Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Malik Montana

Post autor: BENGAL »

Obrazek
chao6s66
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 22:29

Re: Malik Montana

Post autor: chao6s66 »

:D :rotfl:
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malik Montana

Post autor: VBSW »

Spoiler
Nie mogę kurwa xD Odpaliłem ostatnio na nowo te "rundki" i jak w 1:43 ten cały Alberto leci:
"Czarny chłopak, a na Pradze mówią na mnie morda", a zaraz po nim Diho "Pizda rozjebana jak rękaw magika" XD Jeszcze tak soczyście wjeżdża, że gdyby po mnie tak ziomek wleciał z "pizdą", gdzie ja daję "morda" to bym się zalamał
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Malik Montana

Post autor: Holden »

Czyżby Malik ogarniał kolejny feat? Tym razem Paryż. Grubo.
Spoiler
Sofiane
Spoiler
Spoiler
Bosh
Spoiler
Spoiler
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Malik Montana

Post autor: moxxi »

Sofiane kozak :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Malik Montana

Post autor: Połas »

Dzieją się rzeczy grube, a nawet bardzo grube, a jeszcze grubsze są pliki euro, które idą w ruch przy tej operacji. Malik w Paryżu jest razem z LX'em z 187 i Eight O. Z Francuzów w studiu jeszcze pojawił się Tovaritch, także dzieje się.

Wszystko to zdaje się potwierdzać plotki, że Malik podpisał kontrakt z niemieckim majorsem, a mianowicie Epic Records Germany. Już Nutki są podpisane na streamingach tą wytwórnią. Malik przy takim wsparciu serio ma szansę podziałać sprawnie na niemieckim rynku, ale pytanie czy nagrywa niemieckojęzyczną płytę, dwie płyty (polską i niemiecką) czy płytę, na której wymieszają się kawałki w dwóch językach? Ciekawie to wygląda, więc czekam na rozwój sytuacji.
Obrazek
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Malik Montana

Post autor: wst »

Nie powiem bardzo mnie intrygują te ruchy.
yng_simeone
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2019, 0:59

Re: Malik Montana

Post autor: yng_simeone »

Ciekawy jest ten fakt, ze Malik podpisal kontrakt z niemiecka wytwórnią.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1kadluba »

zdziwię się jak wyda coś po niemiecku całkiem, przecież przy ich poziomie jego nuty to będzie jakaś czwarta liga, aczkolwiek props miał rację Sentino mówiąc że WE'RE INTERNATIONAAAL BAABY
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: Ablazir »

what a time to be alive
piękny rozwój
Obrazek
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Malik Montana

Post autor: NEGRO »

zemsta1kadluba pisze: 29 cze 2020, 19:39 zdziwię się jak wyda coś po niemiecku całkiem, przecież przy ich poziomie jego nuty to będzie jakaś czwarta liga, aczkolwiek props miał rację Sentino mówiąc że WE'RE INTERNATIONAAAL BAABY
mam podobne odczucia, dla mnie powinien zostać przy polskich nutkach.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: Ablazir »

a co wy pierdolicie, że czwarta liga
przecież jak do majorsa poleciał to na klipy i produkcje będzie hajs
oby tylko zrobili 2 cd, a nie, że mieszanka mocna i numery same jakieś hybrydy językowe jak ten utwór z Bonezem
Spoiler
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Malik Montana

Post autor: daveyo »

Mógłby walnąć jakiś album po niemiecku, wątpię żeby dorównało to poziomem po polsku, musiałby się mocno postarać i jak już to pewnie goście graliby tu pierwszą rolę, ale bardzo chętnie bym usłyszał takie coś, czemu by nie.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Malik Montana

Post autor: Połas »

zemsta1kadluba pisze: 29 cze 2020, 19:39 zdziwię się jak wyda coś po niemiecku całkiem, przecież przy ich poziomie jego nuty to będzie jakaś czwarta liga, aczkolwiek props miał rację Sentino mówiąc że WE'RE INTERNATIONAAAL BAABY
Niekoniecznie, chociaż też z rezerwą podchodzę do wizji nagrania całej płyty po niemiecku. Jestem po prostu ciekawy, jakie będą dalsze ruchy. Malik urodził się w Hamburgu, po niemiecku już zdarzało mu się nawijać (chociażby u Maffa, link niżej), ale mam wrażenie, że nie poziom będzie tu najważniejszy, a to, jak rozegrają wszystko promocyjnie. Grube featy się nagrywają, a to już coś. Malik ma dar do otaczania się ludźmi, dzięki którym może wchodzić na kolejne poziomy; w końcu obserwujemy karierę gościa, który ze swoją yariską, plikami w kieszeni i powiedzonkiem wiesz o co chodzi mordo był memem, a dzisiaj nagrywa w Paryżu z gwiazdami tamtejszej sceny. Malik może też być przedstawiany jako polsko-niemiecka ciekawostka, co może zadziałać na publiczność. Tutaj dobrym przykładem jest Mozzik, który zdobył fejm jako mąż Loredany, a kontrakt z niemieckim majorsem podpisał w momencie, gdy dopiero zaczynał uczyć się niemieckiego, czego efektem będzie płyta nagrana po niemiecku i albańsku.



Teraz wjechała fota z Tillem Lindemannem z Rammstein.

Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Malik Montana

Post autor: miku »

Sony mu tam ogarnia jakis German Celebrity Bus Tour? ;) Jestem ciekaw, co z tego wyjdzie, bo poczatkowy hajp niemieckiego kawalka uda sie dosc latwo wykreowac - Polacy beda robic wyswietlenia no i feat z kims z 187 zrobi swoje. A kawalek tortu jest obecnie na niemieckiej scenie nadal ogromny (niestety) przez co rap zrobil sie beznadziejny i wtorny. Jak to bedzie kolejny generic rap Malika i kalka europejskich patentow i uda sie to wypromowac - to naprawde nic mnie juz nie zdziwi. Mozzika lamany niemiecki nadaje w miare fajny vajb kawalkom, chyba bym zaliczyl ten jego niemiecki do selling point (i oczywiscie cala drama z Loredana) jego tworczosci. U Malika na razie nie widze nic, co go wyroznia - oprocz polskiego fanbaseu.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 21:10 przez miku, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Malik Montana

Post autor: Ablazir »

ale to jest świr :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13095
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »



Malik z Neymarem :D
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Malik Montana

Post autor: zemsta1kadluba »

no powiem że kampania już jest legendarna :bowdown:
Połas pisze: 29 cze 2020, 20:17 Niekoniecznie, chociaż też z rezerwą podchodzę do wizji nagrania całej płyty po niemiecku. Jestem po prostu ciekawy, jakie będą dalsze ruchy. Malik urodził się w Hamburgu, po niemiecku już zdarzało mu się nawijać (chociażby u Maffa, link niżej), ale mam wrażenie, że nie poziom będzie tu najważniejszy, a to, jak rozegrają wszystko promocyjnie. Grube featy się nagrywają, a to już coś. Malik ma dar do otaczania się ludźmi, dzięki którym może wchodzić na kolejne poziomy; w końcu obserwujemy karierę gościa, który ze swoją yariską, plikami w kieszeni i powiedzonkiem wiesz o co chodzi mordo był memem, a dzisiaj nagrywa w Paryżu z gwiazdami tamtejszej sceny. Malik może też być przedstawiany jako polsko-niemiecka ciekawostka, co może zadziałać na publiczność. Tutaj dobrym przykładem jest Mozzik, który zdobył fejm jako mąż Loredany, a kontrakt z niemieckim majorsem podpisał w momencie, gdy dopiero zaczynał uczyć się niemieckiego, czego efektem będzie płyta nagrana po niemiecku i albańsku.
fajne spostrzeżenia, ja się po prostu obawiam o brzmienie tego bo przecież nawet Sentino będąc o wiele lepszym raperem od Malika numery po niemiecku ma dość średniawe, chyba głównie przez to że możesz porównać wtedy z innymi niemieckimi raperami i wypada to tak o, a jednak polskie porównujesz z polskimi i poprzeczka jest niżej. Przynajmniej ja tak mam.
Ale śledzić na pewno będę bo wszystko wygląda bardzo ciekawie.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Malik Montana

Post autor: bedoer »

zemsta1kadluba pisze: 30 cze 2020, 2:55 fajne spostrzeżenia, ja się po prostu obawiam o brzmienie tego bo przecież nawet Sentino będąc o wiele lepszym raperem od Malika numery po niemiecku ma dość średniawe, chyba głównie przez to że możesz porównać wtedy z innymi niemieckimi raperami i wypada to tak o, a jednak polskie porównujesz z polskimi i poprzeczka jest niżej. Przynajmniej ja tak mam.
Przecież to nie ma nic wspólnego z jakością obu scen. A nawet jeśli to niewiele.
Sentino nawet w Polsce nie rzucił pierwszoligowych sztosów może poza Vitalyim i nie trafił do mainstreamu, cała jego dyskografia to gratka dla fanów i coś z potencjałem ale nic więcej. Po prostu w Polsce się wyróżnia stylówą, akcentem. W Niemczech jest po prostu Niemcem i brzmi jak inni, a do tego te jego kawałki sa po prostu kiepskie tam i to tylko i wyłącznie jego wina, na Unterwegs przecież potrafił dać sztosa który się przyjął. Robi chujową muzykę w Niemczech i nie ma atutu imigranta. W Polsce nie dość że te numery są z większym jajem to jak wcześniej wspomniałem, jest to coś egzotycznego.
Awatar użytkownika
chuj
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40

Re: Malik Montana

Post autor: chuj »



ale ten numer jest piekny ehh
ODPOWIEDZ