Paluch

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

ale on daje w tym wywiadzie xDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Paluch

Post autor: Ablazir »

Swizzy
31 min ·
Witam zrobiłem tu 2 biciki 1 na album a 2 na mixtape
ALBUM:
Paluch Oficjalnie - Tiry prod. Ja x worek x grvcy
MIXTAPE:
Paluch - Susza prod. Ja x Worek
uu swizzy na bicie ziomal
czyzby paluch zaczal robic drill?
[mention]bortwick[/mention]
Obrazek
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Paluch

Post autor: bortwick »

andrzej pisze: 25 lis 2019, 19:46
Mider pisze: 25 lis 2019, 19:13 Paluch imo top50 raperów z Poznania
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego palucha poznaniaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest hip-hop .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się multiego albo igiego albo innych łaków a nie czepiacie się takiej wybitnej osoby jak raper paluch .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie opinie na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że rapu nie słucha jak słuchasz nie wiem żabsona albo wierzysz w powrót h&m czy wogóle jestes może ty sługą young multiego a nie będziesz z palucha robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami hiphopolowców .wez pomyśl sobie ile paluch zrobił ,on jest kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle palucha naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to paluch jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to rap ,widac że go nie słuchasz i nie chodzisz na koncerty, naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim jest paluch reprezentant bor jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak szef bor bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu płyty ani jednej koszulki, nie chodzi tutaj o rap, mnie ale wogóle ogólnie o zasady żeby mieć jakąs godnosc bo paluch nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak paluch ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po jego muzyke i posłuchał sobie to może byś się odmienił
Dopiero zobaczyłem. Szacun typie :bowdown: :bowdown:
Ablazir pisze: 27 lis 2019, 15:23 czyzby paluch zaczal robic drill?
Co to drill?
24.07.2019 - 16.12.2019
frontkick

Re: Paluch

Post autor: frontkick »

drill -> wiertarka -> dubstep

Bortwick byku pamiętasz Afterparty Fokusa? Palec teraz będzie robił takie same rzeczy, kolejny przykład hipokryzji w chuj, gardze
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5697
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Paluch

Post autor: TdW »

Paluch zakładając i działając pod szyldem Biura Ochrony Rapu trochę sam kręci na siebie bata. Tu coś powie, tam coś powie, tu by kogoś pocisnął, ale jednak się cykl i potem można mu wypominać różne rzeczy, które jako obrońca rapu w Polsce powinien robić.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Paluch

Post autor: Whtn »

już widzę jak kciukol wypierdala się na drillowym bicie :damn:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

drill to taki ciężki murzyński uliczny rap z chicago
tu pierwszy z brzegu przykład
Spoiler
teraz paluch będzie nawijał że jest małpą, tak jak szpaku nawijał wcześniej że jest yeti
zezwierzęcenie boru postępuje
Whtn pisze: 27 lis 2019, 18:08 już widzę jak kciukol wypierdala się na drillowym bicie :damn:
co ty, odkryje w sobie wewnętrznego chief keefa
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Paluch

Post autor: Whtn »

paluch x glory boyz, czekam na to i wydam na to kwit
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Paluch

Post autor: Opieronie »

Paluch, gdyby nie bał się marketingowych spraw - zmieniłby nazwę tej swojej ekipy już parę lat temu. Jest to kolejny populista, zaraz po Bedoesie, który ciągle manewruje w jakichś tam widełkach, by nie wyjść na takiego jakim jest, tylko 'być' tym kim był, przy okazji robiąc inne rzeczy.

e; 'Faneto' od Chiefa ma już 3 lata i 8 miesięcy? WTF :roll:
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Paluch

Post autor: bortwick »

Biuro Ochrony Rapu to przede wszystkim ochrona rapu poprzez robienie dobrej muzyki a nie dojeżdżaniu typów... Niemniej po części rozumiem co macie na myśli niestety jak jesteś na topie to nie można sobie pozwolić na zbyt wiele i gdzieś ta dawna przebojowość się zatraca. Ale czy można mieć o to pretensje do gościa który od dekady jest w mainstreamie że złagodniał? Tym bardziej że Paluch ma pozycje nie musi się nikogo bać ani nikomu niczego już udowadniać.

A zanim się wyjebie. Z bitu to najpierw dajcie mu zarapowac bo akurat Paluch wszędzie się odnajdzie

Zmiana marki? Jakbyś nie wiedział nazwa Biuro Ochrony Rapu zamieniła się już dawno w BOR CREW więc to nie jest tak dosłownie choć w tlle oczywiście rozwinięcie jest obecne ale nie na 1 miejscu wiesz o co chodzi mordo
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Paluch

Post autor: Jasek »

przedszkolanek pisze: 27 lis 2019, 18:12
teraz paluch będzie nawijał że jest małpą, tak jak szpaku nawijał wcześniej że jest yeti
zezwierzęcenie boru postępuje
pięknie widać jak działa ewolucja
cztery żubry i dwie kurwy
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Paluch

Post autor: onizuka »

Opieronie pisze: 27 lis 2019, 18:29 Paluch, gdyby nie bał się marketingowych spraw - zmieniłby nazwę tej swojej ekipy już parę lat temu. Jest to kolejny populista, zaraz po Bedoesie, który ciągle manewruje w jakichś tam widełkach, by nie wyjść na takiego jakim jest, tylko 'być' tym kim był, przy okazji robiąc inne rzeczy.
prawda, a od tego wiecznego strzelania w niebo chce juz sie rzygac :censored:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch

Post autor: daveyo »

Feat u Nizioła
Spoiler
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Paluch

Post autor: loco »

przez ten refren, kawałek brzmi jak jakiś klejony blend. tragedia
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Paluch

Post autor: Bryx Fenrir »

loco pisze: 06 gru 2019, 16:03 przez ten refren, kawałek brzmi jak jakiś klejony blend. tragedia
Ty w sumie w punkt, chociaż gdyby zamiast tego chujowego refrenu nawijali po prostu to jeszcze bym to strawił, no Paluch lepszy jednak.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8112
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Paluch

Post autor: eddy_wata »

przeciez refreny tego jana zavariego i rap nizioła to naprawde dobry uliczny rap, szkoda ze taki wack na feacie lel
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Paluch

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=p2cI1HcVdw0

MIUOSH - BLCKSTR feat. Paluch
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch

Post autor: daveyo »

Zasługuje na oddzielny post, Paluch zajebiście tu poszedł, Bortwick byłby dumny.
Spoiler
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Paluch

Post autor: Tracz »

Solar w kawałku Boarding 2019:
''Nie po drodze nam ostatnio ale pozdro Paluch. Za wyciągniętą rękę zawsze salut''.
Relacje na linii Paluch - SB Maffija w ostatnim czasie mocno podupadły! To o tyle interesujące, że Paluch bardzo mocno wspierał chłopaków kiedy byli w podziemiu i dotychczas mocno się kumplowali i wspierali.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch

Post autor: przedszkolanek »

imo nic poważnego z tego nie będzie, to tylko awangarda ostrzeliwuje się z ariergardą
jeżeli chodzi o fanbase SBM coraz mocniej pozyskuje fanbase QQ i chyba traci swój pierwotny, który powoli przejmuje BOR
konfliktu interesów za bardzo nie ma, nie widzę tu pola do większego beefu
ODPOWIEDZ