Paluch

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

hansolo
Zbanowany
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2022, 9:17

Re: Paluch

Post autor: hansolo »

Wini o Paluchu na kanale Przygody Przedsiębiorców:
Wini: Znam ludzi, którzy totalnie mają klasę.
Przygody Przedsiębiorców: Kogo byś wymienił?
Wini: Wiesz co? Palucha bym wymienił. Można do niego zadzwonić. Jak nie odbierze, to oddzwoni. Jest z nim kontakt. Paluch wydaje się mi bardzo spoko osobą. Nie jest moim jakimś super przyjacielem, jest moim znajomym, ale zawsze mam o nim dobre zdanie jako o człowieku (wogle). Nie mówię teraz o muzyce. Muzykę też robi dobrą, jest bardzo popularny, ale na tego gościa można liczyć.
Także ogarnijcie kogo krytykujecie.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

Nikt nie krytykuje Palucha, tylko jego chujowe płyty. Być może poza byciem kalkulatorem jest też prywatnie wspaniałą osoba, kocha zwierzęta i segreguje odpady, ale z tym rapowaniem to mógłby sobie już dac spokój
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Paluch

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Paluch

Post autor: kapper1 »

Generator takich samych numerów robi wrrrr
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Paluch

Post autor: Jasny »

Wybacz Bortwick, jak sznuję Twoją twórczość i zapraszam na feat
tak Paluch nie ma do mnie podjazdu
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
indoktrynator
Zbanowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 maja 2022, 19:35

Re: Paluch

Post autor: indoktrynator »

Ale chujowy jest ten Lubin, czasem da fajny refren ale poza tym to jest dno, słabe teksty i kwadratowe flow.
Jasion94
Posty: 855
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Paluch

Post autor: Jasion94 »

hansolo pisze: 14 maja 2022, 9:22 Wini o Paluchu na kanale Przygody Przedsiębiorców:
Wini: Znam ludzi, którzy totalnie mają klasę.
Przygody Przedsiębiorców: Kogo byś wymienił?
Wini: Wiesz co? Palucha bym wymienił. Można do niego zadzwonić. Jak nie odbierze, to oddzwoni. Jest z nim kontakt. Paluch wydaje się mi bardzo spoko osobą. Nie jest moim jakimś super przyjacielem, jest moim znajomym, ale zawsze mam o nim dobre zdanie jako o człowieku (wogle). Nie mówię teraz o muzyce. Muzykę też robi dobrą, jest bardzo popularny, ale na tego gościa można liczyć.
Także ogarnijcie kogo krytykujecie.
Trzeba zrobić liste raperów, którzy odbierają telefon, i na ich podstawie zrobić w tym roku slizgery. Oczywiście na 5pkt zasługują jedynie ci którzy odbierają po pierwszym sygnale
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Paluch

Post autor: RIVALDO111 »

Paluch do tej pory tylko 206 tysięcy na feacie z Lubinem.

Aż strach jakie on niedługo będzie robił wyświetlenia.. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
frycek
Zbanowany
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:37

Re: Paluch

Post autor: frycek »

37-letni gość który sprzedał 500 tysięcy płyt, był na szczycie popularności praktycznie dekadę, wydając w tym czasie z 10 płyt i kilkanaście hitów, zamykając liczniki na Youtubie, mogący obdzielić swoimi dokonaniami połowę obecnego mainstreamu na całe ich kariery, po wielu latach zaliczył zupełnie normalny dla branży muzycznej spadek popularności, szczególnie biorąc pod uwagę tak dynamiczny i skierowany do młodych gatunek, przy czym pomimo obiektywnie nieco słabszego okresu twórczego wciąż wygląda to w porównaniu do Tede, Ostrego i innych bardzo dobrze, a przecież przebiegunowanie rapu w kierunku trueschoolu, co zagwarantuje mu powrót chorągiewek w ciągu najbliższych 5 lat, dopiero przed nami. No jest krótko mówiąc czym się podniecać a w jego przypadku martwić...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

tyle, że ten cały numer jest jednak lubina a nie palucha, to jednak jest pewna różnica
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Paluch

Post autor: RIVALDO111 »

Joda odszedł z BORu.
Teraz jak sobie puściłem kawałki całej grupy to aż trochę śmieszne , że śpiewali Bor to rodzina itp , a z tamtych czasów ostał się już tylko Paluch i Lipa.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Tiger
Posty: 553
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 7:11 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Paluch

Post autor: Patryk233 »

RIVALDO111 pisze: 29 cze 2022, 10:47 Joda odszedł z BORu.
Teraz jak sobie puściłem kawałki całej grupy to aż trochę śmieszne , że śpiewali Bor to rodzina itp , a z tamtych czasów ostał się już tylko Paluch i Lipa.
Moze się kumplują dalej, tylko każdy poszedł na swoje? Nie wiem, jakie są relacje między nimi.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Paluch

Post autor: ART »

gosc zostanie sam jak palec 😂👌
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

no i lipa
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Paluch

Post autor: loco »

BOR Crew to ekipa, a BOR Records to wytwórnia. Tak samo masz SB Maffija i SB Label. Trzeba mieć ze 2iq, żeby tego nie rozumieć. Gedz od lat jest w ekipie BOR, a wydaje u siebie w NNJL. Co nie zmienia faktu, że dla Jody moim zdaniem to strzał w kolano. Nie ma takich zasięgów, żeby coś ukulać na swoim podwórku.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
borneo
Zbanowany
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 14:03

Re: Paluch

Post autor: borneo »

Czego niektórzy nie wymyślą żeby tylko zdyskredytować Palucha. Wyjaśniam, bo ty Rivaldo naczelny farmazoniarz rzucasz te fejki co chwilę.

@loco brawo, oby więcej takich postów w tym temacie. Widać że mamy do czynienia z porządnym kumatym gościemm.

1. Tak naprawdę poza Szpakiem nikt nie odszedł z BOR CREW.
2. Na swoje poszli Gedz, Kobik, Joda, ale cały czas identyfikują się z grupą.
3. Paluch sam namawia do pójścia na swoje po osiągnięciu pewnego pułapu bo:
4. BOR to hip hopowa grupa z ziomalskimi relacjami i autentyczną chęcią pomocy a nie jakiś biznes czysty.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9686
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

haha "identyfikuja sie z grupa" xD
jak dzieci pytaja Palucha - tato co dzisiaj na obiad? to pewnie odpowiada - identyfikacja bylych czlonkow mojej wytworni. Pewnie jeszcze na odchodne mu powiedzieli, ze BOR zasluguje na kogos lepszego
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Paluch

Post autor: LWD »

przecież te jody, kobiki to pewnie nawet rentowni nie byli, poza Paluchem i Szpakiem, nikt tam nie przynosił pieniędzy. nie oszukujmy się ten Joda nie wyjdzie dobrze na swoim, miał pewnie na tym kanale bor kilkaset tysięcy czy ileś, no ale jakichś oddanych fanów to bym się nie spoedziewał, nie chce mi się sprawdzać ich jego mowych wyników czy tego kobika, ale podejrzewam, że liczby w kurwę mniejsze
borneo
Zbanowany
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2022, 14:03

Re: Paluch

Post autor: borneo »

jajca dlatego napisałem CZYSTY biznes, bo gdyby był takim kalkulatorem jak sugerujesz to już dawno by zrezygnował z pakowania w niektórych kase. Ale co ty wiesz chłopaku
ODPOWIEDZ