Paluch

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Paluch

Post autor: oldschool »

Niby Paluch ma takich oddanych fanów, a żaden chłopak z Piątkowa nie wejdzie do tematu i nie obroni swojego idola.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Paluch

Post autor: Jose »

Bortwinka nie ma i jakie harce tutaj
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Paluch

Post autor: Bolo »

Z faktami po prostu ciężko polemizować.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
frontkick

Re: Paluch

Post autor: frontkick »

To jest oczywiście farmazon, Keke jest najchujowszym raperem jaki przewinął się przez mainstream

Paluch jest charyzmatyczny, ma ucho do bitów i potrafi ładnie rapować i zaśpiewać, bywa hipokrytą ale nie jest zupełnie zakutym łbem, trzeba przymknąć oko na teksty no ale przy którym polskim raperze nie trzeba tak robić. Cieszę się że polski mainstream jest reprezentowany przez Paluszaka, podejrzewam że mogłoby być dużo gorzej a tak ok sb wchodzi i tworzy prawilna rzemieślnicza muzyczkę która jednym uchem wpada a drugim wypada zazwyczaj ale rzadko bywa jednoznacznie chujowa w przeciwieństwie do wysrywów wcześniej wspomnianego Keke, ode mnie props
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Paluch

Post autor: WHITE »

Paluch byl ok do 2016, potem zaczal rapowac tasmowo to samo tak samo, wiec rzeczywiście moglby wypierdalac.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Paluch

Post autor: Bolo »

Paluch to sprzedajna dupa jest i różnica jest taks ze keke kiedys był dobry a paluch to zawsze było chujowe lewe jajo faraona
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Paluch

Post autor: arboozrap »

Od 2016 roku zaczął robić z siebie nie wiadomo kogo i szpanował na klipach, zdjęciach i w utworach. Potem każda płyta brzmiała tak samo na trapowych brzmieniach i tak już do zrzygania. I te całe BOR miało chronić polski rap, a propsuje różnych Żabsonów, Bedoesów i innych, a do Multiego się przypierdolili, bo to małolat z YouTube i im łatwo było. Gdyby miał wysoką pozycję to by mu lizali dupę.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Paluch

Post autor: YKCUL »

Ostatnio jakiś użytkownik zrobił temat o wyzwaniu posłuchania płyt Palucha, postanowiłem spróbować, przesłuchalem Czerwony dywan, Złota Owcę i Ostatni osiedla krzyk. Wszystkie te albumy muzycznie bronia sie, paluch jako tako umie się poruszać na bitach ale sama warstwa tekstowa jest okropna, swn słusznie zauważył że paluch ma straszny kompleks sukcesów innych osób które nie wpisują się w jego profil prawdziwego rapera/artysty, Czerwony dywan zwłaszcza jest przepełniony taką gadką.
Wszystkie albumy robione pod jeden klucz. Banger dla osiedla, banger o chujowosci innych ludzi, lovesong dla żony, politycy/kościół chuje.
2/6

Słaby raper z dobrym uchem do bitów
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Opieronie »

Chuj z rapem, dla mnie Paluch to po prostu hipokryta, a takich szanować się nie powinno.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Paluch

Post autor: jajca »

jak do OKO czy Złotej Owcy czasem wracam, tak Czerwony Dywan to imo mega regres i chyba koniec Palucha dla mnie. o ile jeszcze wcześniej to jego kołczowanie słuchacza celebrowaniem lojalności wobec ludzi i zasad, szczerości itd. było w miarę zrównoważone charyzmą, techniką i muzykalnością, to jednak na Dywanie już przekroczył cienką granicę tarzając się w obleśnym populizmie, który na poprzednikach ledwo prześwitywał. No i faktycznie, całościowo patrząc na jego dyskografię, trochę razi schematyczna konstrukcja poszczególnych płyt, prawie każdy kawałek ma swoje odpowiedniki na innych albumach.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

ale odważni :rotfl:
paluch na czerwonym dywanie dostał jakieś spektakularnego udaru, ale większość dyskografii nie jest zła, a już na pewno nie gorsza niż przeciętna w polskim rapie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Paluch

Post autor: phobos »

paluch się skończył na syntetycznej mafii, albo może na niebie które było już wtórne, wcześniej nawet niezły uliczno osiedlowy rap
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1483
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Paluch

Post autor: NEGRO »

phobos pisze: 03 mar 2020, 20:05 paluch się skończył na syntetycznej mafii, albo może na niebie które było już wtórne, wcześniej nawet niezły uliczno osiedlowy rap
Czy ja wiem akurat Ostatni Krzyk Osiedla dla mnie zajebista bangerowa płytka.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Opieronie »

przedszkolanek pisze: 03 mar 2020, 19:28 ale odważni :rotfl:
? :lol: W związku z czym, z tym, że ktoś na forum skrytykował jego rap, lub napisał, że według niego jest hipokrytą, a takich nie powinno się szanować? Nie rozumiem tego 'wyśmiania'.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

po banie dla bortwicka
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch

Post autor: daveyo »

Odważni, bo nie ma Pana Bortwicka, jakby był to by poustawiał wszystkich do pionu, a tak poczuli wolność i krytykują.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Opieronie »

Dobra, nie pomyślałem tak o tym. :lol:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Paluch

Post autor: phobos »

bortwickowi to ja zabrałem płytę B.O.R z tornistra jak szedł do szkoły
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Paluch

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=wb3AZoQtZh4



Szpaku & Kubi Producent ft. Paluch, Sarius - Stare Graffiti
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Paluch

Post autor: arboozrap »

[mention]2rzyn[/mention] co sądzisz o Paluchu?
ODPOWIEDZ