Bedoes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes

Post autor: daveyo »

To jest jakiś zbiorowy atak na mnie? Już naprawdę nie rozumiem.
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes

Post autor: fcksnitch »

O KURWAA XDDDD ZAPLULEM SIĘ
PO 1 CZEMU KURWA SIĘ PRZYPIERDALACIE DO TYPA BO NAPISAŁ OPINIE?
To już każdy ma do chuja pisać ze Bedoes jest chujowy o Boże ? Ja się zgadzam z daveyo, i ma kurwa racje. A wy powinniście opuścić to forum jak nie rozumiecie ze każdy ma prawo do własnej opinii. Wiesz - tutaj tylko trzeba propsowac Eisa Bonsona i Young Multiego mordo XD
Bedoes dobra płyta, mimo ze momentami bez jaj to w chuj się cieszę z sukcesu, a wy cebulaki dalej pracujcie za 1500 :)
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bedoes

Post autor: Jaayu »

kurwa ile wy macie lat to tylko forum i ludzie których nigdy nie spotkacie, gość tutaj pisze ze bedoes wkłada 100% serca no daj spokoj to dostaje kubel zimnej wody na leb, mordo bedoes nie wlezie ci do lozka i ogarnij leb to tylko internet przestan se brac jakies opinie do serca i zaczepki
a ty wyżej tez widze dobry jesteś
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes

Post autor: fcksnitch »

Co jest ? W czym dobry ?
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bedoes

Post autor: Jaayu »

w brzmieniu jak komentarze z jutuba pod utworem typu vouge
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Bedoes

Post autor: harni »

wyrok wydany, płyta chujowa i nie masz prawa mówić inaczej czaisz a jak mówisz inaczej to masz 15 lat proste
jebać was narkomany
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bedoes

Post autor: hustler342 »

Team [mention]daveyo[/mention]
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bedoes

Post autor: Mystair »

wyrok wydany - płyta chujowa

ale ja też myślę, że chujowa tak od serca i wierzę w szczerość Bediego
MOB
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes

Post autor: fcksnitch »

Jaayu pisze: 06 gru 2019, 20:27 w brzmieniu jak komentarze z jutuba pod utworem typu vouge
nastolatku jutro do szkoły pakuj się :wall:
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Bedoes

Post autor: oKulTywowany »

:rotfl: niektórzy widzę przyjebanie we łbie level expert :crazy:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bedoes

Post autor: jajca »

fcksnitch pisze: 06 gru 2019, 20:53
Jaayu pisze: 06 gru 2019, 20:27 w brzmieniu jak komentarze z jutuba pod utworem typu vouge
nastolatku jutro do szkoły pakuj się :wall:
co kurwa? w sobotę?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
fcksnitch
Zbanowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 lis 2019, 21:22

Re: Bedoes

Post autor: fcksnitch »

jajca pisze: 06 gru 2019, 22:10
fcksnitch pisze: 06 gru 2019, 20:53
Jaayu pisze: 06 gru 2019, 20:27 w brzmieniu jak komentarze z jutuba pod utworem typu vouge
nastolatku jutro do szkoły pakuj się :wall:
co kurwa? w sobotę?
no tak zajebalem się sory
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes

Post autor: przedszkolanek »

xDDDDDDD ten post z insta
jak ten zakuty łeb coś tam klinknął, to akurat równocześnie na innej karcie włączył mi się Skepta i myślałem, że to stamtąd :lol:
śmieszne to było
jak ktoś zainteresowany na imbę zapraszam za chwilę do tematu płyty
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Bedoes

Post autor: noizeone »

fcksnitch pisze: 06 gru 2019, 20:25 Co jest ? W czym dobry ?
Spacje przed znakiem przystankowym są nie wskazane.
Co do borka robi sobie muze, ma ogromne grono oddanych słuchaczy, ale musisz też zrozumieć truskulowe serduszka części "uzytników", bo to obok tego nie stało i stać nie będzie. Nie jest to ujmą ale faktem.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bedoes

Post autor: Jaayu »

co tam pierdolisz do mnie fcksnitch nie wiem ale ja tu mowie o jakims pierdoleniu o wielkim muzycznym sercu bedoesa i wczucie w obrone idola, jebie mnie to jaka wedlug reszty osob jest plyta, single byly chujowe to nie sprawdzam, szkoda bo z poprzednich plyt pojedyncze utwory lubie przeciez ja tu nawet jakos nie wjezdzam na daveyo, niech sie mniej wczuwa i git.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bedoes

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:30 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Bedoes

Post autor: bortwick »

Aka M pisze: 10 gru 2019, 10:18 Czasy się zmieniły, mądrość na dzień dzisiejszy to tez stan majątku i sposob na jego mnozenie. I co z tego, że Prokop go zjadł na swoim podworku, skoro nigdy nie osiągnie takiego rozgłosu i siana jak borek będąc dwa razy starszym, równie dobrze można to przyjąć za głupotę bo x lat temu stokroć łatwiej szło się dorobic? Nie słucham Borysa, ale zarzucanie mu że jest dnem intelektualnym, to gruba przesada, szczególnie że nie kradnie tylko daje od siebie. Dla mnie dnem intelektualnym to 65% forum, niby każdy krytykuje i ocenia każdego, ale jak przyjrzysz się dokładnie ,,biografii,, co drugiego slizgera to albo banan, albo ciota po studiach, która ledwo koniec z końcem wiąże w dodatku problem ma zaruchaniu, nie wspomnę o innych grupach, które żyją zakłamaną rzeczywistością. Kurwa wielcy analitycy inteligencji oraz mądrości się znaleźli, to że ktoś elokwentnie się wypowiada nie oznacza że jest inteligentny lub mądry, więc nie wiem jak można przez ten pryzmat oceniać ludzi. Czysty debilizm i stawiam to gówno ze zjebanymi nauczycielami którzy gnoją w ten sam sposób małolatów bo zarabiają 2k całe życie. Jestescie kurwa leszczamu dla Borka i czy to napiszecie ładną czcionką czy nie, to on i tak będzie tam gdzie dla Was światło nie dochodzi. Wolność słowa polega na tym, że jeżeli chcesz powiedzieć,,mnie chuj to obchodzi,, zamiast ,,chuj mnie to obchodzi,, to chuj to kogo obchodzi, proste jak jebanie. Najgorsze ścierwa, to osoby co leczą swoje kompleksy przez pryzmat swoich nieudolności.
Mordo jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili świetnie podsumowana znaczna część tego forum!! A jak Bortwick pisał w podobnym tonie to obrażali.
24.07.2019 - 16.12.2019
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bedoes

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:30 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Bedoes

Post autor: LWD »

Aka M pisze: 10 gru 2019, 10:18 I co z tego, że Prokop go zjadł na swoim podworku, skoro nigdy nie osiągnie takiego rozgłosu i siana jak borek będąc dwa razy starszym,
no myślę, że to jednak to bedoes nigdy nie zarobi takich pieniędzy jak Prokop i nie osiągnie takiej rozpoznawalności, mając teoretycznie jeszcze więcej czasu na osiągnięcie tego. nawet na głupim instagramie Prokop ma więcej followersów niż Bedoes, gdzie w jednym przypadku mowa o człowieku działającym głównie w internecie, znanym w pokoleniu posiadającym instagrama, w drugim przypadku o człowieku, który swoją popularność zdobył poza internetem, a spora część jego widowni często może nawet nie wiedzieć o istnieniu instagrama.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bedoes

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:29 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ