Paluch

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Paluch

Post autor: yungXpaproch »

doncic pisze: 30 gru 2021, 19:51 Fanem Palucha nie jestem
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Paluch

Post autor: SuperRapMaster »

Wiedzieliście, że Paluch przestał się strzyc na łyso?
moherowy
Zbanowany
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2022, 13:50

Re: Paluch

Post autor: moherowy »

Jak się już wydaje że polski rap sięgnął dna
To Paluch znowu wkracza do akcji!!!!
Mocne pociski w stronę freak fightów i portali rapowych piszących o nich, fani zaczeli grozić mu unfollowem to kazał im wypierdalać!!
Do tego kozacki album z mocarnymi bitami w drodze a do tego wielki powrót KUBISZEWA. put some respect on his fucking name bo jeszcze będziecie pierdolić jak jebnie płytę roku że zawsze wiedzieliscie i mówiliście że to jeden z nielicznych prawdziwych!!!
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Paluch

Post autor: Sialala »

Pięknie się kolega wyswietlil
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 176
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Paluch

Post autor: wueste »

Paluch zgodnie z filozofią kawałków o tym samym robi nowy klip do starego utworu :D

W sumie to żadna różnica czy dałby klip do czegoś nowego czy nowy klip do czegoś starego :dunno:

Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Paluch

Post autor: oKulTywowany »

Co ten Pieluch
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Paluch

Post autor: NSX »

https://www.cgm.pl/news/paluch-byc-czes ... i-przypal/

no debil, a jakby sam organizował to wszystko ok
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Paluch

Post autor: potter »

Przecież widać, że to promocja filmu, oglądaliście to w ogóle?
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Paluch

Post autor: yaneq »

no ale ten tytuł mój dług to sobie mogli darować przy scenkach z filmu, jak to wygląda w ogóle :what: :bag:
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

A jego przydupas sariusz czasem nie ma dogranego udziału w jakiejś gali?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Paluch

Post autor: Bryx Fenrir »

Ten numer to jeden z lepszych kawałków Palucha, bardzo lubiłem też bit SoDrumatica tu.
moherowy
Zbanowany
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2022, 13:50

Re: Paluch

Post autor: moherowy »

NSX pisze: 07 lut 2022, 18:12 https://www.cgm.pl/news/paluch-byc-czes ... i-przypal/

no debil, a jakby sam organizował to wszystko ok
A gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Co to za logika. Nie każdy jest sprzedajna kurwa która dla jednego miliona więcej zrobi z siebie durnia. Paluch obraca się wśród najpoważniejszych ludzi biznesu, a także najpoważniejszych polskich fighterów MMA jak Gamrot. Szanuje prawdziwy sport i dobrze że jedzie z tą patologia dla dzieci, oj mocno bolą dupki tych wypierdków jak Nitro że jakiś łysy boomer zachowuje się w stosunku do nich tak samo jak oni w stosinku do innych i nabija sobie na tych pajacach wyświetlenia. Zginą kurwiszony od własnej broni. Prawdziwy rap i prawdziwy sport zawsze się obroni. Cieszy mnie że ktoś na tej scenie potrafi pójść pod prąd i powiedzieć parę słów prawdy a Fame Dzieci niech sobie żyją w swoim wirtualnym świecie gdzie każdy się kurwi mentalnie dla hajsu
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Paluch

Post autor: cloud »

PTKWOOOOOOO
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Paluch

Post autor: NSX »

moherowy pisze: 07 lut 2022, 23:09
NSX pisze: 07 lut 2022, 18:12 https://www.cgm.pl/news/paluch-byc-czes ... i-przypal/

no debil, a jakby sam organizował to wszystko ok
A gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Co to za logika. Nie każdy jest sprzedajna kurwa która dla jednego miliona więcej zrobi z siebie durnia. Paluch obraca się wśród najpoważniejszych ludzi biznesu, a także najpoważniejszych polskich fighterów MMA jak Gamrot. Szanuje prawdziwy sport i dobrze że jedzie z tą patologia dla dzieci, oj mocno bolą dupki tych wypierdków jak Nitro że jakiś łysy boomer zachowuje się w stosunku do nich tak samo jak oni w stosinku do innych i nabija sobie na tych pajacach wyświetlenia. Zginą kurwiszony od własnej broni. Prawdziwy rap i prawdziwy sport zawsze się obroni. Cieszy mnie że ktoś na tej scenie potrafi pójść pod prąd i powiedzieć parę słów prawdy a Fame Dzieci niech sobie żyją w swoim wirtualnym świecie gdzie każdy się kurwi mentalnie dla hajsu
fajnie, ale imo jezeli by go to nie obchodzilo to by nie ruszal gowna

a se pewnie wszedl na glamrap poczytac komentarze i zobaczyl czuxa albo edzia
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Paluch

Post autor: oldschool »

Paluch obsrał się Multiego, który będzie grał na tym samym festiwalu rapowym co on.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

Props multi, króciutko z wyjcami autotune'owymi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Paluch

Post autor: FruitOffTheWall »

ten post na insta akurat to nic wielkiego, nie rozumie oburzenia akurat tym story :dunno:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Paluch

Post autor: oldschool »

Rapera zapytano, czy przejmuje się obecnym hejtem na jego osobę, na co ten odpowiedział:

Hejtu nie ma ten, co nic nie robi. Po sprzedaży ponad 500 tysięcy CD, wydaniu kilkunastu albumów solowych i zagraniu około 1000 koncertów niewiele mnie rusza… Właściwie, bawi mnie to, że dostaję pogróżki od typów z dziewiczym wąsem. Ja robię swoje i nie zamierzam przestać. – odpowiedział raper.

Zapytano również o podejściu Palucha, do faktu nazywania go przez niektórych ”naczelnym poznańskim hipokrytą”:

No może jestem nr 2. A tak poważnie, spływa to po mnie. Jeśli ktoś wyciąga wers sprzed 10 lat, czyli sprzed 10 płyt i próbuje na podstawie tego nazwać mnie hipokrytą, to jest idiotą. Zawsze dyskusja kończy się w momencie, kiedy mają podać przykłady mojej hipokryzji. Dupa cicho — skontrował.

Bardzo ciekawe kogo na myśli miał Paluch stawiając się na drugiej pozycji w rankingu ”naczelnych poznańskich hipokrytów”. Oczywiście jest to sformułowane bardziej prześmiewczo, co nie zmienia faktu, że jest to interesujące — zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że Paluch z Peją najlepszych kontaktów nie ma.

Raper przedstawił również swoje podejście co do robienia muzy ”jak dawniej”, której domagają się niektórzy fani:

”Mówią tak przy każdej płycie. Odbiorca ma prawo do tego, żeby się nie rozwijać i zostawać ze swoimi ulubionymi numerami, które kojarzą się jemu z dobrymi rzeczami, Ja też mam taką możliwość, ale szukam na każdej płycie czegoś, co napędzi mnie do dalszej zabawy muzyką.’’— odpowiedział raper.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Paluch

Post autor: Weles »

Klasyczna odklejka
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

Paluch to chyba nawet idąc po bułki strzela w niebo i tak kupuje, żeby te bułki których nie bierze się niczego nie domyśliły i można było się wszystkiego wyprzeć
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ