Bedoes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Bedoes

Post autor: Sidd »

Studenci z Bydgoszczy słuchają każdego kto akurat jest z Bydgoszczy popularny. Tak samo było z Biszem w 2012 i Żukami w latach 70
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Querulo
Posty: 70
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:30

Re: Bedoes

Post autor: Querulo »

Sidd pisze: 06 sty 2020, 12:21 Studenci z Bydgoszczy słuchają każdego kto akurat jest z Bydgoszczy popularny. Tak samo było z Biszem w 2012 i Żukami w latach 70
Uznaj, że dałem Ci SOGa. Przykre, ale prawdziwe :wall:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Sama prawda:
Spoiler
Żyjesz w Polsce, obudź się, miłego dnia.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bedoes

Post autor: kapper1 »

daveyo pisze: 06 lut 2020, 20:46 Sama prawda:
Spoiler
Żyjesz w Polsce, obudź się, miłego dnia.
Poczułem ciarki żenady, próbowałem zniżyć się do takiego poziomu IQ, żeby to co on tu pierdoli nie było żałosne, ale nie dałem rady. :damn:
Nie dziwię się, że podobne uczucie mam za każdym razem, gdy sprawdzam jego nowe tracki, z jego intelektem nie mógłby być nawet spawaczem.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bedoes

Post autor: oldschool »

Przypominam, że Bedoes nie wiedział ile to jest 6 x 6. Mimo, że jakąś tam sympatię do niego odczuwam cały czas no to kurwa, żadne wytłumaczenia, że chuj z tego, że nie wie, bo zarabia więcej niż ja mnie nie przekonują.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bedoes

Post autor: Moltisanti »

Ale to ty masz problem a nie on
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Ale kogo obchodzi jakieś 6*6, dla kogoś kto startuje w kangurku matematycznym to może tak, ale nie gościa, który rozpierdala całą Polskę i radzi sobie w życiu lepiej niż nie jeden gość, który przeczytał całą bibliotekę książek. W ogóle przypierdalanie się do kogoś, bo nie ma tam jakiejś wiedzy, którą Ty uważasz za niezbędną do życia to już ostra jazda.
frontkick

Re: Bedoes

Post autor: frontkick »

To tylko 20-letni raper przygłup a ty zachowujesz sie tak jakby uzytkownik oldschool krzywdzil twoja matke

To jest obiektywnie żenada + wstyd że małolaty takie jak ty chcą to usprawiedliwiać tym że przynajmniej ma wrażliwe serduszko i ładnie śpiewa, zastanów sie mordeczko nad autorytetami
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bedoes

Post autor: aleksy »

tym bardziej, że to nie jest "jakaś wiedza" jak kto to jest robert m czy znajomość pierwszej części psów, bardziej porównałbym to do podstawowych umiejętności na poziomie wiązania butów
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

I chuj, że nie umie wiązać butów, jak chwilowo zarabia więcej od ciebie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Bedoes

Post autor: Whtn »

Sosa zapytany w wywiadzie o to ile ma lat, bez cienia zastanowienia odpowiadał 3HUNNA, ale on prócz bycia lekko przygłupim dostarczał klasyki.
Bedoes jedyne co dostarcza to gówno, tak mniej więcej od wyjścia Gustawa, wcześniej nie było tak źle, chociaż też nie zajebiscie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bedoes

Post autor: oldschool »

[mention]daveyo[/mention] widzisz, ja uważam, że istnieje coś takiego jak elementarna wiedza, którą każdy człowiek (jeśli nie jest np. upośledzony) powinien posiadać. Mówię tutaj o umiejętności czytania i pisania, podstawowych działaniach matematycznych, procentach, kierunkach geograficznych, wiedzy historycznej typu, że było coś takiego jak I i II WŚ itd. 6x6 zalicza się właśnie do tego. Braki w tej wiedzy sugerują mi, że mam do czynienia z osobą w pewnym stopniu ograniczoną. Ja wiem, że w dzisiejszym świecie, a szczególnie wśród pokolenia urodzonego po 2000 obowiązują trochę inne wartości i zasady, ale tak naprawdę chuj mnie to obchodzi. Ty starasz się wytłumaczyć każdą wadę/głupotę dobrym serduszkiem/wrażliwością itd. Z jednej strony trochę ci zazdroszczę tego beztroskiego podejścia do świata (ale czy np. jest czego zazdrościć osobie ułomnej, która wygląda na szczęśliwą, a po prostu nie rozumie co się wokół niego dzieje? No nie bardzo. I nie odbierz tego personalnie, mówię tu o osobach z jakimiś schorzeniami), z drugiej mnie trochę przerażasz. Mam też dla ciebie dobrą radę. Z tego co pisałeś masz 22 lata, czyli można powiedzieć, że wchodzisz w dorosłe życie. Nie wygłaszaj wśród ludzi, co do których nie jesteś pewien podobnych teorii np. w pracy, bo cię zaklasyfikują jako idiotę i ciężko ci będzie tę łatkę potem odkleić.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Bedoes

Post autor: JVCORE »

Co polski rap robi z ludźmi :rotfl: typ musi tłumaczyć drugiemu typowi, że bedoes, który nie wie ile to 6x6 jest debilem XD
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Bedoes

Post autor: Tracz »

Z Bedoesem jest tak jak z niektórymi piłkarzami.
Niektórzy piłkarze mają tak, że jak przestaną prowadzić rozrywkowy tryb życia, to negatywnie odbija się to na ich grze mimo dobrych chęci, podczas gdy inni muszą prowadzić się bardzo sterylnie żeby wejść na optymalny poziom.
Bedoes miał dość ciekawy jak na polską historię rapu przelot jednak szybko spacyfikowany przez środowisko, został po prostu wykastrowany i próbuje dziwacznych rzeczy nie wykorzystując potencjału, tyle że jest wciąż tak bardzo młody, że wszystko jest jeszcze możliwe a bycie debilem nie przeszkadza w karierze.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bedoes

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=a0k4aC4-ko4

Szpaku & Kubi Producent ft. Bedoes - Na osiedlu
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

Staram się zrozumieć zwrotę Bedoesa, bo na pewno coś za tym stoi, teledysk dał mi lepsze spojrzenie, ale mimo to nie mogę się do końca przekonać. Podejdę do tego jeszcze parę razy z większą wczutą.

I skąd oni biorą takie kolczyki? Kurwa nigdzie takich nie ma.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Bedoes

Post autor: mlodyperkez »

daveyo pisze: 10 lut 2020, 17:27 Staram się zrozumieć zwrotę Bedoesa, bo na pewno coś za tym stoi
:rotfl:
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Bedoes

Post autor: BENGAL »

daveyo pisze: 10 lut 2020, 17:27 Staram się zrozumieć zwrotę Bedoesa, bo na pewno coś za tym stoi, teledysk dał mi lepsze spojrzenie, ale mimo to nie mogę się do końca przekonać. Podejdę do tego jeszcze parę razy z większą wczutą.

I skąd oni biorą takie kolczyki? Kurwa nigdzie takich nie ma.
malolacik wez sie doklep do kogos kumatego polataj razem podszkolisz sie skminisz jak sie poruszac zeby najpierw rozkminiac myslec a potem robic albo mowic bo slabiutko te rozkminki co zapodajesz w postach i goscie mysla ze sie urwales z czeresni spadlo jablko i podniesli pomidora
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Bedoes

Post autor: JoeyJoeJoe »

szpaku fajnie poleciał, aż się zdziwiłem
a bedoes klasycznie - chujowo w opór, piszczy jak mysz, świeci krzyżykiem w uchu, fefe żałosne
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Bedoes

Post autor: oKulTywowany »

4 kominiarki na łeb no kurka przecież to czysty followup do życie ostre jak maczeta
This page is no longer available.
ODPOWIEDZ