niech każdy sobie sam pomyśli czy nigdy nie poczuł ochoty zbluzgania takiego Bedoesa albo zracjonalizowania sobie niechęci do niego bagażnikiem czy czymś tam. Kiedy tak naprawdę chodziło o to że kobiety lecą na jego cechy których nigdy nie zasymulujesz. Faceci lubią jak ktoś podobny do nich ma powodzenia u kobiet, ale jak jest inny od nich to im siada psycha.
Edit: Są te eksperymenty społeczne z tinderem że typki robią profil na odpierdol, dają chłopa z dobrą szczęką i pokazują reszcie chłopaków że jak piszesz do lasek nonszalancko to one na to lecą. I co robią chłopaki? Zamiast pomyśleć, o kurczę mam szansę to myślą, o kurczę muszę shejtować kobiety.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Bedoes

Post autor: 8na10 »

wątpię, ale jedyne co na plus u greubego, to to, że jest mniej tragiczny niż szmata
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

Mata to kolejny przykład tego o co mi chodzi, jakiś huderlak na strzała, który mówi o sobie szmata a sprawia że kobiety mdleją na koncertach. Serio żaden z was nie chciał sobie zrekompensować fantazją o tym że wam dali z nim kilka minut w klace/ringu?

myślę że poniekąd sztuki walki są tak popularne wśród facetów bo lubimy się bić, ale po części dlatego że jak widzisz kogoś komu w życiu lepiej idzie od ciebie to pierwszy instynkt to jest że byś w ringu go łatwo złamał. Spójrzcie ile jest przemocy w gimnazjach, czyli w okresie gdy ludzie jeszcze nie rozkminiają bardziej wyrafinowanych metod radzenia sobie ze społeczeństwem.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes

Post autor: przedszkolanek »

nie, mamy w nich wyjebane

typie, nie psychologizuj
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

To widocznie tylko ja jestem taki skrzywiony że moja pierwsza myśl jak widzę young multiego to jest że bym go zabił jedną ręką.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2022, 14:37 przez Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes

Post autor: przedszkolanek »

tak, to z tobą jest coś nie tak, zdecydowanie
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Bedoes

Post autor: 8na10 »

też tak mam że myślę o ludziach "bueheh, jaki pedał" ale to na tyle
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Bedoes

Post autor: OmarStooleyman »

Mietek pisze: 09 lip 2022, 14:17 dlatego że jak widzisz kogoś komu w życiu lepiej idzie od ciebie to pierwszy instynkt to jest że byś w ringu go łatwo złamał.
To jest cecha wyjątkowo zakompleksionych, małych ludzi. Prymitywny argument siły to jedyne co pozostaje takiemu osobnikowi, by poczuć się ze sobą lepiej. Prawda jest taka, że dopiero wyzbycie się hejtu wobec ludzi czyni wolnym. Mata może wygląda na jednostrzałowca no i chuj z tego? Niech se będzie tam w swoim uniwersum, ty i tak nigdy się nie zbliżysz do lasek, które on obraca.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

No ja tak miałem mieszkając w małej miejscowości, odkąd wyjechałem to mi przeszło, ale faktycznie czasem wracając w rodzinne strony, mam wrażenie że obce typy patrzą na mnie na ulicy zastanawiając się, czy daliby mi radę wpierdolic
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

No ale właśnie chodzi o to że ja takie złe rzeczy piszę o macie na przykład po to żeby zobrazować ten sposób myślenia, nie myślę już tak. To znaczy nadal mam wbudowany moduł który mi ocenia z kim bym bójkę wygrał z kim przegrał, ale nie wartościuję ludzi już na podstawie tego. Po prostu byłem ciekawy czy inni też tak mają.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Bedoes

Post autor: 8na10 »

szmata to uosobienie najgorszych cech współćzesnej kolorowej młodzieży, huj z jego tężyzną
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Bedoes

Post autor: Mietek »

Ja też ich bardzo nie lubię, ale jeszcze nie wiem czy faktycznie zasłużyli czy po prostu jestem zakompleksiony. Denerwuje mnie coś takiego że kolorowa młodzież bierze tabletki i mówi że to tabletki na kapitalizm np. mam wtedy ochotę ich wysłać do dżungli amazońskiej i zapytać skąd teraz weźmiesz swoje tabletki.

Nie lubię kultywowania słabości
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Bedoes

Post autor: 8na10 »

też nie oglądam netfliksa
jasny wracaj na forum
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Bedoes

Post autor: Patryk233 »

Zostawcie Bedoesa i Bedoesiary!
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Bedoes

Post autor: Jiigsi »

nieźle 4chanem rozjechana psychika u kolegi
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ