Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

taktyczne przypominanko, że tamto nagranie audio nie dowodzi, że kartky napierdala kobiety, bo widzę że się znów odpalacie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20629
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kartky

Post autor: phobos »

baby bywają w huj agresywne tylko no mają niskie damage to raczej ich ciosy spadają na armor ale w końcu może trafić criticala więc nie można tankować ich machania łapami w nieskończoność

jest jakieś tl;dr afery bo póki co widziałem tylko płacz a chciałbym wiedzieć czy mogę sobie czasem posłuchać rapera kartky jak na youtube się odpali czy też instant skip muszę napierdalać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
synojca18
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:23

Re: Kartky

Post autor: synojca18 »

A ja tam znam tego śmiecia od wielu lat. I powiem tyle w tej akcji z ta całą Wiktorią nikt nie jest bez winy. Ale to że gość jest największym Toksykiem jakiego kiedykolwiek poznałem nie ulega wątpliwości, co roku wymienia prawie całe swoje otoczenie i nie zdziwie się jak i tym razem będzie mieć nowych kolegów. A jego rap to wiadomo nie od dziś że ten sam numer na innych bitach nie wiem jakim debilem trzeba byc żeby sie ciagle na to nabierać :wall:
Ostatnio zmieniony 11 lip 2020, 23:13 przez synojca18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

oyche pisze: 29 kwie 2020, 0:44 taktyczne przypominanko, że tamto nagranie audio nie dowodzi, że kartky napierdala kobiety, bo widzę że się znów odpalacie
taktyczne przypominanko, że Kartky nigdy nie odniósł się do napierdalania kobiet w żadnym ze swoich oświadczeń
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

ale przecież ja o tym nie zapomniałem
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kartky

Post autor: Farezowsky »

Możliwe że jakieś farmazony ale i tak śmieszy że znowu on jest w coś takiego zamieszany
Spoiler
Obrazek
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kartky

Post autor: moxxi »

I co chyba jednak nie dożyła rip in pieces
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Kartky

Post autor: Zephyr »

RIP Nikkie, a Karkty wciąż na wolności!
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

Nikt nie powie nam jak mamy żyć mordo

edit
4 minuty temu wrzuciła coś na stories wiec pewnie jakies prowo xd
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kartky

Post autor: SWN »

Trzy dziewczyny z rzędu mówiące o tym że jest agresywny jeszcze niczego nie przesądzają. Wszystkie z nich mogą kłamać chcąc się wybić. Ona też mogła go prowokować więc nie wydawajmy jeszcze wyroków. Ja wierzę w niewinność Jakuba, to o niczym nie świadczy.

;) ;) ;)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Kartky

Post autor: zuperhero »

pewnie jak wytrzeźwiała to już zabrakło jej odwagi do rozkręcenia publicznie kolejnej akcji, oczywiście nie cisnę, bo pranie brudów publicznie to miecz obusieczny który może ja mocno zranić, poza tym takie uzewnętrznienie na pewno jest opór stresujące
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Kartky

Post autor: oKulTywowany »

Właśnie dla mnie to jest takie +- Kartky ma humorki swoje ,jak pare razy przy kielichu z nim zamieniłem zdania to bardziej wydaje się typem który nie da sobie babie wejsc na łeb w szczególności jak trafia się na atencjuszki łaknące promo..... aleeee dobra chuj z nim i huj z Kozą niech nagrają wspólną płytę i zostaną pierwszą homo rap parą a te swoje byłe influencerki co zaczynają (jak zawsze) wołanie o pomoc instagram/facebook złożą w ofierze Azazelowi . AMEN
This page is no longer available.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

To już nawet nie jest śmieszne. Najgorzej, że znajdują się takie osoby co to wszystko łykają i później mają takie zdanie o artyście a nie inne. Dobrze, że te wszystkie "aferki" nie wpłynęły zbytnio na jego karierę i może dalej swobodnie działać.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Kartky

Post autor: oKulTywowany »

+1 własnie był boom i go nie ma a Kuba dalej bez problemu robi swoje, o czym to świadczy :dunno:
This page is no longer available.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to, że ma zajebistych ziomali wokół siebie którzy w niego nie zwątpili i stanęli w jego obronie. To też w dużej mierze ich zasługa, że nic poważnego z tego nie wyszło.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Kartky

Post autor: FÜRDIEGANG »

Mam nadzieje ze kariera i sprzedaz krazkow tfu kartkyego spadnie do minimalnych wartosci, jeeeebac
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Kartky

Post autor: sugarhill_notausgang »

Za samo nazwanie tego wacka "artystą" powinieneś dostać bana na miesiąc.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kartky

Post autor: Jaayu »

daveyo pisze: 11 lip 2020, 20:15 Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to, że ma zajebistych ziomali wokół siebie którzy w niego nie zwątpili i stanęli w jego obronie.
oni przypadkiem nie zamkneli pizd jak wycieklo to audio?
No i wyzej podbijam (posta, nie warna)
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
edenmar
Posty: 1232
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: edenmar »

oKulTywowany pisze: 11 lip 2020, 20:11 +1 własnie był boom i go nie ma a Kuba dalej bez problemu robi swoje, o czym to świadczy :dunno:
To świadczy głównie o tym, że jak zbudujesz sobie sajko fanbejs, to możesz być nawet Charlesem Mansonem, a i tak będą tacy, którzy uznają cię za skrzywdzonego, nierozumianego artystę. Prawdopodobnie gdyby Kartky zamiast tych pokrętnych tłumaczeń, po prostu ogłosił "tak, jebnąłem jej, bo mnie wkurwiała", to spora część jego fanów uznałaby, że dziewczyna zasłużyła, i dalej kupowała płyty. To nie jest kariera zbudowana na odbiorcach posiadających krytyczne spojrzenie na rzeczywistość.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Kartky

Post autor: oKulTywowany »

z tego co kojarzę to wrzucał filmik tłumacząc że ta ,,poszkodowana" go nożem zaatakowała
This page is no longer available.
ODPOWIEDZ