Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Malik Montana

Post autor: stratemirat »

Normalni ludzie mają lepsze rzeczy do roboty
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 335
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Malik Montana

Post autor: sychy »

Niczego więcej się nie spodziewałem po tym człowieku, jak dla mnie dobrze, że zaczyna się dyskusja na ten temat, że teksty raperów są seksistowskie i to nie jest normalne zachowanie.
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

wklz pisze: 19 wrz 2022, 15:06 Gdzieś mi mignęły filmy pod tytułem "Malik rozmawia z feministką/striptizerką/hejterem" i to był zawsze niezły zgrzyt - wybieranie sobie jakichś zestresowanych, pospinanych rozmówców i "wyjaśnianie" przy papierosku jak starszy brat z gimnazjum. Nie żebym oczekiwał czegoś więcej, ale nigdy nie widziałem jakiejkolwiek merytorycznej rozmowy odnośnie tych godnych pożałowania trendów. Zamiast chociaż porozmawiać sobie z kimś z branży muzycznej jak to robią Murzyni w Stanach to ten sobie wybiera naiwniaków do pociśnięcia.
To serio wygląda jak content robiony pod fanów którzy tak czy inaczej będą się klikać.
No i z Mają miało być to samo, ale wyszło jak wyszło, czyli że jest zwyczajnie za głupi, żeby ją przegadać, już abstrahując od tego, kto ma rację. Choć ona też jak na siebie to chujowo tam wypadła, bo za bardzo chciała go przekrzyczeć. Jednego nie pojmuję - czemu nikt z tych adwersarzy nie odwoła się do tego, że ma córkę. On to jest taki typowy weselniak właśnie, że o zobacz nastolatki kręcą dupami do kamerki, pod jego muzykę ku jego uciesze, ale spytaj go jeden z drugim czy by chciał, żeby jego córka za te 5-10 lat tak tańczyła, to będzie - oj nie mordko, od mojej córki to ci dobrze radzę tematu nie poruszać mordko, bo zaraz mordko to inna rozmowa może być. Rozumiem, że ta Maja za szlachetna i pewnie nie chce przelewać hejtu na córkę i żonę, którą Malik też przecież chyba ma.

Wiadomo, że to nowobogacki wieśniak, hipokryta, piewca rapu o tym, że ma drogie ciuszki i fajne samochody z wypożyczalni. Najgorsze dno, jakie można dzieciom zaproponować. Już mówiłem, że jak ktoś chce wychować syna na drobnego krętacza cwaniaczka, co będzie na allegrze ludziom kity wciskał, a córkę na kurwę, to dużo muzyki Malika aplikować w fazie dorastania. Inżyniera społeczna.
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

gods bidness pisze: 20 wrz 2022, 11:47 oj nie mordko, od mojej córki to ci dobrze radzę tematu nie poruszać mordko, bo zaraz mordko to inna rozmowa może być.
przeczytane wyżydłaczonym akcentem maliczka montaniczka.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Malik Montana

Post autor: yungXpaproch »

wedlug mnie prawdziwy hiphop powinien taki byc, niepoprawny politycznie, spolecznie nieakceptowany, a tera to sie zrobila pedaliada
gods bidness pisze: 20 wrz 2022, 11:47 Wiadomo, że to nowobogacki wieśniak, hipokryta, piewca rapu o tym, że ma drogie ciuszki i fajne samochody z wypożyczalni. Najgorsze dno, jakie można dzieciom zaproponować. Już mówiłem, że jak ktoś chce wychować syna na drobnego krętacza cwaniaczka, co będzie na allegrze ludziom kity wciskał, a córkę na kurwę, to dużo muzyki Malika aplikować w fazie dorastania. Inżyniera społeczna
tylko ze malik jako jedyny raper w tym kraju tak naprawde nie musi udawac ze ma pieniadze. ubiera sie w naprawde drogie ciuchy, ma dwa bustdowny, a auta pewnie tez jakies ma chociaz ogolnie mowil kiedys ze woli byc wozony niz jezdzic
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

haha malik pizda bez prawka
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Malik Montana

Post autor: eddy_wata »

yungXpaproch pisze: 20 wrz 2022, 12:31 wedlug mnie prawdziwy hiphop powinien taki byc, niepoprawny politycznie, spolecznie nieakceptowany, a tera to sie zrobila pedaliada
gods bidness pisze: 20 wrz 2022, 11:47 Wiadomo, że to nowobogacki wieśniak, hipokryta, piewca rapu o tym, że ma drogie ciuszki i fajne samochody z wypożyczalni. Najgorsze dno, jakie można dzieciom zaproponować. Już mówiłem, że jak ktoś chce wychować syna na drobnego krętacza cwaniaczka, co będzie na allegrze ludziom kity wciskał, a córkę na kurwę, to dużo muzyki Malika aplikować w fazie dorastania. Inżyniera społeczna
tylko ze malik jako jedyny raper w tym kraju tak naprawde nie musi udawac ze ma pieniadze. ubiera sie w naprawde drogie ciuchy, ma dwa bustdowny, a auta pewnie tez jakies ma chociaz ogolnie mowil kiedys ze woli byc wozony niz jezdzic
ubieranie sie w drogie ciuchy miarą bogactwa :lol: :lol: nieruchomości, fury na własność, aktywa niech to malik pokaże, nie mówie, że nie jest bogaty ale równie dobrze może być wydmuszką w wypożyczonych ciuchach - jego ciuchy, jego instagram, wypozyczone fury, torby z gotówką to jego marketing i on musi to robić
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Malik Montana

Post autor: yungXpaproch »

pokazywal budowe swojego domu od zera, swoje studio tez zrobil od zera, spodziewalbym sie ze ma jeszcze jakies nieruchomosci, poza tym zegarki wartosci domow, ciuchy wartosci samochodow, pare raperow z ktorych zgarnia kase
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

Jeszcze rodzice z siecią restauracji i dziadek góral który wysłał syna przez góry afganu na wrzeciono.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Malik Montana

Post autor: gods bidness »

yungXpaproch pisze: 20 wrz 2022, 12:31 wedlug mnie prawdziwy hiphop powinien taki byc, niepoprawny politycznie, spolecznie nieakceptowany, a tera to sie zrobila pedaliada
gods bidness pisze: 20 wrz 2022, 11:47 Wiadomo, że to nowobogacki wieśniak, hipokryta, piewca rapu o tym, że ma drogie ciuszki i fajne samochody z wypożyczalni. Najgorsze dno, jakie można dzieciom zaproponować. Już mówiłem, że jak ktoś chce wychować syna na drobnego krętacza cwaniaczka, co będzie na allegrze ludziom kity wciskał, a córkę na kurwę, to dużo muzyki Malika aplikować w fazie dorastania. Inżyniera społeczna
tylko ze malik jako jedyny raper w tym kraju tak naprawde nie musi udawac ze ma pieniadze. ubiera sie w naprawde drogie ciuchy, ma dwa bustdowny, a auta pewnie tez jakies ma chociaz ogolnie mowil kiedys ze woli byc wozony niz jezdzic
Wow Malik ma drogie ciuchy WOW, ale mi zaimponował.

A co do niepoprawności politycznej, to oczywiście, że rap taki powinien być. Ale nie musi być przy tym płytki, głupi, pozbawiony w ogóle jakichkolwiek wartości i ciekawych treści. Zresztą ta jego niepoprawność polityczna też taka niezbyt, bo zważywszy na target to jest skrojona na miarę wręcz. Mi nie przeszkadza, że on jest seksistowski, bo rap z tymi zarzutami (w USA) się mierzy(ł) od grubo ponad 30 lat. Ale kurwa cieszyć się drogimi ciuszkami, taki płytki konsumpcjonizm i radość z niego prostaczka dorobkiewicza. Żeby on to jeszcze robił jak Sokół, że z klasą jakąś, że niby się chwali, ale jakoś tak mimochodem, a tu nie. Co do pedaliady to jego śpiewanie w co drugim refrenie to pedaliada max, w ogóle nie wiem kiedy to się stało, że i w US i w PL pożądani zaczęli być raperzy bez mutacji wyjący coś do mikrofonu, chyba od Migos, ale to już tak by the way piszę.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2022, 15:21 przez gods bidness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Z całym szacunkiem, ale Malik musiałby być naprawdę debilem czy związać się umową z samym diabłem, żeby będąc na jego pozycji w PL rapie w 2022 nie zarabiać kupy kasy.
wklz

Re: Malik Montana

Post autor: wklz »

Ciężko podrabiać niemieckie trendy na niemieckiej ziemi. Tutaj się to bardziej opłacało jak widać.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Malik Montana

Post autor: oyama »

2022, a chlopacy ze slizgawki dalej rozkminiaja ile polscy raperzy maja kasy :lol:
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

No przed chwila rozkminiali, czy przypadkiem malik nie jest debilem takze tego
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »



To fajne może być.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Malik Montana

Post autor: kapec »

Malik będzie w hejtparku
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Malik Montana

Post autor: Połas »

Malik Montana x Kazior - Kosi Kosi (prod. Trobi) [Official Video]
Obrazek
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Malik Montana

Post autor: Bryx Fenrir »

Słabe to, ani Malik ani Kazior nie wypadli tu za dobrze
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Malik Montana

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Malik Montana

Post autor: oyama »

dobre, lubie taki luzny vibe
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ