Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3699
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Kartky

Post autor: Prez »

jebala cała wieś
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
dziendobry
Posty: 83
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Kartky

Post autor: dziendobry »

Dokładnie tak mordeczko
A czemu nasz kochany karty, artysta do bolu szczery nie mówi nigdzie o zostaniu wyjebany z QQ?
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kartky

Post autor: gods bidness »

Propsy dla QQ w takim razie.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kartky

Post autor: Sialala »

dziendobry pisze: 28 mar 2020, 18:12 Jebal go pies
Prez pisze: 28 mar 2020, 18:19jebala cała wieś
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3151
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: VBSW »

Jebał też szef gminy, jego teść
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Wyszedł nowy kawałek, a nie, zapytaj beczkę co sądzicie o Kartkim, warto przesłuchać, spoko track. Szkoda tylko, że Gibbs na tych gościnkach brzmi cały czas tak samo, robiło to wrażenie tylko przy pierwszym razie, teraz troszkę meh.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4264
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kartky

Post autor: gogi »

gdyby Mariusz Trynkiewicz wypuścił nowy kawałek też raczej nikt nie pisałby o warstwie muzycznej

nikt normalny nie będzie słuchał damskiego boksera bo normalni ludzie mają jakieś zasady
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Kartky

Post autor: Rhubarb »

rozumiem słuchania ludzi mimo różnych "krzywych akcji", ale no Kartky to coś innego, pierwszy raz kogoś na Spotify zablokowałem
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kartky

Post autor: benzoabuser »

mnie tam śmieszy, że kajtek hta jest dumny z tego, że raper kartky dograł mu się na płyte

te środowisko jest dziwne :dunno:
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kartky

Post autor: ether »

No wiesz, jak widze wczoraj tutaj dopingowano na fame mma youtuberowi, który ubliżał swojej dziewczynie, a pewnie też wielu zachwycało sie kiedy bedoes go zapraszal na plyte :rotfl:

cyk, edit
Ostatnio zmieniony 30 mar 2020, 7:05 przez ether, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13203
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kartky

Post autor: oldschool »

Mówisz o Rafonixie? Wyzwał dziewczynę od kurew, powiedział, że jej zajebie, ale jej nie uderzył, więc mimo, że go nie lubię, to pisz prawdę, a nie wymyślaj.
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Kartky

Post autor: ether »

Ok, nie moge tego zweryfikowac, wiec uznajmy, ze zle slyszalem. Ale powiedzmy sobie szczerze, fragmenty które trafilem, to i tak niewiele zmieniaja, bo postawa jest fatalna, dla mnie nagrania podobnego typu co ten kartky
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kartky

Post autor: pawoleh666 »

Ludzie kurwa, to co tu wypisujecie jest zwyczajnie żenujące i widać, że nie macie o Kubie żadnego pojęcia - ja mam na Spotify z nim spędzone jakieś 2000h, byłem na kilkunastu jego koncertach. Na np. QueFestivalu w zeszłym roku było ewidentnie widać, że nie jest wszystko ok. Miał plaster. Tak samo u Winiego, plaster na twarzy. https://www.youtube.com/watch?v=2lo-GOYB7qM
Kuba w tylu piosenkach przedstawiał już sytuację na długo przed tym, jak to wszystko wypłynęło a wy i tak się przypierdalacie. Kuba nigdy nie był żadnym damskim bokserem. Pierdolicie o czymś, o czym nie macie pojęcia.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

no siema bortwick
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Kartky

Post autor: mbunt »

[mention]pawoleh666[/mention] czy mozesz wobec tego wyjasnic z perspektywy osoby z dużym pojęciem o raperze Kartky (wnioskuje ze jesteś z nim z pewnością blisko skoro to dla Ciebie "Kuba") czemu nie jest damskim bokserem skoro został nagrany bijac kobietę jak psychol? w moja definicje damskiego boksera to się wpisuje

jestem w stanie uznać cokolwiek napiszesz bo przeszedłeś wyzwanie gorsze niż Guantanamo, 2000 godzin no ja bym nie dal rady a do tego jeszcze koncerty wow
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kartky

Post autor: pawoleh666 »

[mention]mbunt[/mention] Ale nie ma nagrania wideo, na którym Kuba biłby dziewczynę. Jest audio z ich kłótni, z resztą - okej, słuchałem tego wiele razy i tu nie żebym całkowicie go bronił - ale jako osoba z poszarganą psychą, jestem w stanie sobie wyobrazić, że to wszystko mogłobyć wynikiem wszystkich emocji których doświadczył przez Wiktorię, a także w pewnym sensie samoobroną.
BTW. Hipotetycznie zakładając teraz, że Kuba uderzył Wiktorię - czy naprawdę dla Ciebie to jest poważniejsze niż ugodzenie nożem w klatkę piersiową? Oczywiście, jakakolwiek przemoc fizyczna jest niedopuszczalna. Ale jak dla mnie większość osób na ślizgawce podchodzi do tego z pozycji ,,nie znam, nie słuchałem, ale przeczytałem na cgm/newonce/innym gównie że bije dziewczynę no to się dołączam do linczu".
A w ogóle to parę postów wyżej ktoś pisał, że Kartky został wyrzucony z QueQuality - zwykła bujda, to nieprawda. Kuba wciąż jest w QQ, nawet na ich grupie na FB postowali ostatnio bodajże Plastikowe Kwiaty.
Myślę, że do wielu osób twórczość Kuby może zwyczajnie nie trafiać, ja jednak staram się czasami być tak obiektywnym jak mogę i np. mimo bycia wielkim fanem Filipka, potrafię przyznać jedno - muzyka Kuby jest tak z 30 poziomów nad Filipkiem, z resztą czyja nie jest? Fifiego słuchałem tez bardzo dużo ale obiektywizm jest ważny. A problem polega na tym, że wszyscy tutaj podchodzą do tej sytuacji subiektywnie.
A to, że na live streamach Kuby zdarzają się osoby wchodzące tam tylko po to, żeby napisać ,,ee chuju idź się napeirdalać z dziefczynom!!" to już dla mnie jest poziom naprawdę kurwa mułu. Kuba nie chce wracać do tamtych wydarzeń publicznie i ani trochę mu się nie dziwię.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2020, 13:11 przez pawoleh666, łącznie zmieniany 1 raz.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Kartky

Post autor: sugarhill_notausgang »

pawoleh666 pisze: 21 kwie 2020, 12:50było ewidentnie widać, że nie jest wszystko ok. Miał plaster.
o jak zapiałem
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Kartky

Post autor: pawoleh666 »

sugarhill_notausgang pisze: 21 kwie 2020, 13:10
pawoleh666 pisze: 21 kwie 2020, 12:50było ewidentnie widać, że nie jest wszystko ok. Miał plaster.
o jak zapiałem
No może i brzmi to dość niepoważnie - ale powiedz, byłeś na jakimkolwiek koncercie Kuby? Myślę, że większość jego fanów jednak chociażby takie rzeczy zauważała.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Kartky

Post autor: sugarhill_notausgang »

pawoleh666 pisze: 21 kwie 2020, 13:10 Kuba nie chce wracać do tamtych wydarzeń publicznie i ani trochę mu się nie dziwię.
no kurwa a kto by się dziwił, że nie chce wracać do oskarżeń o maltretowanie kobiet, które jego stary zamiata elegancko pod dywan :dunno:
pawoleh666 pisze: 21 kwie 2020, 13:12 powiedz, byłeś na jakimkolwiek koncercie Kuby?
nie, nie mam już 14 lat
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kartky

Post autor: jajca »

mimo bycia wielkim fanem Filipka
o jak zawyłem xDDDD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ