Frosti

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Frosti Rege

Post autor: oyche »

polska scena się naoglądała jakichś murzyńskich teledysków sprzed 5 lat że każdy na klipie skacze na jednej nodze?
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Frosti Rege

Post autor: JVCORE »

Małe zasięgi bo to co robi jest strasznie bezpłciowe wolałem go z pierwszej solówki jak przesadzał z autotune i kombinował z muzyka a teraz nagrywa pod bity pedro z którym smieszkuje w ich dialekcie na ig obniża głos i robi kolejna piosenka taka sama tylko gość sie zmienia
#freefromage

GVMBLER
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Frosti Rege

Post autor: barbadoses »

z spzoo juz wolę bersona, ktory mimo ze monotematyczny to chociaz fajne bity i nawijka nie przeszkadza, dobry glos.
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Frosti Rege

Post autor: shinner »

chlopaki widac ze sluchali zoo york, szkoda ze nie potrafia tak rapowac. tragiczne gowno.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Frosti Rege

Post autor: SWN »

oyche pisze: 13 maja 2021, 12:32 polska scena się naoglądała jakichś murzyńskich teledysków sprzed 5 lat że każdy na klipie skacze na jednej nodze?
Bez kitu, już do obrzydzenia te śmieszne tańce z fortnite gdzie butami macha każdy od 14 letnich tiktokerów po łysych patusów.

W ogóle wydaje mi się, że w kwestii kserowania zachodu w Polsce dużo ciekawiej wylądował przed kilkoma laty afro-trap, picie Capri Sunów w zwolnionym tempie i autotune'owe letniaczki. Mimo wszystko dało się to zajebać dużo bardziej neutralnie, swojsko i hitowo, a kolejne półdrillowe wygrzewy w których jakieś spięte chłopy machają kosami, żeby kadr później odpierdalać taniec z tiktoka już mi się przejadły.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Frosti Rege

Post autor: Woozard »

on pasuje do tej stylistyki i ogólnie no spoko numer, bit robi robotę, ale to kserowanie Pop Smoke'a 1:1 strasznie razi
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Frosti Rege

Post autor: ART »

oczywiscie jak tzw polski drill to tylko tu
ale smola sie dobrze odnalazl w huj na tym kawalku, frosti tez ale beka z tych warkoczykow
no i dupy bdb poziom jak na polskie klipy
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Frosti Rege

Post autor: barbadoses »

"oczywiscie jak tzw polski drill to tylko tu"

ja pierdole co to jest
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Frosti Rege

Post autor: ART »

widac bortwick ze nigdy nie ladowales flakonu z gangiem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Frosti Rege

Post autor: barbadoses »

gang to ci w dupe flakon ładował gamoniu, trochę szacunku gówniarzu w twoim forumingu i do spania

WARN
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Frosti Rege

Post autor: moxxi »

:lol: :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ipk
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: Frosti Rege

Post autor: ipk »

ART pisze: 13 maja 2021, 19:50 oczywiscie jak tzw polski drill to tylko tu
ale smola sie dobrze odnalazl w huj na tym kawalku, frosti tez ale beka z tych warkoczykow
no i dupy bdb poziom jak na polskie klipy
Czemu oni na tym teledysku strzelają z pistoletu zrobionego z palców. Przecież są z Krakowa, tam wszystko załatwia się maczeta.
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Frosti Rege

Post autor: 99mayday »

barbadoses pisze: 13 maja 2021, 23:36 gang to ci w dupe flakon ładował gamoniu, trochę szacunku gówniarzu w twoim forumingu i do spania

WARN
haha ładnie zaorane
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
proszeniebij
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:24

Re: Frosti Rege

Post autor: proszeniebij »

chłop miał swój szczyt jakościowy w czasach jak nagrywał z pikersem, później spadek w pizdu no i nie wyszedł z dołka
young midas i debil piękna sprawa
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Frosti Rege

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Frosti Rege

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Frosti Rege

Post autor: 99mayday »

jego głos jest niesamowicie matowy i nie wyraża żadnych emocji
ciężko się tego słucha
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Frosti Rege

Post autor: moxxi »

Dopiero na to trafiłem, zajebiste w chuj od dawna :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1160
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Frosti Rege

Post autor: guzi »

jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Frosti Rege

Post autor: jankes »

Wydawało się, że na etapie drugiego freestyle w niuans rejdio gośc wybuchnie. No kurwa, nie sądzę, za późno już. Niestety on nie ma mocy, żeby robić coś więcej niż rap dla kolegów, kolegów kolegów i paru osób w Polsce. Szkoda, kibicowałem mu mocno od początku ale to już jest pętla jak u Bałagana raczej. Tylko, że ten ostatni nagrał kilka klasyków a Frosti poza fajniutką epką z Holakiem nic nie wnosi do tematu. Jeszcze te bity od kolegów, co wymyślili sobie, że jak Frosti rapuje, to może bym się nauczył robić hity w fruity loopsie xddddd

No nie wiem czy znalazłbym drugiego rapera, co tak skrzaczył potencjał. No może Wuzet ale on chciał robić swoją nisze i wiedział, że na to jest w PL 1000 osób a ten czwarty rok pompuje się na trapstar i nikt go dalej nie zna. xddddd I zaraz tak samo skończy Berson, no szkoda w chuj.
ODPOWIEDZ