Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

w dobrym momencie sobusia wywołałem :lol:

a post nade mna wyjasnia te smieszne fikolki kartkojebcow

uderzysz kobiete - jebac cie, damski bokser
zostales uderzony przez kobiete i zglaszasz to na policje - jebac cie, konfident
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

jeszcze niech się dixony zaangażują za sugerowanie pedalstwa i będzie beef z SOBOTA FLOOOOOOOO XD
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kartky

Post autor: ART »

sobota flooooo zachowal sie po prostu tak jak powinny sie zachowac dupy kartky, stad tez smiechawa z jego poparcia gdzie stal po drugiej stronie tzw przemocy domowej i zeby moze odbudowac swoj street credit czy chuj wie co propsuje tego smiecia czy ocb tam mu chodzi
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kartky

Post autor: SWN »

Ten fragment z Restem :lol:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Kartky

Post autor: czardi »

jako facet rozwiązania są dwa:
a) zrywasz z jebaną patuską i ćpunką, która lata z 15cm nożem po chacie i walisz konia do momentu aż kolejna fanka się nie nabierze na twoje smuty i złamane serduszko w kawałkach;
b) ruchasz ją, ale w międzyczasie zabierasz na terapię, zamiast robić grube równania: biega z nożem=wypłacam jej liście;

jako pizda kartky chciałeś mieć wszystko minus odpowiedzialność i konsekwencje, więc zostałeś rozliczony przez forumeg
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

jako facetka rozwiazania sa dwa:
a) zrywasz z jebanym cpunem patusem, ktory cie bije i robisz sobie palcowe do momentu az kolejny smutny raper nie zaprosi cie na backstage po koncercie;
b) dajesz mu dupy, ale w miedzyczasie zbierasz na terapie, zamiast robic grube rownania: wyplacil mi liscia=dzgam go nozem

krecimy sie w kolko
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Kartky

Post autor: czardi »

jako facet, patrzę z perspektywy faceta i dla mnie jego zachowanie jest pizdowate i śmieciowe

co sądzą o niej pewnie można znaleźć na wizażu
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kartky

Post autor: Jaayu »

oyche pisze: 12 sty 2021, 18:45 uderzysz kobiete - jebac cie, damski bokser
zostales uderzony przez kobiete i zglaszasz to na policje - jebac cie, konfident
no i po co spłycasz temat?
napierdalasz babe, znęcasz się psychicznie nad nią (i prawdopodobnie nad kilkoma innymi) - jazda z tobą
zgrywasz prawilniaka całe życie, baba przyłapuje cię na zdradzie i dostajesz liścia** po czym dzynisz na policje - słabo i tyle
przecież z sobotą nikt nie jechał jak z kartkym bo ta sytuacja z tego co pamiętam ugrzęzła na paru wymianach zdań na profilach na fb, tu są grubsze materiały
** - to wersja jego zony, ale to chyba nie przeszkadza skoro nie przeszkadza wersja kartkiego ze baba go nozem dzgala poparta 4 sekundowym filmikiem na ig
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

RappaR pisze: 11 sty 2021, 1:15 Tak abstrahując od wszystkiego mam bekę z każdej osoby lewicowej i słuchającej rapu i prującej się do uderzenia(bądź nie) kobiety przez Kartky'ego. Ja tam uważam kobiety i mężczyzn za równych. Jak rozumiem macie te same spiny do każdego innego rapera, który kiedykolwiek uderzył mężczyznę czy po prostu jesteście hipokrytami?
jaki debil xDDDDDD

to jest @oyche twoje trollkonto, bo wyczuwam twój vajb?, jak tak to nawet props
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

Jaayu pisze: 12 sty 2021, 20:42 napierdalasz babe, znęcasz się psychicznie nad nią (i prawdopodobnie nad kilkoma innymi) - jazda z tobą
no to jest dla mnie oczywiste i to samo napisalem, po prostu nie jestem pewny czy kartki napierdalal babe i tyle, z pierwszej reki obserwowalem toksyczne zwiazki, w ktorych naduzywa sie substancji psychoaktywnych i bardziej prawdopodobna jest dla mnie wersja, ze oboje byli dla siebie katem i ofiara, a materialy podrzucone przez kartkiego i jego ex zdaja sie potwierdzac te wersje, stad nie bardzo rozumiem taki jednostronny osad sprawy. jest roznica miedzy znecaniem sie jednej osoby nad druga, a miedzy toksycznym zwiazkiem dwoch cpunow, w ktorym oboje stosuja wobec siebie przemoc fizyczna, zaleznie od tego kto jest akurat w danym momencie bardziej porobiony.
Jaayu pisze: 12 sty 2021, 20:42 zgrywasz prawilniaka całe życie, baba przyłapuje cię na zdradzie i dostajesz liścia** po czym dzynisz na policje - słabo i tyle
wersja soboty jest inna, zreszta co ma prawilniak zrobic w sytuacji kiedy jest ofiara przemocy domowej i to w obecnosci swojego dziecka, skoro oddać nie i zadzwonic na policje tez nie?

@przedszkolanek nie, ale kojarze go z innego forum (niezwiazanego z tematem), dobra morda. a mojego trollkonta na tym forum jeszcze nikt nie rozkminil.
MalinowyJogurt

Re: Kartky

Post autor: MalinowyJogurt »

fragment z dixonem XD :lol:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

No sobota ostro rozliczył Resta, czekam na ich starcie na fame mma
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kartky

Post autor: ART »

jeden dostal wpierdol od tancerza, drugi rowno z filipkiem walczyl, wyglada na solidne i rowne zestawienie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Kartky

Post autor: oKulTywowany »

Ten temat już ma status legendarny :rotfl: btw jaki wpierdol od tancerza kubdziubek dostał?
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Kartky

Post autor: ebismolarek »

Rest dostał wpierdol od jakiegos tancerza na gali FFF 2
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Kartky

Post autor: Jasion94 »

Pierdole jak jeszcze Rest w to się wmiesza, to będzie kolizja uniwersów na miarę spotkania Majora z Fazim, albo kazaniu księdza Woźnickiego o Kononowicza i Ewie Lipce :o brakuje jeszcze Żuroma, Miska z nadarzyna i Tomka Chica do kontroli prawilnosci tego zajścia
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Kartky

Post autor: loco »

sobote floo popierdoliło do reszty, co za debil :bowdown:
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Kartky

Post autor: Rhubarb »

Spoiler
Obrazek
:damn: :damn: :damn:
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Kartky

Post autor: Master »

Co za dzban, zresztą jak ktoś papirusa propsuję to chuj mu na banie
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Kartky

Post autor: aleksy »

ta akcja z restem :rotfl: myślałem, że się zesram ze śmiechu jak mi to ziomek opowiadał
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
ODPOWIEDZ